044 495-95-55
 • ua
 • Клубна картка

  Клубна карта - ключ в світ здоров'я та краси

  У моді здоровий спосіб життя і заняття спортом, відмова від шкідливих звичок. Однією зі складових такого способу життя є постійні фізичні навантаження, завдяки яким працюють м’язи і відновлюється організм від розумових навантажень. Займатися спортом найзручніше в спеціально обладнаних залах під наглядом досвідченого тренера. А отримати хороші знижки на відвідування спортивного залу дозволяє клубна карта. Зараз ми докладніше розповімо про клубні картах і поговоримо про абонемент у фітнес клуб.

  Купити клубну карту

  Абонемент у фітнес клуб

  Заняття спортом вимагають від людини регулярності, адже тільки при регулярних тренуваннях можна досягти результатів. Але людина за своєю природою ледача і знайде масу причин прогуляти заняття, нехай навіть за дуже поважної причини. Але якщо ви придбаєте річний абонемент у фітнес клуб, то кількість прогулів різко знижується. Адже це зрозуміло - ви заплатили гроші, а послугу не використовували, і виходить, що витратилися даремно. Якщо ви зараз збираєтеся купити абонемент, то не поспішайте без оглядки брати найперший і найдешевший. По-перше, вибирайте той фітнес-клуб, який знаходиться до вас ближче всього, щоб не витрачати багато часу на дорогу. Не поспішайте купувати акційна пропозиція, адже можете потрапити в переповнений зал, де займатися буде просто неможливо. Походіть по залу, оцініть його можливості. А ще краще взяти з собою досвідчену подругу або друга, щоб скласти більш об‘єктивну оцінку цього спортивного залу.

  Клубна карта фітнес купити

  Клубна карта фітнес купити від клубу «5 елемент» - це унікальна пропозиція, яка зробить ваші заняття спортом настільки приємними і корисними, що ви просто не зможете відмовитися від них. Клієнтам пропонується 6 карт, кожна з них пропонує свої умови, які будуть ідеально підходити клієнтам з різними потребами, різним ритмом життя і графіком тренувань. Про те, як саме клубна карта підходить саме вам, ви можете дізнатися прямо зараз, і для цього достатньо просто зателефонувати до клубу «5 елемент», і менеджер надасть найповнішу і докладну інформацію по всіх ваших запитань.

  4.17 (23)

  Залишити коментар