044 495-95-55

«Коса Матильда»

Фітнес-індустрія не стоїть на місці: у світі постійно з’являються нові різновиди тренажерів, пристосувань і вправ, які кращі фітнес-клуби впроваджують у практику своєї роботи. Одна з таких останніх новинок у комплексі фізичних вправ пілатес - «Коса Матильди». Вона являє собою стрічку з еластичного міцного матеріалу, сплетену у вигляді коси, з пристосуваннями для фіксації стоп на кінцях. Плетіння зроблено таким чином, що в будь-якому місці коси можна зафіксувати пальці рук. Придумала цей тренажер для своїх тренувань італійська танцівниця Матильда Демарчі.

Тренування з «косою матильда» у клубі «5 елемент»

Новий універсальний інструмент «Коса Матильди» використовується не тільки для пілатесу, а й при тренуваннях по функціональному тренінгу, стретчингу, йоги або танців. З нею можна займатися на суші і в воді. Коса, у залежності від сили опору розтягуванню, випускається різних кольорів. Яскраві коси призначені для юних і спортсменів початківців, оскільки вони мають високу еластичність. Тренажер червоного кольору має більший опір і використовується для тренувань досвідчених спортсменів-любителів, а чорного - для професіоналів.

Тренування з використанням розтягування «Коси Матильди», спрямовані на подолання сили опору матеріалу, дозволяють:

  • підвищити м’язовий тонус і силу м’язів, оскільки при виконанні вправ з косою в роботу залучені різні групи м’язів (у тому числі, не задіяні в повсякденному житті), поліпшити рухливість суглобів;
  • виконуючи вправи на баланс, навчитися контролювати своє тіло;
  • поліпшити розтяжку, гнучкість і координацію рухів, що дозволяє придбати гарну поставу;
  • забезпечити підтримку шиї при виконанні вправ для м’язів живота і преса;
  • удосконалити техніки дихання, освоюючи курс «Пранаями»: обмотана косою грудна клітка дозволяє відчувати рух ребер, що дає можливість зосередитися на правильності виконання вправ.

Групові заняття з стретчингу, силового тренінгу та пілатесу з «Косою Матильди» у фітнес-клубі «5 елемент» проводяться в залі під керівництвом досвідчених тренерів, які навчалися особливостям і методам роботи з цим тренажером у самої Матильди Демарчі. З програмою проведення тренувань можна ознайомитися на нашому сайті в розділі «Розклад» https://5element.ua/shedule/. Запрошуємо всіх власників клубної картки на тренування з «Косою Матильди»!

4.21 (2)
Прокоментуйте першим

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки