044 495-95-55
 • ua

 • Плавання для вагітних

  Плавання для вагітних

  Заняття в басейні для вагітних позитивно впливають на всі органи і функції тіла матері та сприяють зміцненню здоров’я ще ненародженого малюка. Саме тому, сучасні жінки вибирають один з найефективніших видів фізичної підготовки організму - плавання в басейні для вагітних.

  Готуємося до пологів по-новому

  Вагітність і пологи - найважливіші фізіологічні процеси в житті жінки. Кожна майбутня мама зацікавлена тому, щоб максимально полегшити їх перебіг і зменшити ризик ускладнень для себе і дитини. Сучасні жінки вибирають один з найефективніших видів фізичної підготовки організму - плавання в басейні для вагітних.

  Фітнес у воді для матусь

  Заняття в басейні для вагітних позитивно впливають на всі органи і функції тіла матері та сприяють зміцненню здоров’я ще ненародженого малюка:

  • вода дбайливо «підтримує» і полегшує навантаження на скелет і м’язи - у цей час жінка може по-справжньому розслабитися і дати тілу відпочити;
  • заповнює недолік природної рухової активності, викликаний вагітністю, що особливо важливо на великих термінах і при боротьбі із зайвою вагою;
  • гармонійні плавні рухи добре зміцнюють м’язи стегон, грудей і черевного преса;
  • у воді відбувається природний масаж шкіри і поліпшується циркуляція крові, а відповідно, і харчування всіх внутрішніх органів;
  • рівномірне глибоке дихання не тільки заспокоює, але і покращує насичення киснем організмів жінки і дитини;
  • релакс і задоволення плюс запас гарного настрою, які так важливі і для мами, і для малюка.

  Надалі така підготовка благотворно позначиться на швидшому і легшому протіканні пологів та скороченні післяпологового відновного періоду. Гінекологи стверджують, що за допомогою спеціальних рухів у воді можна навіть змінити неправильне положення (передлежання) дитини.

  Басейн для вагітних у Києві

  Регулярні заняття проводяться в спеціальному басейні для вагітних клубу «5 елемент» (Київ, правий берег). Це індивідуальні та групові тренування під керівництвом досвідчених інструкторів, які мають відповідну профільну освіту та спеціалізацію.

  На заняттях з аквааеробіки для вагітних передбачені вправи:

  • для розминки (розігріву) м’язів;
  • для навчання правильному диханню - вдих / затримка / видих - плавання і пірнання;
  • з контролю і управління м’язами тіла (розтяжці, скорочення, розслаблення) - ходьба, зміцнення стегон, м’язів преса, спини і тазового дна.

  При нормальному перебігу вагітності та хорошому самопочутті займатися в басейні можна на будь-якому терміні. Так ви не тільки придбаєте корисні навички, які допоможуть вам при пологах, а й збережете пружну шкіру і хорошу фігуру.

  Отримати консультацію
  • Фото Плавання для вагітних — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Плавання для вагітних — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Плавання для вагітних — фітнес-клуб 5 елемент

  Часті питання про Плавання для вагітних

  5️⃣ Плавання для вагітних — чому в клубі«5 Елемент»

  Плавання для вагітних в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

  ⭐️ Плавання для вагітних — замовити абонемент

  Плавання для вагітних — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

  🎫 Плавання для вагітних — сервіс на вищому рівні гарантований!

  Плавання для вагітних — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

  📌 Плавання для вагітних — новини клубу «5 Елемент»

  Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
  4.31 (5)
  Прокоментуйте першим

  Залишити коментар