044 495-95-55
Купити карту Відгуки
 • ua

 • Аквааеробіка

  Тренуватися у воді весело, комфортно і безпечно

  Мрієте швидко схуднути, при цьому отримуючи максимум задоволення від тренування? Аквааеробіка в клубі “5 елемент” - саме те, що Ви шукайте! Динамічні і продумані до дрібниць заняття з кращими тренерами допоможуть прийти у форму і відчувати себе набагато комфортніше. У чому ж секрет? Виявляється, одне заняття аквааеробікою прирівнюється до трьох тренувань у спортзалі. Завдяки тому, що під час занять постійно доводиться долати опір води, навантаження на м’язи збільшується і спалюється більше калорій. Спеціальний акваінтвентарь також відіграє особливу роль в заняттях аквааеробікою: всілякі гантелі, рукавички, лопатки, диски, степи і Нудл допомагають працювати з усіма групами м’язів. При цьому зменшується навантаження на хребет і суглоби, а також скорочується вірогідність отримання травм під час занять.

  Тож не дивно, що аквааеробіка вважається найбезпечнішим видом фізичних навантажень - якщо при звичайних аеробних вправах суглоби знаходяться в зоні ризику і відчувають підвищене навантаження, то завдяки протидії сили виштовхування гравітаційній силі в воді тренування можуть проходити набагато довше і при цьому не несуть в собі складнощів і небезпек. А якщо ще врахувати той факт, що в воді підвищується пластичність і гнучкість, то деякі вправи, здавалося б нереальні для учасників тренування на суші в басейні виконуються з легкістю і задоволенням. Особливо це відзначають люди старшого віку, а також наші гості з обмеженими здібностями. Заняття аквааеробікою також позитивно впливають на кровоносну, опорно-рухову, нервову систему, сприяють збільшенню витривалості організму і загартовують його. Не варто забувати і про ефективність таких тренувань для зниження ваги і позбавлення від ненависного целюліту - за рахунок підвищених енерговитрат і активності ваше тіло стає досконалим і позбавляється від всього зайвого. Хочете, щоб ваша шкіра сяяла, м’язи тіла завжди були в тонусі, а фігура радувала стрункістю? Чекаємо Вас на заняттях з аквааеробіки! Чудовий настрій і самопочуття стане вашим вірним супутником надовго!

  Купити клубну карту
  • Фото Аквааеробіка — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Аквааеробіка — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Аквааеробіка — фітнес-клуб 5 елемент

  Послуги

  Мы делаем Вас успешными!

  Фітнес

  Басейн

  Ігрові види спорту

  А ще в нас є...

  Виктор
  Где можно увидеть Ваши цены и какой смысл указывать размеры скидок если цена неизвестна?
  5element.ua
  Виктор, цена отличается не только от карты к карте, но и зависит от того, как вы планируете посещать клуб: в одиночку, семьей, с друзьями и т.д. Следовательно, вариантов цен одной и той же карты будет много.
  Размер скидки - это скидка на оплату услуг картой, а не на саму карту
  Inga Sevilskaya
  У меня проблема с позвоночником, поэтому выбрала для себя бассейн - оптимальный вариант для меня. За месяц стало ощутимо легче, да и тонус мышц и организма на порядок выше. Бассейн отличный, тренера грамотные - я довольна)

  Залишити коментар