044 495-95-55
 • ua
 • Фітнес-тестування

  Зробити Ваші тренування максимально результативними і безпечними допоможе спеціальна програма «Навігатор здорових задоволень», функціональні діагности і wellness-консультанти клубу.

  Купити клубну карту

  Заняття фітнесом у клубі починаються з кабінетуфункціональної діагностики, де фахівець визначить рівень Вашого здоров’я. Він виміряє тиск і пульс, зніме кардіограму в стані спокою, розповість про індивідуальні обмеження по здоров’ю. Дослідження варіабельності серцевого ритму (ВСР) поставить загальну оцінку стану організму і визначить антистресову стійкість. Для правильного складання програми тренувань значимі компенсаторні можливості і пульсові режими - «тренувальні коридори», які також позначить ВСР. Діагностика за допомогою апарату Медіскрін ™ надасть інформацію про функціональний стан основних органів і систем Вашого організму. Прилад виявляє захворювання на ранніх стадіях, коли функції органу порушені, а самі органи – ні тож інші

  сучасні методи обстеження порушень не виявляють.

  Потім персональний wellness-консультант визначить Ваш рівень фізичної підготовки. Спеціаліст проведе анкетування і зробить основні антропометричні виміри: зріст, вага, об‘єм талії, стегон, грудей і плечей. Крім того, wellness-консультант проведе діагностичне тестування на апараті «Діамант», яке дозволить дізнатися співвідношення жирової маси, м’язової маси і води в тілі.Отримані дані допоможуть wellness-консультанту та тренеру грамотно скласти програму Ваших фізичних навантажень (види тренувань; регулярність занять і їх інтенсивність,

  визначити зони ефективності тренування, режим відпочинку і сну) і правильного харчування (режим харчування і пиття). Також фахівець підкаже, як поєднувати тренування з сауною, масажами, SPA-процедурами. Повторні тестування, які Ви будете проходити, дозволять точно відслідковувати досягнення поставлених цілей, визначати динаміку змін і коригувати тренування.

  Таким чином, Ви постійно перебуваєте під контролем фахівців клубу і будь-які Ваші цілі стають легкодосяжними: схуднути, збільшити м’язову масу, зміцнити загальний стан здоров’я, поліпшити м’язовий тонус.

  При необхідності наші фахівці розроблять реабілітаційну програму відновлення, а для жінок - після пологів. Реабілітація передбачає індивідуальний підхід з плануванням програм фізичного відновлення за допомогою фізичних вправ, масажів, фізіотерапевтичних

  і SPA-процедур.

  Купити клубну карту

  Детальніше

  Тестування складу тіла

  Зайва вага - теж недуга, впоратися з якою можна, лише встановивши причину накопичення маси.

  Правильно поставлений діагноз прискорює процес зцілення, тому лікарі приділяють таку пильну увагу численним видам діагностики перед тим, як приступити до лікування хвороби. Зайва вага - теж недуга, впоратися з якою можна, лише встановивши причину

  накопичення маси.Для цього в нашому елітному клубі здорових задоволень «5 елемент» гостям пропонується унікальна послуга - фітнес-тестування. За допомогою Tanita-780, ви отримаєте дані про кількість води в організмі: загалом, внутрішньоклітинному й поза клітинному. З огляду на те, що вправи супроводжуються втратою рідини, ви зможете підтримувати водний баланс на належному рівні, без шкоди для свого організму. Це також сприяє ефективному обміну речовин, який підсилює тренування. Фітнес-тестування для схуднення корисно ще й тим, що воно дозволяє тримати під наглядом кількість вісцерального жиру. Цей прошарок оточує внутрішні органи в черевній порожнині і не піддається візуальному контролю. Тим часом, внутрішнє ожиріння дуже небезпечне, оскільки воно ускладнює роботу окремих органів і всього організму в цілому. Відзначимо, що апарат Tanita-780 має віковий діапазон від 5 до 99 років.

  Детальніше Купити клубну карту

  Wellness-консультант

  Wellness-консультація включена в абонемент кожного члена нашого клубу

  Навіщо потрібна зустріч із Wellness-консультантом:

  - визначити найближчі і довгострокові цілі, а також шляхи їх досягнення у фітнесі;

  - оцінити стан здоров’я;

  - підібрати тренування і види фізичних навантажень;

  - розробити індивідуальну програму харчування;

  - підібрати програми і процедури в Центрі краси в Центрі здорової естетологіі клубу;

  - оцінити прогрес у тренуваннях;

  - вирішити проблему плато.

  Детальніше Купити клубну карту
  • Фото Wellness-консультант — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Wellness-консультант — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Wellness-консультант — фітнес-клуб 5 елемент

  My zone

  My zone

  MYZONE - система моніторингу, що дозволяє стежити за здоров’ям, відстежувати результати фізичної активності і отримувати мотивацію для досягнення поставлених фітнес-цілей.

  Як відомо, пульс універсальний показник інтенсивності Вашої фізичної активності і здатності тіла справлятися з підвищеним навантаженням. Він наочно демонструє, чи варто вам «зменшити темп» або, навпаки, можна ще «натиснути». Якщо під час групового заняття інший учасник тренування обертає педалі або робить будь-яку вправу швидше або повільніше - слід орієнтуватися не на сусіда, а на можливості вашого власного організму.

  Детальніше Купити клубну карту
  • Фото My zone — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото My zone — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото My zone — фітнес-клуб 5 елемент
  Клуб «5 eлемент» радить

  Часті питання про Фітнес-тестування

  5️⃣ Фітнес-тестування — чому в клубі«5 Елемент»

  Фітнес-тестування в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

  ⭐️ Фітнес-тестування — замовити абонемент

  Фітнес-тестування — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

  🎫 Фітнес-тестування — сервіс на вищому рівні гарантований!

  Фітнес-тестування — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

  📌 Фітнес-тестування — новини клубу «5 Елемент»

  Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
  4.26 (3)
  Прокоментуйте першим

  Залишити коментар