044 495-95-55

Плавання для вагітних

Заняття для вагітних у басейні фітнес-клубу «5 елемент»

Заняття вагітних у басейні позитивно впливають на всі органи і функції тіла матері і сприяють зміцненню здоров’я ще не народженого малюка. Тому сучасні жінки вибирають один з найефективніших видів фізичної підготовки організму - заняття з плавання для вагітних.

Підготовка до пологів - у басейні

Вагітність і пологи - найважливіші фізіологічні процеси в житті жінки. Кожна майбутня мама зацікавлена в тому, щоб максимально полегшити їх перебіг і зменшити ризик ускладнень для себе і дитини. Сучасні жінки вибирають один з найефективніших видів фізичної підготовки організму - заняття з плавання для вагітних за участю висококваліфікованого інструктора.

Ефективність тренувань у басейні для вагітних

Заняття в басейні для вагітних позитивно впливають на всі органи і функції тіла матері і сприяють зміцненню здоров’я ще не народженого малюка:

  • вода дбайливо «підтримує» і полегшує навантаження на скелет і м’язи - у цей час жінка може по-справжньому розслабитися і дати тілу відпочити;
  • заповнює недолік природної рухової активності, викликаний вагітністю, що особливо важливо на великих термінах і у боротьбі із зайвою вагою;
  • гармонійні плавні рухи добре зміцнюють м’язи стегон, грудей і черевного преса;
  • під час заняття в басейні, у вагітних відбувається природний масаж шкіри і поліпшується циркуляція крові, а відповідно, і живлення всіх внутрішніх органів;
  • рівномірне глибоке дихання не тільки заспокоює, але і покращує насичення киснем організмів жінки і дитини;
  • релакс і задоволення плюс запас гарного настрою, які так важливі і для мами, і для малюка.

Надалі така підготовка позитивно позначиться на більш швидкому і легкому протіканні пологів і скорочення післяпологового відновного періоду. Гінекологи стверджують, що за допомогою спеціальних рухів у воді можна навіть змінити неправильне положення дитини.

Сучасний басейн для вагітних у Києві

Регулярні заняття для вагітних проводяться в спеціальному басейні клубу «5 елемент» у Києві, на правому березі. Це індивідуальні та групові тренування під керівництвом досвідчених інструкторів, які мають відповідну профільну освіту і спеціалізацію.

На заняттях для вагітних передбачені вправи з аквааеробіки:

  • для розминки (розігріву) м’язів;
  • для навчання правильному диханню - вдих/затримка/видих - плавання і пірнання;
  • для контролю і управління м’язами тіла (розтяжки, скорочення, розслаблення) - ходьба, зміцнення стегон, м’язів преса, спини і тазового дна.

При відсутності протипоказань з боку гінеколога і гарному самопочутті майбутньої матусі, займатися в басейні вагітні можуть на будь-якому терміні. Під час плавання, жінка не тільки отримає корисні навички, які допоможуть їй у пологах, а й збереже пружну шкіру і хорошу фігуру.

Отримати консультацію
Докладніше про заняття

Часті питання про Плавання для вагітних

5️⃣ Плавання для вагітних — чому в клубі«5 Елемент»

Плавання для вагітних в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Плавання для вагітних — замовити абонемент

Плавання для вагітних — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Плавання для вагітних — сервіс на вищому рівні гарантований!

Плавання для вагітних — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Плавання для вагітних — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.43 (6)
Ольга
Я недавно записалась на плавание для беременных с эффектом тренировок, конечно решилась на это по согласованию и совету моего лечащего врача. Вообще мне нравится занятия очень помогают, после тренировки чувствуешь расслабление, спокойствие, я бы даже сказала умиротворение. Тем более бассейн очень классный, как я слышала один из самых современных в Киеве.
5element.ua
Дякуємо за коментар. Завжди раді бачити на тренуваннях

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки