044 495-95-55
 • ua

 • Самооборона для дітей в Києві

  Координація рухів, фізична сила і моральна витривалість

  Очевидно, що уроки самооборони для дітей не є еквівалентом занять для дорослої аудиторії. Враховуючи специфіку віку та особливості фізичного розвитку, дитина не здатна стримувати агресію зрілого суперника, а так само і адекватно їй протистояти.

  Київський фітнес-клуб «5 елемент» запрошує дітей на курси самооборони!

  Очевидно, що уроки самооборони для дітей не є еквівалентом занять для дорослої аудиторії. Враховуючи специфіку віку та особливості фізичного розвитку, дитина не здатна стримувати агресію зрілого суперника, а так само і адекватно їй протистояти.

  Тим часом, саме дитина, незміцнілий школяр або підліток є найбільш незахищеним представником сучасного суспільства. Потрапляючи в поле дії агресії дорослої людини (яка сильніше його фізично і набагато хитріше), дитина піддається її волі.

  Головне завдання курсу самооборони для дітей, який проводиться в клубі «5 елемент» в Києві - навчити дитину адекватно оцінювати ступінь виниклої небезпеки і знаходити єдино правильний вихід, щоб не дати себе в образу.

  Для миттєвого вирішення такого спектра завдань необхідна не тільки фізична підготовка, а й фантазія, винахідливість, логіка, аналітичні здібності і гнучкість розуму - і всім цим якостям діти також навчаються в секції самооборони.

  Самооборона: особливості програми для дітей

  Основна увага в дитячій самообороні приділяється спритності, координації рухів, гнучкості, фізичній силі і моральній витривалості. При цьому дитина, яка відвідує професійну секцію, добре розуміє, що без самодисципліни, відповідальності за себе та інших, а також логічного мислення позитивного результату не досягти.

  В одному з провідних фітнес-клубів Києва курс самооборони для дітей викладається комплексно на базі науково аргументованих вправ, розроблених для конкретної вікової аудиторії: заняття включають фізичну, психологічну та духовну складову. Переважний вид діяльності для молодших груп - дидактична гра, де кожен аспект формується з урахуванням наявного життєвого досвіду дитини.

  Диференційована програма охоплює такі методичні підходи:

  • 4-7 років - наявність ігрових елементів, загальна фізподготовка, координація рухів, вправи на рухливість, збереження рівноваги, миттєву реакцію, тобто, елементарні навички рукопашного бою;
  • 7-10 років - до наявної бази додаються нескладні силові прийоми (бічні і прямі удари ногами і руками, виведення супротивника з рівноваги, страховка від падіння, основи спортивної боротьби і захисту); ігрова діяльність скорочена до 40%;
  • 11-12 років - відпрацювання навичок захисту при ударах, вихід з больових прийомів, викладання основ поєдинку, проведення спарингів (з обмеженнями); ігровий компонент практично виключений;
  • від 13 років і старше - уроки самооборони для підлітків (дітей старшої групи) наближені до базової програмою для дорослих. Травмуючі техніки, що вимагають підвищених запобіжних заходів, відпрацьовуються під контролем тренера-інструктора. Ставка - на психологію супротивника: виховується вміння запобігти фізичний контакт за рахунок використання вербальних технік.

  Що дають заняття самообороною для дітей

  На уроках самооборони в клубі «5 елемент» дітей навчають не використовувати прийоми проти слабких, беззахисних, а також і без необхідності. Досвідчені наставники виховують у особистості почуття справедливості й відповідальності за інших: застосовувати отримані в секції вміння необхідно тільки на благо, а не заради задоволення.

  Діти вчаться осмислювати і свою поведінку, і дії оточуючих, що допомагає їм рідше потрапляти в ситуації, пов’язані з агресією і небезпекою.

  Інтенсивні фізичні навантаження і виховання здорового інтересу до спортивних єдиноборств - відмінна альтернатива захопленню комп’ютерними «стрілялками», оскільки дитина розуміє, що між справжньою і віртуальним життям - велика різниця.

  Курси по самообороні дають дітям можливість істотно поліпшити своє здоров’я, стати фізично міцними, сильними і витривалими. Як показує практика, діти, які відвідують професійні курси по самообороні, рідше хворіють і легше справляються з життєвими труднощами.

  Уроки самооборони показані для дітей, які проявляють зайву нервозність, агресивність, як і для тих, хто живе з перебільшеним почуттям невпевненості і власної незахищеності.

  Батьки відзначають, що вольовий спорт допомагає їм будувати з дочкою або сином абсолютно нові - довірчі, дорослі, - відносини. Відчуваючи себе комфортно в сім’ї, дитина буде вести себе належно і в суспільстві.

  Купити клубну карту
  • Фото Самооборона для дітей в Києві — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Самооборона для дітей в Києві — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Самооборона для дітей в Києві — фітнес-клуб 5 елемент

  Часті питання про Самооборона для дітей в Києві

  5️⃣ Самооборона для дітей в Києві — чому в клубі«5 Елемент»

  Самооборона для дітей в Києві в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

  ⭐️ Самооборона для дітей в Києві — замовити абонемент

  Самооборона для дітей в Києві — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

  🎫 Самооборона для дітей в Києві — сервіс на вищому рівні гарантований!

  Самооборона для дітей в Києві — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

  📌 Самооборона для дітей в Києві — новини клубу «5 Елемент»

  Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
  4.62 (6)
  dmitriy
  Уже с первого занятия, мне понравился качественный уровень составленной программы занятий с моим ребенком, а квалификация тренера и умение работать с детьми произвели на меня хорошее впечатление.

  Залишити коментар