044 495-95-55
 • ua

 • My zone

  My zone

  MYZONE - система моніторингу, що дозволяє стежити за здоров’ям, відстежувати результати фізичної активності і отримувати мотивацію для досягнення поставлених фітнес-цілей.

  Як відомо, пульс - універсальний показник інтенсивності Вашої фізичної активності і здатності тіла справлятися з підвищеним навантаженням. Він наочно демонструє, чи варто вам «зменшити темп» або, навпаки, можна ще «натиснути». Якщо під час групового заняття інший учасник тренування обертає педалі або робить будь-яку вправу швидше або повільніше - слід орієнтуватися не на сусіда, а на можливості вашого власного організму.

  Найточніший спосіб визначення серцевого ритму - використання нагрудного датчика, нового монітора системи MYZONE® MZ-3. Його точність відповідає вимогам до апарату ЕКГ і становить 99,4%. Датчик «зчитує» частоту скорочень серця, а також володіє інтелектуальними функціями: визначає індивідуальні показники мінімальної і максимальної частоти серцевих скорочень.

  Інтенсивність своєї фізичної активності ви можете відстежувати на моніторах у нас у фітнес-клубі і на своєму мобільному пристрої. Датчик взаємодіє з додатком MYZONE®, який розраховує кількість спалюваних калорій на основі ваших біометричних параметрів (вага, зріст, стать і вік), а також даних про інтенсивність тренування і витрачений час. Інформація про докладені зусилля виводиться на великі екрани телевізорів і, якщо ви використовуєте мобільний додаток MYZONE®, на екран вашого мобільного пристрою. Одночасно створюється онлайн-журнал із записами про всю фізичну активність. Дані зберігаються в «хмарі» MYZONE®, тому ви зможете відслідковувати свій фітнес-прогрес через Інтернет з будь-якої точки світу.

  За допомогою системи MYZONE ви зможете:

  • Відстежувати свої зусилля при тренуванні як у фітнес-клубі, так і за його межами.
  • Входити в систему з будь-якої точки світу і стежити за своєю фізичною активністю і прогресом.
  • Разом з іншими користувачами MYZONE брати участь у цікавих змаганнях, в яких перемагає той, хто більше рухається і більш інтенсивно тренується - незалежно від віку і рівня фізичної підготовки.
  • Отримувати бали зусиль MYZONE (MEP) за кожну хвилину фізичної активності.
  • Досягати цілей, відстежуючи мотивуючі та точні дані моніторингу серцевого ритму.
  Отримати консультацію
  • Фото My zone — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото My zone — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото My zone — фітнес-клуб 5 елемент

  Часті питання про My zone

  5️⃣ My zone — чому в клубі«5 Елемент»

  My zone в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

  ⭐️ My zone — замовити абонемент

  My zone — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

  🎫 My zone — сервіс на вищому рівні гарантований!

  My zone — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

  📌 My zone — новини клубу «5 Елемент»

  Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
  4.33 (3)
  Прокоментуйте першим

  Залишити коментар


  RU UA EN