044 495-95-55
 • ua

 • Аквааеробіка

  Тренуватися у воді весело, комфортно і безпечно

  Мрієте швидко схуднути, при цьому отримуючи максимум задоволення від тренування? Аквааеробіка в клубі “5 елемент” - саме те, що Ви шукайте! Динамічні і продумані до дрібниць заняття з кращими тренерами допоможуть прийти у форму і відчувати себе набагато комфортніше. У чому ж секрет? Виявляється, одне заняття аквааеробікою прирівнюється до трьох тренувань у спортзалі. Завдяки тому, що під час занять постійно доводиться долати опір води, навантаження на м’язи збільшується і спалюється більше калорій. Спеціальний акваінтвентарь також відіграє особливу роль в заняттях аквааеробікою: всілякі гантелі, рукавички, лопатки, диски, степи і Нудл допомагають працювати з усіма групами м’язів. При цьому зменшується навантаження на хребет і суглоби, а також скорочується вірогідність отримання травм під час занять.

  Аквааеробіка в клубі “5 елемент”

  Тож не дивно, що аквааеробіка вважається найбезпечнішим видом фізичних навантажень - якщо при звичайних аеробних вправах суглоби знаходяться в зоні ризику і відчувають підвищене навантаження, то завдяки протидії сили виштовхування гравітаційній силі в воді тренування можуть проходити набагато довше і при цьому не несуть в собі складнощів і небезпек. А якщо ще врахувати той факт, що в воді підвищується пластичність і гнучкість, то деякі вправи, здавалося б нереальні для учасників тренування на суші в басейні виконуються з легкістю і задоволенням. Особливо це відзначають люди старшого віку, а також наші гості з обмеженими здібностями. Заняття аквааеробікою також позитивно впливають на кровоносну, опорно-рухову, нервову систему, сприяють збільшенню витривалості організму і загартовують його. Не варто забувати і про ефективність таких тренувань для зниження ваги і позбавлення від ненависного целюліту - за рахунок підвищених енерговитрат і активності ваше тіло стає досконалим і позбавляється від всього зайвого. Хочете, щоб ваша шкіра сяяла, м’язи тіла завжди були в тонусі, а фігура радувала стрункістю? Чекаємо Вас на заняттях з аквааеробіки! Чудовий настрій і самопочуття стане вашим вірним супутником надовго!

  Отримати консультацію
  • Фото Аквааеробіка — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Аквааеробіка — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Аквааеробіка — фітнес-клуб 5 елемент

  Часті питання про Аквааеробіка

  5️⃣ Аквааеробіка — чому в клубі«5 Елемент»

  Аквааеробіка в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

  ⭐️ Аквааеробіка — замовити абонемент

  Аквааеробіка — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

  🎫 Аквааеробіка — сервіс на вищому рівні гарантований!

  Аквааеробіка — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

  📌 Аквааеробіка — новини клубу «5 Елемент»

  Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
  4.38 (4)
  Виктор
  Где можно увидеть Ваши цены и какой смысл указывать размеры скидок если цена неизвестна?
  5element.ua
  Вікторt, ціна відрізняється не тільки від карти до карти, але і залежить від того, як ви плануєте відвідувати клуб: поодинці, сім'єю, з друзями і т.д. Отже, варіантів цін однієї і тієї ж карти буде багато.
  Розмір знижки - це знижка на оплату послуг картою, а не на саму карту.
  За телефоном 044 495 9599 менеджер відділу продажів надасть вам консультацію
  Inga Sevilskaya
  У меня проблема с позвоночником, поэтому выбрала для себя бассейн - оптимальный вариант для меня. За месяц стало ощутимо легче, да и тонус мышц и организма на порядок выше. Бассейн отличный, тренера грамотные - я довольна)
  5element.ua
  Дякуємо, що написали відгук про нашу роботу. Для нас це дуже важливо. Ви мали рацію, що вибрали плавання, яке зміцнюють організм, а щільність води захищає від травм під час виконання вправ. Тому плавання рекомендують як терапію під час реабілітації після травм, операцій або деяких хронічних хвороб.

  Залишити коментар


  RU UA EN