044 495-95-55

Клубна карта

Клубна карта - ключ у світ здоров'я та краси

У моді здоровий спосіб життя, заняття спортом, відмова від шкідливих звичок. Однією зі складових такого способу життя є постійні тренування, завдяки яким працюють м’язи і відновлюється організм від розумових навантажень. Займатися спортом найзручніше в спеціально обладнаних залах під наглядом досвідченого тренера. А отримати хороші знижки на додаткові послуги дозволяє клубна карта. Зараз ми докладніше розповімо клубні абонементи.

Купити клубну карту

Абонемент у фітнес-клуб

Заняття спортом вимагають від людини регулярності, адже тільки при регулярних тренуваннях можна досягти результатів. Але людина за своєю природою ледача і знайде масу причин прогуляти заняття, нехай навіть за дуже поважної причини. Коли ви придбаєте річний абонемент у фітнес клуб, то кількість прогулів різко знизиться. Адже це зрозуміло - ви заплатили гроші, а послугу не використовували, і виходить, що витратилися даремно. Якщо ви зараз збираєтеся купити абонемент, то не поспішайте брати найперший і найдешевший. По-перше, вибирайте той фітнес-клуб, який знаходиться до вас ближче всього, щоб не витрачати багато часу на дорогу. Не кваптесь купувати акційну пропозицію, адже можете потрапити в переповнений зал, де займатися буде просто неможливо. Походіть по залу, оцініть його можливості. А ще краще взяти з собою досвідчену подругу або друга, щоб скласти більш об‘єктивну оцінку.

Клубна карта фітнес купити

Клубна карта «5 елемент» - це унікальна пропозиція, яка зробить ваші заняття спортом настільки приємними і корисними, що ви просто не зможете відмовитися від них. Клієнтам пропонується 6 карт,з різними умовами, які будуть ідеально підходити клієнтам з різними потребами, різним ритмом життя і графіком тренувань. Про те, яка саме клубна карта підходить вам, можна дізнатися прямо зараз. Для цього достатньо зателефонувати до клубу «5 елемент» і менеджер надасть повну та докладну інформацію по всіх ваших запитаннях.

4.02 (54)
Прокоментуйте першим

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки