044 495-95-55
 • ua

 • Апарат ДЕНАС-Вертебра

  У гостей фітнес-клубу «5 елемент» є можливість скористатися апаратом ДЕНАС-Вертебра - пристрою, який зніме напругу, втому, поверне м’язам спини свободу рухів, активність, а при необхідності позбавить від гострого нападу болю!

  Процедури на апараті ДЕНАС-Вертебра рекомендованіі дорослим, і дітям - будь-які обмеження за віком практично відсутні. А ефект після процедури - просто приголомшливий. Пропонуємо дізнатися більше про апарат і його можливості.

  Для чого призначений апарат

  У переважної більшості людей спина є найвразливішою частиною тіла, яка страждає від щоденних навантажень, різких рухів, незручного положення. Фахівці клубу «5 елемент» відзначають, що переважна більшість гостей, які приїжджають за допомогою, страждають саме через болі м’язів спини і хребта.

  Відомо, що порушення в суглобах, зміщення хребців, розтягування суглобів негативно впливають на внутрішні органи. Порушення системи кровообігу, защемлення нервів призводять до постійних болів, хронічної втоми, порушень сну й інших проблем.

  Розробники апарату ДЕНАС-Вертебра виходили з того, що зняти напругу, позбутися від болю без медикаментів і операції можна, впливаючи на спину певним чином. Найбільш ефективним показав себе метод електротерапії. Він не супроводжується хворобливими відчуттями - розряди м’які, щадні, а відчуття при цьому дуже комфортні. За допомогою електричних розрядів виконується комплексна динамічна стимуляція на нейронних рівнях. Від скороченої назви операції створено назву методики - ДЕНАС.

  Цей метод, який поєднує в собі електротерапію і масаж:

  • Безпечний;
  • Простий;
  • Практично не має протипоказань.

  Він знайшов застосування в лікуванні великої кількості недуг у дорослих і дітей. Сьогодні ДЕНАС-Вертебра використовується в медицині, у спорті, у тому числі й у фітнесі. У нашому клубі «5 елемент» гість може пройти курс оздоровлюючих і лікувальних процедур.

  Основні характеристики обладнання

  Апарат ДЕНАС-Вертебра зовні нагадує килимок з виступаючими над поверхнею овальними електродами, виготовлений зі спеціального пластичного матеріалу, який підлаштовується під вигини спини людини, що лягає на нього.

  На платформі (блоці електростимуляції) у спеціальному порядку закріплені електроди (більше 40 штук). За допомогою автоматичного управління вони включаються по черзі, а періодичність включення задається особливою програмою для кожного виду недуги. Слабкий електричний імпульс пробігає вздовж спини, створюючи ефект хвилі тепла по м’язах.

  Форма килимка, як ще називають платформу, повторює контури верхньої частини тіла, захоплюючи область від поперекового відділу до шиї. Його розміри в довжину - 900 мм, ширину (у верхній частині) - 365 мм, а товщину - 70 мм.

  З платформою з’єднаний пульт управління, за допомогою якого встановлюють програму, кількість і частоту імпульсів. Монітор дає можливість візуально стежити за тим, на яку зону спини йде вплив. Тут же є таймер, що показує час. Про припинення операції повідомляє звуковий сигнал.

  В елітному фітнес-клубі «5 елемент» налаштування апарату ДЕНАС-Вертебра здійснює кваліфікований співробітник, яким підбирається оптимальна програма лікування.

  Для досягнення лікувального ефекту використовуються імпульси п’яти частот проходження: 20, 60, 77, 140 і 200 Герц. Вони зовсім не випадкові - будь-яке число імпульсів відповідає спеціально розробленій програмі і дає певний лікувальний ефект.

  Терапевтичні програми

  Апарат ДЕНАС-Вертебра виконує програми чотирьох типів, які розробниками позначені по перших чотирьох буквах латинського алфавіту.

  Так, програма “А” забезпечує вплив на спину по всій довжині хребта, тому її рекомендують використовувати при стресах, перевтомі, для профілактики хронічних захворювань та для підвищення опору організму. Тривалість процедури становить, у середньому, 23-25 хвилин.

  Програма “В” діє вибірково на область крижового, грудного або шийного хребців. Використовується при спазмах, хронічних болях, для реабілітації після травм і операцій, призначають її також для лікування хребта і внутрішніх органів. Процедура триває 24 хвилини.

  Програма “С” впливає на різні ділянки спини, як і попередня. Цей курс призначають для того, щоб зняти гостру і хронічну біль у хребті та хворобливі відчуття у внутрішніх органах, які виникають при захворюваннях хребта. Крім того, дана програма бореться з різними варіантами обмеження рухливості, які виникають як через хворобу, так і після операцій. Тривалість дії - 26 хвилин.

  Остання програма “D” призначена для лікування кремих ділянок спини з невеликою площею, нею користуються для усунення гострого болю.

  У деяких випадках може бути призначена комбінація з декількох програм, наприклад, спочатку програма “D”, щоб зняти спазм, а потім програма “В” або “С” для лікування обраної ділянки тіла.

  Показання до застосування та протипоказання

  Відзначимо відразу, що протипоказань для використання апарату ДЕНАС-Вертебра практично немає. Його використання може бути заборонено в особливо рідкісних випадках, коли у хворого є індивідуальна непереносимість до такого типу впливів або ж він проходить курс лікування, при якому додаткові процедури можуть негативно вплинути на результат лікування.

  Апаратом можуть користуватися дорослі і діти починаючи від 7 років. Це обумовлено особливостями параметрів платформи з електродами.

  Область показань для пристрою досить велика. Його використовують для лікування:

  • захворювань спини;
  • хвороб хребта;
  • хвороб внутрішніх органів.

  За допомогою пристрою проводиться комплексне лікування хвороб серцево-судинної системи, недугів бронхів і легенів, органів травлення.

  Здатність знімати спазм і розслабляти м’язи допомагає, як уже зазначалося вище, впоратися з втомою і стресовою ситуацією. До того ж апарат ДЕНАС-Вертебра в Києві рекомендований для лікування захворювань при індивідуальній непереносимості медикаментів.

  Його застосовують також для загальної терапії, і в ситуаціях, коли інші методи впливу на пошкоджені ділянки спини не можуть бути використані.

  Як проходить курс лікування

  В елітному фітнес-клубі «5 елемент» процедури проводяться під наглядом фахівців, які контролюють весь процес, стежачи за тим, щоб гість клубу відчував себе комфортно.

  У разі, якщо у пацієнта гострі болі, йому пропонується спочатку програма для зняття спазму, а потім процедура для лікування хворої ділянки спини.

  Платформа розкладається на рівній поверхні (масажному столі або медичній кушетці). Людина лягає так, щоб контакт тіла з виступаючими електродами був максимальним. Іноді через особливості тіла під килимок підкладають моделюючі валики, щоб забезпечити зіткнення спини з платформою по всіх лініях вигину.

  Завдяки еластичності, електроди щільно прилягають до шкіри, охоплюючи максимально велику площу. Під час процедури не можна ворушитися або вставати - програмне управління апарату автоматично припинить його роботу.

  Частотні розряди діють подібно масажу, але без фізичного впливу. Електрика стимулює м’язи, розслабляючи їх, як при масажі. Завдяки цьому знімається спазм, відновлюється тиск і постачання тканин киснем.

  Уже після першого курсу хворий відчуває себе набагато краще, проте для досягнення результату курс необхідно продовжувати до повного зцілення.

  Фітнес-клуб «5 елемент» запрошує гостей на процедури ДЕНАС-Вертебра! З нами ви перестанете відчувати біль і знайдете упевненість у рухах!

  Отримати консультацію
  • Фото Апарат ДЕНАС-Вертебра — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Апарат ДЕНАС-Вертебра — фітнес-клуб 5 елемент

  Часті питання про Апарат ДЕНАС-Вертебра

  5️⃣ Апарат ДЕНАС-Вертебра — чому в клубі«5 Елемент»

  Апарат ДЕНАС-Вертебра в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

  ⭐️ Апарат ДЕНАС-Вертебра — замовити абонемент

  Апарат ДЕНАС-Вертебра — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

  🎫 Апарат ДЕНАС-Вертебра — сервіс на вищому рівні гарантований!

  Апарат ДЕНАС-Вертебра — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

  📌 Апарат ДЕНАС-Вертебра — новини клубу «5 Елемент»

  Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
  4.28 (6)
  Прокоментуйте першим

  Залишити коментар


  RU UA EN