044 495-95-55
 • ua
 • Соціальні танці

  Соціальними називаються парні танці, в яких головне - спілкування між партнерами. Такий танець це спосіб відпочити. Він дозволяє виразити себе під будь-яку музику. Вони доступні кожному. У латиноамериканських танців немає суворої, раз і назавжди завченою послідовності рухів.Соціальні танці, як правило, досить легко почати танцювати - треба всього лише вивчити основний крок і базові рухи, хоча за бажанням можна продовжувати вдосконалюватися все життя: вони ніколи не набридають, тому що ніколи не повторюються. Навіть один і той же набір рухів, але сповнений з іншим партнером і під іншу музику - породить новий танець, не схожий на всі інші.

  Професійний танцюрист з Латинської Америки, носій латинської культури, який танцює з дитинства Олексій Касарес запрошує вас на свої уроки латиноамериканських танців у Києві.
  Олексій готовий ділиться з вами традиціями своєї культури, розвивати вашу пластику, давати різні стилі сальси, бачати та інших соціальних танців.

  Головна мета соціальних танців - спілкування і комунікація.

  Тому, навіть якщо ви ніколи не танцювали - потрібно обов’язково спробувати щось новеньке, наприклад, латноамериканські танці у клубі “5 елемент”.  4.24 (2)
  Прокоментуйте першим

  Залишити коментар


  RU UA EN