044 495-95-55
 • ua

 • Fly Yoga

  Флай-йога в клубі «5 елемент»: групові заняття з повітряної антигравітаційної йоги в гамаках

  Fly-йога - абсолютно новий, але стрімкий напрямок розвитку аеробіки. Фізичне моделювання духу і тіла засноване на виконанні класичних yoga-асан, але не на підлозі, а у повітрі, за допомогою надійно закріплених зверху строп.

  Fly-yoga представляє собою комбінацію аюрведичної практики і різних фізичних вправ, що зустрічаються в фітнесі, аеробіці, гімнастиці.

  Флай-йога в клубі «5 елемент»: групові заняття з повітряної антигравітаційної йоги в гамаках

  Fly-йога - абсолютно новий, але стрімкий напрямок розвитку аеробіки. Фізичне моделювання духу і тіла засноване на виконанні класичних yoga-асан, але не на підлозі, а у повітрі, за допомогою надійно закріплених зверху строп.

  Fly-yoga представляє собою комбінацію аюрведичної практики і різних фізичних вправ, що зустрічаються в фітнесі, аеробіці, гімнастиці.

  Секція флай-йоги в Києві діє при елітному спортивному комплексі «5 елемент». Заняття в групах по 6 осіб проводяться під егідою висококваліфікованих фахівців з ефективних тілесних практиктик.

  Аеройога унікальна тим, що підходить для людей з будь-яким рівнем фізпідготовки. За 60 хвилин тренування ви відчуєте себе абсолютно новою людиною! Ефективна антигравітаційна методика, розроблена танцюристом Крістофером Харрісоном, буквально переверне ваш світ з ніг на голову. І це варто перевірити!

  Йога, стретчинг і повітряна гімнастика: все, що необхідно знати про Fly-yoga

  Історія виникнення тілесної практики пов’язана з травмою її засновника. В кінці 90-х років Крістофер Харрісон серйозно пошкодив хребет, внаслідок чого лікарі заборонили танцюристу займатися фізичною активністю. Аби не здаватися, він почав відновлювати себе за допомогою класичної хатха-йоги в гамаку, підвішеному на 1 метр над лінією підлоги.

  Повітряна йога - не просто активне захоплююче дозвілля: підвішений стан тіла сприяє релаксації суглобів і м’язів, в результаті чого виникає можливість самостійно виконати ті вправи або асани, які в умовах традиційних занять не кожному до снаги.

  Мета йоги на гамаках - створити оптимальні умови для розвитку пластичності і гнучкості опорно-рухового апарату, а також допомогти хребту відновитися після серйозних напружень або травм.

  Крім зміцнення м’язів і розвитку пластики, антигравітаційна йога сприяє підвищенню імунітету, сили, витривалості, впливає на розумову активність. Вправи, що виконуються у повітрі, вкрай корисні людям з надмірною вагою, а також тим, хто веде сидячий спосіб життя, схильний до стресів, страждає від різких перепадів настрою і заниженої самооцінки.

  Флай-йога прекрасно поєднується з масажем, СПА-процедурами, заняттями в тренажерному залі, фітнесом, плаванням, баскетболом і іншим, тому відмовлятися від улюблених занять спортом на догоду Fly-yoga - не обов’язково.

  Всупереч стереотипам, при заняттях йогою-антігравіті не обов’язково ставати вегетаріанцем. Як і класична йога, тілесна практика не сприймає насильства людини над собою, що стосується і їжі: їжа повинна бути збалансованою, корисною і смачною.

  Йога-антігравіті: універсальний рецепт від усіх недуг

  Антигравітаційний комплекс вправ гармонізує функції травної, ендокринної, серцево-судинної, дихальної систем. В результаті систематичних тренувань запускаються природні біологічні процеси організму, що працюють на омолодження і підвищення сексуальної активності.

  Серед обмежень для занять Fly-yoga: серйозні травми хребта, грижі, вагітність. При наявності протипоказань, слід обов’язково проконсультуватися з лікарем, який підкаже оптимальний фітнес-комплекс для активного дозвілля.

  Завдяки тренуванні вестибулярного апарату, стабілізується енергетичний баланс тіла. Відновлюється психоемоційний фон, зникає нервозність, страх, роздратованість, нормалізується сон.

  Повітряна йога - надійний спосіб природного схуднення, особливо при грамотному поєднанні з індивідуально розробленою дієтою. Перші очевидні результати будуть помітні через 2 місяці після початку занять при графіку в 2-3 тренування в тиждень: тіло стає слухняним, зникає зайвий жировий прошарок в області живота, стегон, литок, формується міцний м’язовий корсет.

  Скелет під час вправ Fly-йогою ідеально витягується без додаткової вагового навантаження, що нівелює ризик додаткового травмування хребта. В результаті регулярних занять, болі в спині зникають, знімається напруга, нормалізується кровообіг в тканинах торса.

  Стан польоту під час виконання фізичних вправ - ідеальні умови для профілактики патологій органів малого тазу, що важливо для малорухомих людей. Доведено, що аеройога запобігає розвитку варикозу і тромбофлебіту. В результаті відновлення діяльності кровоносної системи, зміцнюються стінки судин кінцівок.

  Поєднання танцювальних елементів, гімнастики та фізкультурної комплексу вправ в умовах спеціального гамака не залишить байдужими тих, хто виступає за розумний екстрим і здоровий спосіб життя! Детальніше про те, як записатися на Fly-yoga, розповість наш менеджер - просто зателефонуйте йому!

  Купити клубну карту
  • Фото Fly Yoga — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Fly Yoga — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Fly Yoga — фітнес-клуб 5 елемент

  Часті питання про Fly Yoga

  5️⃣ Fly Yoga — чому в клубі«5 Елемент»

  Fly Yoga в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

  ⭐️ Fly Yoga — замовити абонемент

  Fly Yoga — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

  🎫 Fly Yoga — сервіс на вищому рівні гарантований!

  Fly Yoga — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

  📌 Fly Yoga — новини клубу «5 Елемент»

  Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
  4.34 (3)
  Прокоментуйте першим

  Залишити коментар