044 495-95-55
 • ua

 • Школа дзюдо для дітей в Києві

  Сміливість, сила, енергія

  Школа дзюдо - свого роду храм японського бойового мистецтва, який навчає боротьбі без нападу. Даний вид спорту приваблює не тільки дорослих, а й дітей. Саме дзюдо, як навик контролю власної фізичної сили, психологи часто рекомендують підліткам, схильним до неприборканої агресії.

  Сміливість, сила, енергія: дитяча школа дзюдо в Києві

  Школа дзюдо - свого роду храм японського бойового мистецтва, який навчає боротьбі без нападу. Даний вид спорту приваблює не тільки дорослих, а й дітей. Саме дзюдо, як навик контролю власної фізичної сили, психологи часто рекомендують підліткам, схильним до неприборканої агресії.

  Етнічне бойове мистецтво виховує з маленької особистості справжнього «воїна», сильного не тільки фізично, а й духом. Дитяче дзюдо розвиває в дитині позитивні моральні якості, зміцнюючи її характер і виховуючи волю до чесної перемоги.

  Професійна секція дзюдо для дітей та підлітків працює в Києві на базі елітного фітнес-клубу «5 елемент», представники якої із задоволенням розкажуть вам про розклад дитячої школи дзюдо. Бути сильним і здоровим - модно!

  Дзюдо для дітей: для кого і з якого віку?

  Тренування з дзюдо для дітей побудовані на головній ідеї даного виду спорту, який в перекладі з японської означає «м’який шлях», тобто, важливі не стільки сила і здатність перемогти суперника, скільки гнучкість, спритність і інтуїція. На думку Дзігоро Кано, творця популярного виду єдиноборств, щоб здобути перемогу в дзюдо необхідно ... піддатися.

  Навчатися м’якому, безударному виду спорту, який підходить і для хлопчиків, і для дівчаток, можна з 4 років при відсутності медичних протипоказань. Ранній старт на бойовому шляху піде дитині на користь: вона навчиться контролювати свою енергію і направляти її в правильне русло.

  Записатися в дитячу школу дзюдо рекомендується також тим, хто бажає навчитися навичкам самооборони і виховати в собі якості лідера. Боязкі набудуть сміливості, слабкі – сили й відваги, сором’язливі - впевненість у собі.

  Суворі правила тренувань (як і беззаперечний авторитет тренера) виховають у малюка такі якості, як дисциплінованість, відповідальність за себе і партнера, почуття справедливості. А ще школа дзюдо для дітей - це можливість придбати справжніх друзів, з якими завжди цікаво.

  Особливості занять у дитячій школі дзюдо

  На ранніх етапах (4-7 років) уроки дзюдо для дітей носять загальнорозвиваючий характер. Завдання тренера: фізична підготовка дитини, а також культивація інтересу до японського бойового мистецтва. Малюки опановують кількома нескладними прийомами і навчаються церемоніалом підготовки і ведення бою.

  Справжня школа дзюдо починається з 7-9 років - саме в цьому віці дитина стає більш зібраною, цілеспрямованою і починає усвідомлювати головний сенс обраного виду спорту.

  Дитяче дзюдо сприяє формуванню ряду якостей, які стануть у нагоді людині в дорослому житті. Мова йде про:

  • навички самооборони й умінні захистити себе в непередбаченій ситуації (у першу чергу актуально для дівчаток);
  • гнучкості розуму, спритності, аналітичним навичкам, вибудовуванні стратегії поведінки суперника;
  • відмінній фізичній формі, філософії здорового способу життя;
  • координації рухів, швидкості реакції, логіці;
  • контроль емоцій, уміння адекватно сприймати свій програш і перемогу конкурента (суперника).

  З точки зору фізичного розвитку, професійна школа дзюдо в Києві - це можливість зміцнити здоров’я улюбленої дитини. У результаті регулярних тренувань під керівництвом висококваліфікованого наставника зміцнюються кістково-м’язові тканини, правильно розвивається постава. Як результат збалансованих фізичних навантажень, знижується ризик розвитку серцево-судинних патологій і захворювань органів дихання.

  Дзюдо рекомендовано для дітей з надлишком ваги, оскільки є ефективним засобом профілактики і боротьби з раннім ожирінням.

  Купити клубну карту
  • Фото Школа дзюдо для дітей в Києві — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Школа дзюдо для дітей в Києві — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Школа дзюдо для дітей в Києві — фітнес-клуб 5 елемент

  Послуги

  Мы делаем Вас успешными!

  Фітнес

  Басейн

  Ігрові види спорту

  А ще в нас є...

  Прокоментуйте першим

  Залишити коментар