044 495-95-55

Школа сквошу для дітей

SQUASH - це здорово, спортивно, корисно, приємно!

У сучасної школи сквошу досить цікава історія: за однією з версій, популярний вид спорту зародився в XIX столітті в звичайному районі Лондона, почавши шлях із хуліганства - в очікуванні черги на партію в реал-теніс, хлопчаки вправлялися киданням твердих м’ячиків об стіну, не завжди потрапляючи в ціль.

Дитяча школа сквошу в фітнес-клубі «5 елемент»

Щоб виключити неприємну ситуацію з розбитими вікнами, дирекція закладу дозволила юним «сквошистам» тренуватися з м’якими амортизаційними м’ячами. Від формату обладнання (“squash” - значить, «стискати») і пішла назва сквошу. Для дітей забава залишилася не менше актуальною і в наш час, що пояснює розвиток популярного спортивного напрямку і в Україні, в Києві.

Багато хто відкриває для себе школу сквошу з прагнення займатися тенісом, вважаючи, що один вид спорту є різновидом іншого, але це не зовсім так.

Сквош і теніс об‘єднує технологія гри, яка передбачає наявність:

  • ракетки;
  • м’ячика;
  • спеціально обладнаного корту.

Відмінності в тому, що для сквошу потрібен особливий - закритий, - майданчик із чотирма стінами, м’який м’ячик і ракетка особливої, каплеподібної форми.

Сквош для дітей: активне дозвілля і розвиток фізичних навичок

Для дітей сквош - не просто гра, а захоплююче дозвілля, яке формує і фізичні, і особистісні якості. Це один із небагатьох видів спорту, яким педіатри рекомендують займатися з дошкільного віку.

Гра для активних, цілеспрямованих і енергійних захоплює з перших занять. Ефектне екіпірування, граціозність рухів, контрольована ударна сила (що дозволяє «скидати» надлишкову енергію), зосередженість і увага, підтримка професійного тренера - все це вас чекає в школі сквошу, організованої на базі київського фітнес-клубу «5 елемент».

Сквош для дітей і дорослих

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина розвивала швидкість реакції, була фізично міцною, навчалася відповідальності, дисциплінованості та формувалася гармонійною, інтелектуальною особистістю - приводьте її в нашу школу сквошу!

На базі елітного фітнесу-центру реалізується кілька спортивних напрямків, актуальних для дитячої вікової аудиторії. Вашій увазі пропонується не тільки сквош для дітей, а й:

  • плавання;
  • футбол;
  • теніс;
  • художня гімнастика;
  • танці і хореографія.

Сквош цікавий не тільки дітям, а й дорослим. Щоб привести себе в фізичну форму, скинути кілька зайвих кілограмів, відволіктися від проблем на роботі і просто відчути динаміку життя - досить прийти і записатися на тренування зі сквошу.

Ми пропонуємо сучасну матеріально-технічну базу, високий професіоналізм тренерів, право вибору графіка занять. Дізнатися про школу сквошу, як і про всі напрямки елітного клубу «5 елемент» можна у консультанта. Купуйте абонемент для всієї родини - і займайтеся тим, що вам по-справжньому подобається!

Отримати консультацію
Докладніше про заняття

Часті питання про Школа сквошу для дітей

5️⃣ Школа сквошу для дітей — чому в клубі«5 Елемент»

Школа сквошу для дітей в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Школа сквошу для дітей — замовити абонемент

Школа сквошу для дітей — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Школа сквошу для дітей — сервіс на вищому рівні гарантований!

Школа сквошу для дітей — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Школа сквошу для дітей — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.55 (6)
Прокоментуйте першим

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки