044 495-95-55

Тестування складу тіла

Зайва вага - теж недуга, впоратися з якою можна лише встановивши причину накопичення маси тіла

Правильно поставлений діагноз прискорює процес зцілення, тому лікарі приділяють таку пильну увагу численним видам діагностики перед тим, як приступити до лікування хвороби. Зайва вага - теж недуга, впоратися з якою можна, лише встановивши причину накопичення маси тіла.

Для цього в елітному клубі здорових задоволень «5 елемент» гостям пропонується послуга - фітнес-тестування. За допомогою Tanita-780 ви отримаєте дані про кількість води в організмі: загалом, внутрішньоклітинному й позаклітинному. З огляду на те, що вправи супроводжуються втратою рідини, ви зможете підтримувати водний баланс на належному рівні, без шкоди для свого організму. Це також сприяє ефективному обміну речовин, який підсилює тренування. Фітнес-тестування для схуднення корисно ще й тим, що воно дозволяє тримати під наглядом кількість вісцерального жиру. Цей прошарок оточує внутрішні органи в черевній порожнині і не піддається візуальному контролю. Тим часом, внутрішнє ожиріння дуже небезпечне, оскільки воно ускладнює роботу окремих органів і всього організму в цілому. Відзначимо, що апарат Tanita-780 має віковий діапазон від 5 до 99 років.

Що таке фітнес тестування?

Найпопулярніша відповідь на питання «З чого почати худнути?» - це заняття фітнесом. Правильна, по суті, відповідь насправді не є абсолютно вірною. Яким саме фітнесом потрібно займатися, щоб отримати ідеальну вагу? Які навантаження необхідні, а також чи будуть вони досить ефективні конкретно для вас? Адже кожна людина - це особливий всесвіт, що живе за власними фізичними законами. І що буде добре для однієї людини, іншому завдасть серйозної шкоди.

Не допустити цього допоможе фітнес-тестування складу тіла, яке проводиться на базі елітного фітнес-клубу «5 елемент». Для цього використовується унікальний апарат Tanita-780. Він розроблений фахівцями японської компанії й останні п’ять років успішно застосовується практично у всіх країнах світу.

Наш фітнес-клуб один з перших у Києві пропонує скористатися можливостями цього апарату, який не тільки дає інформацію про склад вашого тіла, але і допомагає скласти програму схуднення, а також визначити стартовий майданчик для початку боротьби із зайвою вагою. Фітнес-тестування є простою процедурою. Його можуть проходити діти (з 5 до 17 років) і дорослі (починаючи з 18 років і старше).
Прилад дозволяє виконувати аналіз складу тіла у ваговій категорії від 2 до 270 кілограмів.

Як проводиться тестування

Щоб отримати результат, необхідно просто встати на постамент аналізатора і ввести дані про стать, вік і зріст досліджуваної людини. Спеціально розроблена японськими вченими програма порівняє дані з фізичними показниками, виконає розрахунки та повідомить про: ·

  • вміст в організмі води;
  • вміст жирів (у тому числі вісцеральних);
  • мінеральної кісткової маси;
  • м’язової маси;
  • рівень основного обміну речовин.

На підставі отриманих даних можна встановити, чи правильно відбувається процес обміну речовин в організмі, чи є у людини схильність до ожиріння, чи є надлишки жирових тканин, а також, де саме вони сконцентровані. На підставі отриманих даних велнес консультанти елітного фітнес-клубу «5 елемент» складуть загальну картину стану здоров’я, підберуть ефективні вправи і підкажуть, як розрахувати навантаження. Фахівці рекомендують проходити дослідження регулярно, що дозволить не тільки отримувати актуальну інформацію про стан вашого тіла, але і стане чудовим стимулом для подальших занять фітнесом.

Для чого необхідний постійний фітнес-контроль

За допомогою Tanita-780, ви отримаєте дані про кількість води в організмі:

  • загальну;
  • всередині клітин;
  • поза клітиною.

З огляду на те, що вправи супроводжуються втратою рідини, ви зможете підтримувати водний баланс на належному рівні, без шкоди для свого організму. Це також сприяє ефективному обміну речовин, який підсилює тренування. Фітнес-тестування для схуднення корисне ще й тим, що воно дозволяє тримати під наглядом кількість вісцерального жиру. Цей прошарок оточує внутрішні органи в черевній порожнині і не піддається візуальному контролю. Тим часом, внутрішнє ожиріння дуже небезпечне, оскільки ускладнює роботу окремих органів і всього організму в цілому. Для жінок аналіз складу тіла необхідний ще й тому, що він показує метаболічний вік. Завдяки даним, отриманим у результаті тесту, можна дізнатися, чи відповідає справжній (фізичний) вік метаболічному, що вельми важливо, оскільки різниця в показниках свідчить про необхідність збільшити або ж, навпаки, зменшити навантаження для досягнення позитивного результату. Відзначимо, що апарат Tanita-780 має віковий діапазон від 5 до 99 років. Яких ще результатів можна досягти за допомогою фітнес-тестування

Аналіз складу тіла дозволяє не тільки контролювати вагу: з його допомогою можна керувати процесами обміну речовин. Наприклад, дані про м’язову масу покажуть, чи йде її зростання в результаті фітнес-тренувань. Якщо прилад фіксує зростання маси м’язів, це свідчить про те, що споживання енергії збільшується. Тобто, втрата ваги відбувається природним шляхом і призначені нашими тренерами вправи дають результат. Ще один безперечний плюс - прилад вкаже, в яких частинах тіла накопичені надлишки жиру. Це допоможе правильно організувати програму занять фітнесом і виділити місця, в яких почнеться боротьба із зайвою вагою.

Ми запрошуємо гостей елітного фітнес-клубу «5 елемент» скористатися можливостями фітнес тестування, щоб поліпшити своє здоров’я і зовнішній вигляд.

Отримати консультацію
Докладніше про заняття

Часті питання про Тестування складу тіла

5️⃣ Тестування складу тіла — чому в клубі«5 Елемент»

Тестування складу тіла в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Тестування складу тіла — замовити абонемент

Тестування складу тіла — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Тестування складу тіла — сервіс на вищому рівні гарантований!

Тестування складу тіла — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Тестування складу тіла — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.43 (6)
Прокоментуйте першим

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки