044 495-95-55
Купити карту Відгуки
 • ua

 • Кондитерська-пекарня

  «НАША ЗДОБА»

  ​Запах свіжого хліба, смак хрусткої скориночки і підрум’янених круасанов мало кого можуть залишити байдужим. Для любителів свіжої випічки, кренделів і тортів в клубі “5 елемент” працює кондитерська пекарня «НАША ЗДОБА». Розташована вона у дворі, неподалік від паркування номер№2.

  Ми запрошуємо всіх любителів ароматного хліба та здоби відвідати кондитерську-пекарню. Вас приємно порадує асортимент продукції: традиційний хліб, цільнозерновий бездріжджовий хліб, який ще називають “Здоров’я”, повітряні круасани, кекси, пончики, рогалики, кондитерські вироби ...

  Завжди свіжа і ароматна випічка гідна вищих похвал.

  «Велика кількість додаткових інгредієнтів в нашій випічці, таких як висівки, смажену цибулю, кунжут, гарбузове насіння, горіхи, чорнослив, родзинки і мак, підкреслює і доповнює смак виробів», - вважає шеф повар кафе-пекарні Тарас Кирилюк.

  До речі, весь асортимент тортів представлений на вітрині кондитерської у вигляді тістечок. Так Вам буде легше визначитися з вибором торта, який можна замовити, скажімо, на захід, Новий рік, день народження, Різдво чи просто з нагоди чудового настрою.

  Також тут можна замовити підбадьорливий кави, смачний чай і корисний фреш.

  Ось кілька причин відвідати кондитерську-пекарню «НАША ЗДОБА».

  Купити клубну карту
  • Фото Кондитерська-пекарня — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Кондитерська-пекарня — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Кондитерська-пекарня — фітнес-клуб 5 елемент

  Послуги

  Мы делаем Вас успешными!

  Фітнес

  Басейн

  Ігрові види спорту

  А ще в нас є...

  Прокоментуйте першим

  Залишити коментар