044 495-95-55

Школа дзюдо для дітей у Києві

Сміливість, сила, енергія

Школа дзюдо - свого роду храм японського бойового мистецтва, який навчає боротьбі без нападу. Даний вид спорту приваблює не тільки дорослих, а й дітей. Саме дзюдо, як навик контролю власної фізичної сили, психологи часто рекомендують підліткам, схильним до неприборканої агресії.

Сміливість, сила, енергія: дитяча школа дзюдо в Києві

Школа дзюдо - свого роду храм японського бойового мистецтва, який навчає боротьбі без нападу. Даний вид спорту приваблює не тільки дорослих, а й дітей. Саме дзюдо, як навик контролю власної фізичної сили, психологи часто рекомендують підліткам, схильним до неприборканої агресії.

Етнічне бойове мистецтво виховує з маленької особистості справжнього «воїна», сильного не тільки фізично, а й духом. Дитяче дзюдо розвиває в дитині позитивні моральні якості, зміцнюючи її характер і виховуючи волю до чесної перемоги.

Професійна секція дзюдо для дітей та підлітків працює в Києві на базі елітного фітнес-клубу «5 елемент», представники якої із задоволенням розкажуть вам про розклад дитячої школи дзюдо. Бути сильним і здоровим - модно!

Дзюдо для дітей: для кого і з якого віку?

Тренування з дзюдо для дітей побудовані на головній ідеї даного виду спорту, який в перекладі з японської означає «м’який шлях», тобто, важливі не стільки сила і здатність перемогти суперника, скільки гнучкість, спритність і інтуїція. На думку Дзігоро Кано, творця популярного виду єдиноборств, щоб здобути перемогу в дзюдо необхідно піддатися.

Навчатися м’якому, безударному виду спорту, який підходить і для хлопчиків, і для дівчаток, можна з 4 років при відсутності медичних протипоказань. Ранній старт на бойовому шляху піде дитині на користь: вона навчиться контролювати свою енергію і направляти її в правильне русло.

Записатися в дитячу школу дзюдо рекомендується також тим, хто бажає навчитися навичкам самооборони і виховати в собі якості лідера. Боязкі набудуть сміливості, слабкі – сили й відваги, сором’язливі - впевненіості у собі.

Суворі правила тренувань (як і беззаперечний авторитет тренера) виховають у малюка такі якості, як дисциплінованість, відповідальність за себе і партнера, почуття справедливості. А ще школа дзюдо для дітей - це можливість придбати справжніх друзів, з якими завжди цікаво.

Особливості занять у дитячій школі дзюдо

На ранніх етапах (4-7 років) уроки дзюдо для дітей носять загальнорозвиваючий характер. Завдання тренера: фізична підготовка дитини, а також культивація інтересу до японського бойового мистецтва. Малюки опановують кількома нескладними прийомами і навчаються церемоніалом підготовки і ведення бою.

Справжня школа дзюдо починається з 7-9 років - саме в цьому віці дитина стає більш зібраною, цілеспрямованою і починає усвідомлювати головний сенс обраного виду спорту.

Дитяче дзюдо сприяє формуванню ряду якостей, які стануть у нагоді людині в дорослому житті. Мова йде про:

  • навички самооборони й уміння захистити себе в непередбачуваній ситуації (у першу чергу актуально для дівчаток);
  • гнучкість розуму, спритність, аналітичні навички, вибудовування стратегії поведінки суперника;
  • відмінна фізична форма, філософія здорового способу життя;
  • координація рухів, швидкість реакції, логіка;
  • контроль емоцій, уміння адекватно сприймати свій програш і перемогу конкурента (суперника).

З точки зору фізичного розвитку, професійна школа дзюдо в Києві - це можливість зміцнити здоров’я дитини. У результаті регулярних тренувань під керівництвом висококваліфікованого наставника зміцнюються кістково-м’язові тканини, правильно розвивається постава. Як результат від збалансованих фізичних навантажень, знижується ризик розвитку серцево-судинних патологій і захворювань органів дихання.

Дзюдо рекомендовано для дітей із надлишком ваги, оскільки є ефективним засобом профілактики і боротьби з раннім ожирінням.

Отримати консультацію
Докладніше про заняття

Часті питання про Школа дзюдо для дітей у Києві

5️⃣ Школа дзюдо для дітей у Києві — чому в клубі«5 Елемент»

Школа дзюдо для дітей у Києві в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Школа дзюдо для дітей у Києві — замовити абонемент

Школа дзюдо для дітей у Києві — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Школа дзюдо для дітей у Києві — сервіс на вищому рівні гарантований!

Школа дзюдо для дітей у Києві — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Школа дзюдо для дітей у Києві — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.64 (6)
Прокоментуйте першим

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки