044 495-95-55

Види фітнесу для схуднення: який напрям фітнесу краще для боротьби із зайвою вагою.

Правильне схуднення - повільний процес, який орієнтований не тільки на боротьбу із зайвою вагою, але і на оздоровлення організму. У результаті досягнутий ефект не щезне, як з дієтами, а тому витрачені сили і час дадуть бажаний результат. На сьогодні види фітнесу для схуднення обчислюються десятками, а авторські програми - тисячами. Досить складно самостійно визначитися, який фітнес вибрати для схуднення, так що давайте розбиратися разом.

Напрями фітнесу для схуднення

У кожного виду фітнесу для схуднення є свої переваги і недоліки, але орієнтуватися при виборі варто, по-перше, на власні переваги - що для вас цікавіше і приємніше, а по-друге, на стан здоров’я і рівень фізичної підготовки. Який вид тренувань найефективніший для схуднення - залежить від регулярності занять і комплексного підходу.

  • Flowin - комплекс вправ, що виконуються на платформі Flowin, розроблений для вирішення трьох завдань: зміцнення м’язів тіла, спалювання калорій, поліпшення координації рухів. Використовуючи різні точки опори під час ковзання по похилій площині, ви регулюєте навантаження у відповідності зі своїми можливостями.
  • Степ-аеробіка - заняття на спеціальній платформі. Активні заняття допомагають не тільки позбутися зайвої ваги, але і зміцнити опорно-руховий апарат, м’язи ніг і поліпшити координацію.
  • Танцювальна аеробіка підійде тим, хто стежить за фігурою, прагне підняти собі настрій. Такі вправи несуть радість, розвивають координацію, поліпшують поставу і допомагають тримати тіло в тонусі.
  • Сайкл-аеробіка проходить на велотренажерах і є високоефективним видом фітнесу. Під час занять активно спалюються жири, тіло набуває чіткого рельєфу і підтягнутості.
  • Стріп-пластика допомагає досягти гнучкості, підтягнути м’язи й поліпшити рельєф тіла. У таких заняттях є чимало силових навантажень.
  • Пілатес добре підходить для людей зі слабкою фізичною підготовкою і молодих мам. Неспішні тренування зі спортивним інвентарем дають необхідні навантаження, при цьому учасники не відчувають сильної крепатури, а кілограми тануть на очах.
  • Зумба - активні тренування, що поєднують танцювальні елементи й аеробіку. Хороший ефект досягається за рахунок активних процесів спалювання жирів, крім того, поліпшується гнучкість і витривалість.
  • Freemotion - розвиває кожен м’яз не окремо, а в єдиному ланцюжку синхронно працюючих м’язів. До того ж на тренуваннях відтворюються рухи, які людина виконує в реальному житті. За допомогою такого тренування розвивається рухливість і гнучкість, швидкість і міць; поліпшується стійкість, спритність і координація; тіло стає стрункішим, постава покращується.
  • Procedos - заняття складається із безлічі комбінації рухів. На платформі тіло знаходиться у комфортному положенні, а рухи розроблені таким чином, щоб легко і без травм ви могли управляти тілом.
  • Калістеніка - це система тренувань з вагою власного тіла, яка допомагає побудувати красиве і гармонійно розвинене тіло, збільшити силу і аеробну витривалість.

Як бачите, види фітнесу для схуднення дуже різноманітні. Будь-який бажаючий знайде щось для себе, а який фітнес обрати для схуднення - рішення індивідуальне. Пробуйте!

Основні критерії

Щоб в організмі почалися зміни, мало визначитися з тим, який фітнес найефективніший для схуднення. Важливо, щоб в ході тренувань працювали різні групи м’язів, змінювалася послідовність, інтенсивність і частота вправ. Якщо ваші м’язи звикнуть, а ви будете продовжувати дотримуватися звичного плану занять, то процес схуднення сповільниться.

М’язи повинні постійно відчувати стрес, а на додаток необхідно стежити за своїм харчуванням, кількістю вживаної за день води і режимом сну. Пам’ятайте, що схуднення - процес багатогранний, і тільки комплексний підхід гарантує позитивний результат.

4.59 (9)
Прокоментуйте першим

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки