044 495-95-55
 • ua

 • Соматика Ханни

  Протягом життя людський організм отримує величезну кількість стресів, наслідки яких виявляються згодом у вигляді хронічної втоми, безсоння, м’язових болів. Позбутися неприємних відчуттів, навчитися розслаблятися і знімати зайву напругу, слухати і чути власне тіло допоможе інноваційний метод реабілітації, відомий, як соматика Ханни.

  Суть методу соматика Ханни

  Вивчаючи нейрофізіологію, професор Томас Ханна зауважив, що у багатьох людей проблеми зі здоров’ям виникають через сенсомоторну амнезію - хронічну скутість м’язів, яка призводить до виникнення больових відчуттів, неправильної постави, обмеження амплітуди рухів, а згодом і захворювань внутрішніх органів.

  Розроблена ним спеціальна рухова гімнастика, що одержала назву соматика Томаса Ханни, покликана поліпшити функціонування м’язів і відновити їх чутливість. А оскільки сенсомоторна амнезія - прямий наслідок щоденних стресів, по суті, під час занять йде перенавчання мозку усвідомлювати, розслабляти і скорочувати м’язи належним чином.

  Соматика Ханни - дієвий, м’який і абсолютно безпечний метод, що дозволяє позбутися хронічних м’язових болів природним шляхом, без хірургічного втручання або прийому знеболюючих препаратів.

  Особливості занять за методом Томаса Ханна

  Соматика передбачає активну і свідому участь людини в процесі виконання спеціально підібраних вправ. Необхідно не тільки проробляти ті чи інші рухи, а й концентруватися на відчуттях, що виникають у певних м’язах, даючи мозку можливість «запам’ятати» їх на рівні рефлексів. Викладач підбирає індивідуальний тренінг, який задіює ті чи інші групи м’язів.

  Тренування проходять у спокійному, навіть розслабленому темпі. Прості і повільні вправи виконуються в комфортній позиції, лежачи на підлозі. У цей час відбувається активізація областей кори головного мозку, що відповідають за рух і пов’язані з ним відчуття. Поступово людина отримує здатність більш чітко контролювати м’язи свого тіла, а рухи стають плавними, точними, швидкими і витонченими. Знімається м’язовий затиск, поліпшується координація, відбувається приплив енергії.

  Кому, в першу чергу, допомагають соматичні вправи Томаса Ханни

  Більшість людей приходять на заняття з методики Ханни, щоб повернути собі легкість рухів, позбувшись від хронічних м’язових болів:

  • у крижах і попереку;
  • верхній частині спини і шиї;
  • стегнах, при розриві або деформації колінних зв’язок;
  • при сколіозі, хлистовій травмі.

  Крім цього, соматична гімнастика ефективно справляється:

  • з проблемами міжхребцевих дисків;
  • синдромом «сорокарічного плеча»;
  • остеоартритом і сколіозом;
  • синдромом скронево-нижньощелепного суглоба СНЩС;
  • мігренню.

  Втім, не обов’язково чекати виникнення проблем, щоб зайнятися соматикою Ханни: регулярні вправи підвищують гнучкість і дають відчуття впевненості та контролю над власним тілом, усуваючи дискомфорт, який супроводжує природний процес старіння організму.

  Індивідуальні та групові заняття за методом Томаса Ханни проводяться в клубі «5 елемент». Вони допоможуть усім зацікавленим у своєму здоров’ї домогтися швидких і, головне, довгострокових результатів: позбутися хронічних болів і відновити активність м’язів і суглобів. Це підвищить рівень вашого фізичного комфорту, поліпшить зовнішній вигляд і поставу, дозволить насолоджуватися життям у будь-якому віці!

  Отримати консультацію
  • Фото Соматика Ханни — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Соматика Ханни — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Соматика Ханни — фітнес-клуб 5 елемент

  Часті питання про Соматика Ханни

  5️⃣ Соматика Ханни — чому в клубі«5 Елемент»

  Соматика Ханни в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

  ⭐️ Соматика Ханни — замовити абонемент

  Соматика Ханни — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

  🎫 Соматика Ханни — сервіс на вищому рівні гарантований!

  Соматика Ханни — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

  📌 Соматика Ханни — новини клубу «5 Елемент»

  Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
  4 (12)
  Прокоментуйте першим

  Залишити коментар


  RU UA EN