044 495-95-55

Заняття йогою

Знаходячи гармонію, мир і щастя

Духовний та фізичний розвиток - основне завдання, на виконання якого спрямована йога. Київ пропонує любителям здорового способу життя різні напрямки і школи йоги на Оболоні, центрі та в інших районах міста. Наприклад, йога на Оболоні представлена в елітному фітнес-клубі здорових задоволень «5 елемент». Центр запрошує на групові заняття всіх бажаючих, незалежно від статі, віку і фізичної підготовки.

Йога в Києві: практика та філософія

Йога - один із напрямів індійської філософії. За допомогою набору духовно-тілесних практик людина прагне пізнати тонкі матерії, з яких складається сама і навколишній світ, вчиться впливати на свою психіку і фізіологію.

Оздоровчий ефект йоги пояснюється поєднанням впливу фізичних рухів тіла, статистичних поз, а також дихальних вправ і тренувань з контролем кожної ділянки тіла. Таким чином руйнуються затискачі, що містять у собі накопичені протягом життя душевні травми, фобії, тривоги, людина звільняється від емоційних проблем і досягає злагодженості розуму, тіла і душі.

Практика йоги в студії нормалізує взаємозв’язок психічних процесів, знімає напругу, а також формує поставу, зміцнює тіло та розвиває наполегливість.

Що дає душі і тілу йога в фітнес-клубі

Міцний сон, спокійне сприйняття проблем, активне і бадьоре самопочуття протягом дня, здатність витримати психічні й фізичні навантаження - це дають заняття йогою. Київ - галасливий мегаполіс, який живе в скаженому ритмі, особливо потребує практик, що дозволяють управляти своїми почуттями та думками, що створюють гармонію і спокій в душі.

Але крім цього йога в залі центру «5 елемент» винагородить вас ще й приємними моментами, адже заняття:

 • допоможуть вам схуднути і отримати красиве тіло;
 • поліпшать пам’ять, увагу;
 • сприятимуть безболісному прощанню зі шкідливими звичками;
 • тренуватимуть серце, зніматимуть головний біль, а також біль у суглобах і хребті, відновлюючи їх рухливість;
 • підвищать імунітет;
 • Можна не відривати себе від сім’ї і не віддалятися від друзыв: для цього й існують групові заняття йогою. А ще вони урізноманітнюють ваше коло спілкування!

Йога. Оболонь. Клуб «5 елемент»

Починати групові заняття йогою в Києві доцільно з інструктором. Він володіє знаннями не тільки про будову тіла і протипоказання, а й філософіэю та терапіэю йоги, логіки і суті вправ. Професійні тренери з йоги центру «5 елемент» знають, як домогтися потрібного ефекту, але при цьому не нашкодити.

Тренування складається з розминки, дихальних вправ, комплексу поз і вправ, а наприкінці - розслаблення. Результат відчувається вже після кількох занять.

В елітному клубі вас порадують:

 • Затишні зали для занять;
 • Дружня і гостинна атмосфера;
 • Зручне розташування елітного залу для занять йогою в Києві - довго знаходити район вам не доведеться;
 • Простора парковка;
 • Висока кваліфікація тренера йоги, який направляє ваш розвиток;
 • Поєднання індивідуального підходу, комфортних умов і якісного сервісу;
 • Зручний розклад;
 • Різноманітні напрямки: хатха йога, сахаджа йога, агни йога, тантра йога, а також AntiGravity Yoga - новий і наймодніший сьогодні напрямок - доповнення до йоги в Америці і Європі. За допомогою спеціального гамака ви відчуєте легкість і політ, адже будете парити в повітрі, одночасно розвантажуючи хребет, тренуючи м’язи і серце. Йога з тренером - приємне заняття, що сполучає гімнастику, хореографію і фізичні навантаження.

Жоден вид діяльності або спорту не поєднує в собі воєдино духовне і фізичне, впливаючи на організм людини. Це може зробити тільки йога. Клуб в Києві «5 елемент» чекає на вас!

Купіть клубну карту і живіть в гармонії з собою та навколишнім світом!

Живіть із задоволенням!

Отримати консультацію
Докладніше про заняття

Часті питання про Заняття йогою

5️⃣ Заняття йогою — чому в клубі«5 Елемент»

Заняття йогою в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Заняття йогою — замовити абонемент

Заняття йогою — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Заняття йогою — сервіс на вищому рівні гарантований!

Заняття йогою — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Заняття йогою — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.3 (7)
Anna Radina
Хожу на занятия йогой два раза в неделю. Понравилось, что в перед первой тренировкой мне провели индивидуальный инструктаж по технике безопасности. Это большой плюс клубу "5 элемент".

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки