044 495-95-55

Аквааеробіка для вагітних

​Спеціальні заняття у воді

​Спеціальні заняття у воді під час вагітності допомагають краще себе почувати, зміцнюють м’язи, поліпшують кровообіг і кровопостачання всіх внутрішніх органів, збільшуючи доставку кисню і поживних речовин дитині.

​Гімнастика у воді під час вагітності також допомагає становленню правильного дихання. Крім того, саме у воді легко навчитися розслаблювати одні групи м’язів і напружувати інші, що особливо важливо в пологах. Плавання для вагітних і аквааеробіка знижують ризик ускладнень під час пологів, а також допомагають на етапі відновлення.

​В клубі «5 елемент» є програми аквааеробіки для вагітних, в яких представлені вправи на розтяжку, зміцнення м’язів спини, стегон і грудей. Крім цього, вагітні проходять навчання правильному диханню.

Отримати консультацію
Докладніше про заняття

Часті питання про Аквааеробіка для вагітних

5️⃣ Аквааеробіка для вагітних — чому в клубі«5 Елемент»

Аквааеробіка для вагітних в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Аквааеробіка для вагітних — замовити абонемент

Аквааеробіка для вагітних — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Аквааеробіка для вагітних — сервіс на вищому рівні гарантований!

Аквааеробіка для вагітних — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Аквааеробіка для вагітних — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.56 (6)
Наталья
Мне эти занятия не только понравились, но и помогли. У меня постоянно болела спина, сейчас после почти двух месяцев занятий такой пробемы нет. Инструкторы грамотные, показывают как правильно делать упражнения, еще и научили правильно дышать. Думаю что при родах это мне очень пригодится. Будущем мамочкам акваэробику рекомендую, очень помогает натренировать мышцы.
5element.ua
Дякуємо за ваш відгук. Кожен коментар допомагає нам ставати краще

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки