044 495-95-55
Купити карту Відгуки
 • ua
 • Фітнес-тестування

  Правильно поставлений діагноз прискорює процес зцілення, тому лікарі приділяють таку пильну увагу численним видам діагностики перед тим, як приступити до лікування хвороби. Зайва вага - теж недуга, впоратися з якою можна, лише встановивши причину накопичення маси.
  Для цього в нашому елітному клубі здорових задоволень «5 елемент» гостям пропонується унікальна послуга - фітнес-тестування.
  За допомогою Tanita-780, ви отримаєте дані про кількість води в організмі: загалом, внутрішньоклітинному й поза клітинному. З огляду на те, що вправи супроводжуються втратою рідини, ви зможете підтримувати водний баланс на належному рівні, без шкоди для свого організму. Це також сприяє ефективному обміну речовин, який підсилює тренування.
  Фітнес-тестування для схуднення корисно ще й тим, що воно дозволяє тримати під наглядом кількість вісцерального жиру. Цей прошарок оточує внутрішні органи в черевній порожнині і не піддається візуальному контролю. Тим часом, внутрішнє ожиріння дуже небезпечне, оскільки воно ускладнює роботу окремих органів і всього організму в цілому.
  Відзначимо, що апарат Tanita-780 має віковий діапазон від 5 до 99 років.

  Купити клубну карту

  Що таке фітнес тестування?

  Багато людей у відповідь на питання «З чого почати худнути?» Найпопулярніша відповідь - із занять фітнесом. Правильна, по суті, відповідь насправді не є абсолютно вірною. Яким саме фітнесом потрібно займатися, щоб отримати ідеальну вагу? Які навантаження необхідні, а також чи будуть вони досить ефективні конкретно для вас? Адже кожна людина - це особливий всесвіт, що живе за власними фізичним законам. І що буде добре для однієї людини, іншому завдасть серйозної шкоди.
  Не допустити цього допоможе фітнес-тестування складу тіла, яке проводиться на базі елітного фітнес-клубу «5 елемент». Для цього використовується унікальний апарат Tanita-780. Він розроблений фахівцями японської однойменної компанії, останні п’ять років успішно застосовується практично у всіх країнах світу.
  Наш фітнес-клуб один з перших в Києві пропонує скористатися можливостями цього апарату, який не тільки дає інформацію про склад вашого тіла, але і допомагає скласти програму схуднення, а також визначити стартовий майданчик для початку боротьби із зайвою вагою. Фітнес-тестування є простою процедурою. Його можуть проходити діти (з 5 до 17 років) і дорослі (починаючи з 18 років і старше). Прилад дозволяє виконувати аналіз складу тіла у ваговій категорії від 2 до 270 кілограмів.

  Як проводиться тестування

  Щоб отримати результат, необхідно просто встати на постамент аналізатора і ввести дані про стать, вік і зріст досліджуваної людини. Спеціально розроблена японськими вченими програма порівняє дані з фізичними показниками, виконає розрахунки та повідомить про: ·

  • вміст в організмі води;
  • вміст жирів (в тому числі вісцеральних);
  • мінеральної кісткової маси;
  • м’язової маси;
  • рівень основного обміну речовин.

  На підставі отриманих даних можна встановити, чи правильно відбувається процес обміну речовин в організмі, чи є у людини схильність до ожиріння, чи є надлишки жирових тканин, а також де саме вони сконцентровані.
  На підставі отриманих даних велнес консультанти елітного фітнес-клубу «5 елемент» складуть загальну картину стану здоров’я, підберуть ефективні вправи і підкажуть, як розрахувати навантаження. Фахівці рекомендують проходити дослідження регулярно, що дозволить не тільки отримувати актуальну інформацію про стан вашого тіла, але і стане чудовим стимулом для подальших занять фітнесом.

  Для чого необхідний постійний фітнес-контроль

  За допомогою Tanita-780, ви отримаєте дані про кількість води в організмі: ·

  • загальному;
  • всередені та поза клітинному;

  З огляду на, те, що вправи супроводжуються втратою рідини, ви зможете підтримувати водний баланс на належному рівні, без шкоди для свого організму. Це також сприяє ефективному обміну речовин, який підсилює тренування.
  Фітнес-тестування для схуднення корисно ще й тим, що воно дозволяє тримати під наглядом кількість вісцерального жиру. Цей прошарок оточує внутрішні органи в черевній порожнині і не піддається візуальному контролю. Тим часом, внутрішнє ожиріння дуже небезпечно, оскільки воно ускладнює роботу окремих органів і всього організму в цілому. Для жінок аналіз складу тіла необхідний ще й тому, що він показує метаболічний вік. Завдяки даним, отриманим в результаті тесту, можна дізнатися, чи відповідає справжній (фізичний) вік метаболічного, що вельми важливо, оскільки різниця в показниках свідчить про необхідність збільшити або ж, навпаки, зменшити навантаження для досягнення позитивного результату.
  Відзначимо, що апарат Tanita-780 має віковий діапазон від 5 до 99 років.

  Яких ще результатів можна досягти за допомогою фітнес тестування

  Аналіз складу тіла дозволяє не тільки контролювати вагу: з його допомогою можна управляти процесами обміну речовин. Наприклад, дані про м’язову масу покажуть, чи йде її зростання в результаті фітнес-тренувань. Якщо прилад фіксує зростання маси м’язів, це свідчить про те, що споживання енергії збільшується.
  А значить, втрата ваги відбувається природним шляхом і призначені нашими тренерами вправи дають результат. Ще один безперечний плюс - прилад вкаже, в яких частинах тіла накопичені надлишки жиру. Це допоможе правильно організувати програму занять фітнесом і виділити місця, в яких почнеться боротьба із зайвою вагою.
  Ми запрошуємо гостей елітного фітнес-клубу «5 елемент» скористатися можливостями фітнес тестування, щоб поліпшити своє здоров’я і зовнішній вигляд.

  Купити клубну карту

  Детальніше

  Wellness-консультант

  Спеціальна програма «Навігатор здорових задоволень»

  Зробити Ваші тренування максимально результативними і безпечними допоможе спеціальна програма «Навігатор здорових задоволень», функціональні діагности і wellness-консультанти клубу.

  Детальніше Купити клубну карту
  • Фото Wellness-консультант — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Wellness-консультант — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Wellness-консультант — фітнес-клуб 5 елемент

  My zone

  My zone

  MYZONE - система моніторингу, що дозволяє стежити за здоров’ям, відстежувати результати фізичної активності і отримувати мотивацію для досягнення поставлених фітнес-цілей.

  Як відомо, пульс універсальний показник інтенсивності Вашої фізичної активності і здатності тіла справлятися з підвищеним навантаженням. Він наочно демонструє, чи варто вам «зменшити темп» або, навпаки, можна ще «натиснути». Якщо під час групового заняття інший учасник тренування обертає педалі або робить будь-яку вправу швидше або повільніше - слід орієнтуватися не на сусіда, а на можливості вашого власного організму.

  Детальніше Купити клубну карту
  • Фото My zone — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото My zone — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото My zone — фітнес-клуб 5 елемент
  Клуб «5 eлемент» радить