044 495-95-55
 • ua
 • Танець Бачата

  Танець «Бачата» у фітнес-програмі клубу «5 елемент»

  Новим напрямком у програмі танцювального фітнесу нашого клубу «5 елемент» у Києві є групові заняття з танцю «Бачата» - одному з найбільш простих, з точки зору хореографії, парних латиноамериканських танців. Його батьківщиною є Домініканська республіка, тому в ньому так вдало поєднуються карибські та латинські танцювальні ритми і рухи. «Бачата» - не тільки танець, але і захоплююче тренування, поліпшує настрій, що дозволяє розкрити красу тіла і придбати неймовірну впевненість, грацію та енергійність. Основною особливістю цього танцю є близька дистанція між партнерами при виконанні фігур, що надає йому чуттєвості і романтичності.

  Що дає навчання танцю Bachata

  Заняття популярним сьогодні в танцювальному фітнесі танцем «Бачата» залучають мільйони шанувальників у всьому світі, оскільки вони дозволяють:

  • знизити вагу і сформувати по-спортивному красиве, підтягнуте і струнке тіло. Систематичні уроки «Бачата», за умови правильного, збалансованого харчування, зменшують обсяг тіла, роблять його більш рельєфним, усуваючи целюліт і сприяючи підтяжці шкіри;
  • розвинути гнучкість і пластичність, виправити поставу, зміцнивши м’язи спини і сформувати граціозну, рівну ходу;
  • поліпшити роботу серцево-судинної системи, завдяки регулярній руховій активності;
  • нормалізувати кровообіг, роботу суглобів, вестибулярного апарату і координацію рухів;
  • навчитися володіти своїм тілом і освоїти мову жестів;
  • поліпшити психо-емоційний стан, позбутися комплексів і набути впевненості в собі.

  Крім того, уроки «Бачата» для початківців проводяться в групах, що дозволяє знайти нових друзів і навчитися вливатися у великий колектив. Специфіка танцю вчить добре розуміти партнера в парі, відчувати його тіло і реагувати, чи не вибився з ритму, на його руху. Навчившись танцювати «бачата» і освоївши скоординовані рухи, що лежать в основі танцю, ви можете приступати до розучування інших, більш складних, танців латиноамериканської школи.

  Уроки танцю «Бачата» для початківців у києві

  У нашому фітнес-клубі заняття «бачата» для початківців проводяться в групах, де, перш за все, інструктор вчить освоювати кроки і техніку танцю. Основними його особливостями є:

  • чотири приставних кроки, що виконуються з боку в бік, при цьому останній крок повинен виділятися акцентом;
  • чергування кроків з поворотами і переміщенням з партнеркою по залу;
  • плавні, хвилеподібні рухи корпусом у поєднанні з ритмічним погойдуванням стегон і рухами головою;
  • провідна роль у танці чоловіка, який спрямовує свою партнерку, підтримуючи з нею постійний контакт (він може тримати її за обидві руки або однією рукою за руку, а іншою - за талію).

  Подивіться відео танцю «Бачата» - і ви неодмінно захочете знайти гарну фігуру, отримавши при цьому масу позитивних емоцій, не навантажуючи тіло на тренажерах, а розучуючи танцювальні рухи. Купуйте річний абонемент у фітнес-клуб «5 елемент» в Києві - і приходьте на уроки «Бачата» для початківців! Заняття танцювальним фітнесом, що проводяться в затишному і просторому залі, обладнаному найсучаснішою системою вентиляції, під керівництвом професійних, досвідчених наставників, допоможуть вам зміцнити здоров’я, сформувати красиве тіло, зарядитися бадьорістю і гарним настроєм!

  4.22 (2)
  Прокоментуйте першим

  Залишити коментар


  RU UA EN
  Відгуки