044 495-95-55

Дитячий денний табір у Києві

Шановні батьки!

Час шкільних канікул - найвеселіший, адже маленькі «острівці» відпочинку між уроками і домашніми завданнями - справжнє задоволення для тих, хто любить спілкуватися з друзями, грати, займатися колективною творчістю.

Дитячий денний табір в Києві: веселі канікули в клубі «5 елемент»

Самостійно зайняти дитину під час сезонних канікул батькам вдається не завжди: у них немає канікул - робота цього не передбачає. Запросити няню - малоефективно, тому що навряд чи вона замінить повноцінне спілкування з однолітками, з якими цікаво:

  • побігати;
  • пограти в настільні ігри;
  • покидати м’яч;
  • поговорити на актуальні дитячі теми.

Денний дитячий табір - ідеальний варіант організованого і контрольованого дозвілля дитини 6-14 років в період шкільних канікул. Діти вікової групи перебувають під наглядом досвідчених педагогів і тренерів з 9:00 до 19:00, поки їхні тата й мами на роботі або ж зайняті своїми справами.

Денний табір для дітей - це не тільки ігрове проведення часу, але цікаве, пізнавальне дозвілля, супроводжуване живим спілкуванням. Залишений сам, підліток у будинку зануриться в світ гаджетів і комп’ютерних технологій. Про повноцінні прогулянки на свіжому повітрі і своєчасне харчування мова не йде.

На думку психологів, діти початкової та середньої шкільної групи, які відвідують дитячі денні табори, соціально і фізично більш підготовлені до самостійного життя, адже у них:

  • з‘являються нові друзі;
  • виробляються життєво необхідні навички;
  • формується характер.

На допомогу батькам: денний дитячий табір для дитини 6-14 років

Де знайти хороший дитячий денний табір в Києві, що відрізняється штатом досвідчених фахівців, а також і сучасною матеріально-технічною базою?

Відвідувачі елітного фітнес-клубу «5 елемент» давно вирішили для себе цю задачу. Їх діти під час шкільних канікул відвідують найкращий денний дитячий табір в Києві, що працює на платформі клубу.

До уваги батьків - дві вікові групи, які діють з понеділка по п’ятницю:

  • 6-8 років - «PLASTILIN SUN»;
  • 9-14 років - «VINYL CLUB».

Повноцінний відпочинок, захоплюючі заняття спортом і фітнесом, класи інтелектуального і творчого розвитку, басейн, загартовування, дозвілля на свіжому повітрі, корекція постави, outdoor-поїздки (за погодженням з батьками), дворазове харчування - це будуть найвеселіші канікули, і дитина неодмінно поділиться в вами своїми враженнями.

Отримати додаткову інформацію про програму перебування дітей в таборі, а також процедуру запису і оплати можна за телефоном.

Отримати консультацію
Докладніше про заняття

Часті питання про Дитячий денний табір у Києві

5️⃣ Дитячий денний табір у Києві — чому в клубі«5 Елемент»

Дитячий денний табір у Києві в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Дитячий денний табір у Києві — замовити абонемент

Дитячий денний табір у Києві — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Дитячий денний табір у Києві — сервіс на вищому рівні гарантований!

Дитячий денний табір у Києві — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Дитячий денний табір у Києві — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.06 (9)

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки