044 495-95-55

Самооборона для дітей у Києві

Координація рухів, фізична сила і моральна витривалість

Очевидно, що уроки самооборони для дітей не є еквівалентом занять для дорослої аудиторії. Враховуючи специфіку віку та особливості фізичного розвитку, дитина не здатна стримувати агресію зрілого суперника, а так само і адекватно їй протистояти.

Київський фітнес-клуб «5 елемент» запрошує дітей на курси самооборони!

Очевидно, що уроки самооборони для дітей не є еквівалентом занять для дорослої аудиторії. Враховуючи специфіку віку та особливості фізичного розвитку, дитина не здатна стримувати агресію зрілого суперника, а так само і адекватно їй протистояти.

Тим часом, саме дитина, незміцнілий школяр або підліток є найбільш незахищеним представником сучасного суспільства. Потрапляючи в поле дії агресії дорослої людини (яка сильніше його фізично і набагато хитріше), дитина піддається її волі.

Головне завдання курсу самооборони для дітей, який проводиться в клубі «5 елемент» у Києві - навчити дитину адекватно оцінювати ступінь небезпеки, яка виникла і знаходити правильний вихід, щоб не дати себе образити.

Для миттєвого вирішення такого спектра завдань необхідна не тільки фізична підготовка, а й фантазія, винахідливість, логіка, аналітичні здібності і гнучкість розуму - і всім цим якостям діти навчаються в секції самооборони.

Самооборона: особливості програми для дітей

Основна увага в дитячій самообороні приділяється спритності, координації рухів, гнучкості, фізичній силі і моральній витривалості. При цьому дитина, яка відвідує професійну секцію, добре розуміє, що без самодисципліни, відповідальності за себе та інших, а також логічного мислення, позитивного результату не досягти.

В одному з провідних фітнес-клубів Києва курс самооборони для дітей викладається комплексно на базі науково аргументованих вправ, розроблених для конкретної вікової аудиторії: заняття включають фізичну, психологічну та духовну складову. Переважний вид діяльності для молодших груп - дидактична гра, де кожен аспект формується з урахуванням наявного життєвого досвіду дитини.

Диференційована програма охоплює такі методичні підходи:

  • 4-7 років - наявність ігрових елементів, загальна фізпідготовка, координація рухів, вправи на рухливість, збереження рівноваги, миттєву реакцію. Тобто, елементарні навички рукопашного бою;
  • 7-10 років - до наявної бази додаються нескладні силові прийоми (бічні і прямі удари ногами і руками, виведення супротивника з рівноваги, страховка від падіння, основи спортивної боротьби і захисту); ігрова діяльність скорочена до 40%;
  • 11-12 років - відпрацювання навичок захисту при ударах, вихід із больових прийомів, викладання основ поєдинку, проведення спарингів (із обмеженнями); ігровий компонент практично виключений;
  • від 13 років і старше - уроки самооборони для підлітків (дітей старшої групи) наближені до базової програми для дорослих. Травмуючі техніки, що вимагають підвищених запобіжних заходів, відпрацьовуються під контролем тренера-інструктора. Ставка - на психологію супротивника: виховується вміння запобігти фізичному контакту за рахунок використання вербальних технік.

Що дають заняття самообороною для дітей

На уроках самооборони в клубі «5 елемент» дітей навчають не використовувати прийоми проти слабких, беззахисних і без необхідності. Досвідчені наставники виховують у особистості почуття справедливості й відповідальності за інших: застосовувати отримані в секції вміння необхідно тільки на користь, а не заради задоволення.

Діти вчаться осмислювати і свою поведінку, і дії оточуючих, що допомагає їм рідше потрапляти в ситуації, пов’язані з агресією і небезпекою.

Інтенсивні фізичні навантаження і виховання здорового інтересу до спортивних єдиноборств - відмінна альтернатива захопленню комп’ютерними «стрілялками», оскільки дитина розуміє, що між справжнім і віртуальним життям - велика різниця.

Курси з самооборони дають дітям можливість істотно поліпшити своє здоров’я, стати фізично міцними, сильними і витривалими. Як показує практика, діти, які відвідують професійні курси по самообороні, рідше хворіють і легше справляються з життєвими труднощами.

Уроки самооборони ркомендовані для дітей, які проявляють зайву нервозність, агресивність, як і для тих, хто живе з перебільшеним почуттям невпевненості і власної незахищеності.

Батьки відзначають, що вольовий спорт допомагає їм будувати з дочкою або сином абсолютно нові, більш дорослі відносини. Відчуваючи себе комфортно в сім’ї, дитина буде вести себе належно і в суспільстві.

Отримати консультацію
Докладніше про заняття

Часті питання про Самооборона для дітей у Києві

5️⃣ Самооборона для дітей у Києві — чому в клубі«5 Елемент»

Самооборона для дітей у Києві в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Самооборона для дітей у Києві — замовити абонемент

Самооборона для дітей у Києві — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Самооборона для дітей у Києві — сервіс на вищому рівні гарантований!

Самооборона для дітей у Києві — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Самооборона для дітей у Києві — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.67 (7)
dmitriy
Уже с первого занятия, мне понравился качественный уровень составленной программы занятий с моим ребенком, а квалификация тренера и умение работать с детьми произвели на меня хорошее впечатление.

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки