044 495-95-55
 • ua

 • Тренер-реабілітолог

  Всім знайомий фітнес, але мало хто знає, що таке реабілітаційний фітнес і чим він відрізняється від більшості методик, лікувальної гімнастики та інших видів відновлювальних вправ, які пропонують різні спортивні студії.

  Відповідь на це питання ви знайдете звернувшись в елітний фітнес-клуб «5 елемент», де наш сертифікований тренер-реабілітолог проконсультує вас і допоможе підібрати оптимальну програму для успішного повернення активності вашому тілу.

  Реабілітаційний фітнес: що це?

  Реабілітаційний фітнес - це система вправ для відновлення функцій опорно-рухового апарату, в основу якої закладено лікування рухом. Система створена з поєднання традиційних і сучасних оздоровчих методик. Для досягнення максимального ефекту використовуються лише перевірені часом, які довели свою ефективність форми:

  • лікувально-профілактичної фізкультури;
  • традиційних силових тренувань;
  • функціонального фітнесу;
  • фасциального фітнесу;
  • мануальних технік.

  Вправи комбінуються між собою, а точну програму для гостей клубу «5 елемент» підбере тренер-реабілітолог, що володіє відповідним сертифікатом і володіє основними техніками відновлення активності тіла.

  У фітнес-реабілітації кількість виконуваних вправ строго дозовано, використовуються комплекси пасивних рухів з правильно підібраною амплітудою, а також рекомендовані вихідні положення тіла. У деяких випадках в реабілітаційний тренінг включаються заняття на спеціальному обладнанні, а крім того, в процесі використовується контрольоване дихання, що допомагає поліпшити результат занять за рахунок релаксації нервової системи, розслаблення органів, насичення клітин киснем.

  В яких випадках рекомендований спортивний реабілітолог

  У першу чергу, фітнес-реабілітація необхідна людям, які перенесли операцію на кінцівках або суглобах. Також система необхідна тим, хто отримав серйозні травми опорно-рухового апарату і проходить курс відновлення після лікування.

  Але не тільки їм показані заняття у фітнес-клубі «5 елемент» - відновити сили, повернути рухам свободу, а собі - активність можуть також люди:

  • які ведуть малорухливий спосіб життя;
  • похилого віку (старше 55 років);
  • з серцево-судинними захворюваннями;
  • з розладами функції обміну речовин.

  Тренер-реабілітолог допоможе і тим, у кого є неврологічні прояви остеохондрозу хребта, хвороби опорно-рухового апарату, порушена постава, періодично або постійно виникають болі в спині. Щадний комплекс вправ розрахований саме на такі випадки.

  Реабілітаційний тренінг показаний вагітним жінкам і мамам відразу після пологів - вправи допоможуть відновити всі функції організму, що змінилися під час виношування малюка. Заняття сприяють також нормалізації обміну речовин, тому відвідати елітний фітнес-клуб «5 елемент» рекомендується і людям із захворюваннями ендокринної системи, цукровими діабетом, ожирінням.

  Які результати дає реабілітаційний фітнес

  Досвідчений тренер-реабілітолог клубу допоможе домогтися дивовижних результатів - зміни з‘являться вже після першого заняття: почне змінюватися руховий стереотип руху і спокійного положення тіла. Активізуються такі обмінні процеси, як кровообіг, постачання киснем тканин, рух рідин в організмі. Нормалізується тиск і сон. Після перших занять зникнуть і м’язові спазми, головні болі, а також болі в суглобах і спині.

  Відновлювальний фітнес омолоджує організм в буквальному сенсі: в суглобах з‘явиться гнучкість, тіло стане немов новим, а обмін речовин стимулює відновлення роботи нейронів, що поліпшить якість рухів, дозволить їх краще відчувати і контролювати.

  Але слід пам’ятати, що чудовий ефект реабілітаційного фітнесу можливий тільки при регулярних заняттях. Домогтися ефективного відновлення не вийде, відвідавши одне або два заняття. Так, після них у більшості гостей клубу настає поліпшення самопочуття, рухи стають вільними, проте м’язи тіла, суглоби кінцівок знову починають хворіти, якщо припинити заняття.

  Як вже зазначалося вище, курс відновлення проводиться з мінімальними навантаженнями, тому успішна фітнес-реабілітація можлива тільки в результаті багатоденних занять, у чому вам допоможе тренер-реабілітолог, під чуйним керівництвом якого ви будете робити кроки на шляху до свого здоров’я.

  Чекаємо вас у фітнес-клубі «5 елемент» за відновленням втраченої форми!

  Купити клубну карту
  • Фото Тренер-реабілітолог — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Тренер-реабілітолог — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Тренер-реабілітолог — фітнес-клуб 5 елемент