044 495-95-55

Iнфрачервона кабіна

Глибокий прогрів тіла

За що ми так любимо різні зігріваючі процедури? За неповторно приємне відчуття тепла, що розливається по всьому тілу. За умиротворений стан душі. За комфортну можливість приділити увагу собі.

У клубі здорових задоволень «5 елемент» до ваших послуг сучасна зігрівальна оздоровча система - інфрачервона кабіна. Вона випромінює тепло, яке абсолютно безпечне для здоров’я і забезпечує глибокий прогрів тіла. Температура в інфрачервоній кабіні підтримується в діапазоні 40-50 градусів. Незважаючи на такі високі показники, ця температура досить комфортна для людини. Створюється враження, що Вас ніжно зігрівають промені весняного сонця.

Інфрачервоні промені покращують роботу імунної системи, тим самим допомагаючи боротися з сезонними захворюваннями, а також позитивно впливають на стан нервової системи, знімаючи дратівливість, стрес і усувають безсоння.

Тим, хто активно займається фітнесом, відвідування інфрачервоної кабіни допомагає позбутися больових відчуттів у м’язах та спині; а в складних спортивних випадках сприяє швидкому розсмоктуванню гематом, а також відновленню після переломів, травм і ударів.

Жінки віддають перевагу відвідуванню інфрачервоної кабіни більше, ніж чоловіки. Можливо, тому що помічають благотворний косметичний вплив інфрачервоного тепла на шкіру. А може тому, що в інфрачервоній кабіні можна усамітнитися з цікавим журналом і провести півгодини в повній гармонії з собою.

Інфрачервоне тепло сприяє посиленому потовиділенню, виведенню шлаків, ефективному спалюванню калорій. Причому, щодня і в будь-якому віці. До того ж, відвідування інфрачервоної кабіни входить у вартість клубної карти.

Інфрачервона кабіна клубу здорових задоволень чекає на вас завжди!

Отримати консультацію
Докладніше про заняття

Часті питання про Iнфрачервона кабіна

5️⃣ Iнфрачервона кабіна — чому в клубі«5 Елемент»

Iнфрачервона кабіна в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Iнфрачервона кабіна — замовити абонемент

Iнфрачервона кабіна — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Iнфрачервона кабіна — сервіс на вищому рівні гарантований!

Iнфрачервона кабіна — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Iнфрачервона кабіна — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.35 (4)
Прокоментуйте першим

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки