044 495-95-55

Заняття на дошці Євмінова

Профілактор Євмінова - ваш розумний реабілітолог хребта!

Проблеми зі спиною є практично у всіх людей, незалежно від віку і роду занять. Звичайні спортивні тренування - зарядка, пробіжки, силові навантаження - не завжди дають належний реабілітаційний ефект, особливо в запущених випадках.

Сьогодні одним із кращих способів профілактики і відновлення функцій хребетного стовпа є заняття на дошці Євмінова. Це максимально простий у використанні ортопедичний тренажер, для якого розроблені спеціальні комплекси вправ. Метод створений і запатентований вітчизняним фахівцем, а також схвалений Міністерством охорони здоров’я України. Заняття абсолютно безпечні і дуже ефективні, що відзначають як медики і фахівці-реабілітологи, так і самі користувачі.

Що являє собою ортопедичний тренажер Євмінова

Дошка Євмінова - це широка похила панель, обладнана спеціальними перекладинами і упором. Ортопедичний тренажер кріпиться до стіни за допомогою спеціальних ручок і петель, що дозволяє, при необхідності, змінювати кут нахилу від 10 до 90 градусів, у залежності від характеру тренувань. Дошка Євмінова виготовляється з екологічної і високоміцної соснової деревини, яка забезпечує гарну амортизацію при виконанні різноманітних вправ. Розташування ручок на поверхні дошки можна легко регулювати, у залежності від зросту, щоб людина відчувала себе під час занять максимально комфортно.

Суть механізму реабілітації за допомогою дошки Євмінова

Принцип методики, яку розробив фізіотерапевт Євмінов, ґрунтується на дозованому витягуванні хребетного стовпа і одночасному тренуванні м’язів спини. Це дозволяє знизити напругу на шийних, грудних і попереково-крижових хребцях, запобігаючи обмеженням, здавлюванню, болю й іншим моментам, які негативно впливають на стан хребта і всього організму в цілому. Для розтягування використовується вага власного тіла людини, тому навантаження завжди оптимальні і принципово не можуть привести до якихось травм.

Під час тренування:

 • звільняються корінці нервових закінчень: знімається підвищений тонус з м’язів спини, «затиск», перенапруження;
 • відновлюється структура міжхребцевих дисків і зміцнюється м’язовий корсет;
 • підвищується вироблення міжклітинної рідини, поліпшуються процеси харчування і обміну в м’яких і кісткових тканин;
 • повертається рухливість хребта, що попереджає його вигини, деформації, інші зміни, викликані віком або тривалим неправильним положенням.

При яких захворюваннях показані вправи на профілакторі Євмінова

 • при розтягуванні хребетного стовпа:
 • природно втягуються міжхребцеві грижі;
 • попереджається виникнення системного остеохондрозу і люмбаго;
 • виправляються порушення постави і сколіоз;
 • значно зменшуються і навіть повністю зникають болі при радикуліті, простріл, міжреберної невралгії.

Вправи на ортопедичному тренажері показані при хворобі Бехтерева, зміщенні дисків, перекосі таза, плоскостопості. Також заняття на дошці Євмінова використовують для відновлення нормального функціонування хребта в післяопераційний період або при травмах.

Займатися на тренажері Євмінова можна і в профілактичних цілях:

 • для розслаблення або зміцнення зв’язок і глибоких м’язів спини, що становлять м’язовий корсет;
 • уповільнення процесів старіння і зносу міжхребцевих дисків.

Як проходять заняття на дошці Євмінова

Курс занять на дошці Євмінова розрахований на термін від 2 місяців до року, при постійному коригуванні програми. Тренування складається з двох комплексів навантажень (базового і силового), тривалістю до півгодини. Кожен комплекс складається з простих і доступних вправ, які виконуються за 3-6 підходів.

Усі рухи необхідно проводити розмірено і плавно, в повільному, щадному темпі. Вправи не повинні викликати дискомфорт або біль, в іншому випадку тренер-реабілітолог замінить їх на інші. Він же навчить, як правильно сідати, лягати, вставати з тренажера і буде визначати оптимальний кут нахилу дошки на кожному етапі тренувань.

Вправи на дошці Євмінова доступні людям будь-якої статі, віку, комплекції. Людина сама може визначити і регулювати навантаження, в залежності від стану здоров’я і ступеня тренованості, але кращі результати принесуть заняття під керівництвом досвідченого тренера, які проводяться в клубі «5 елемент».

Регулярні тренування з допомогою профілактора Євмінова дозволять вам зняти накопичену за день втому і хронічні болі в спині, поліпшити поставу, збільшити гнучкість і підтягнутість тіла. Повільні і плавні вправи також надають значний релаксуючий ефект, підвищуючи рівень фізичного і психологічного комфорту.

Отримати консультацію
Докладніше про заняття

Часті питання про Заняття на дошці Євмінова

5️⃣ Заняття на дошці Євмінова — чому в клубі«5 Елемент»

Заняття на дошці Євмінова в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Заняття на дошці Євмінова — замовити абонемент

Заняття на дошці Євмінова — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Заняття на дошці Євмінова — сервіс на вищому рівні гарантований!

Заняття на дошці Євмінова — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Заняття на дошці Євмінова — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.28 (7)

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки