044 495-95-55
 • ua

 • Фітнес-бар

  Смачно і корисно!

  На другому поверсі нашого комплексу, в кардіозалі, розмістився дуже корисний фітнес-бар. Корисний тому, що допомагає закріпити Ваші спортивні результати.

  Приміром, склянка фрешу перед тренуванням збагачує організм вітамінами і наповнює його необхідною вологою. Чаї допомагають у процесі схуднення, втамовують спрагу і піднімають тонус. А чашечка ароматного еспресо за годину до тренування сприяє прискоренню метаболізму і спалюванню жиру. До того ж 1 порція кави без цукру і вершків містить усього 2 калорії.

  У барі, звичайно, представлено і професійне спортивне харчування. Ваш особистий тренер або бармен зможуть дати грамотну консультацію щодо вибору. Адже для гарного результату потрібно знати, які речовини і вітаміни потрібні саме вашому організму, в якому дозуванні і яка торгова марка представляє комплекс потрібних вам елементів.

  На барі вам також запропонують спортивні коктейлі. Протеїни і гейнери найчастіше представлені у формі порошку і розводяться молоком, водою або соком. Їх компоненти засвоюються організмом легше, ніж із продуктів харчування і можуть поєднувати різні корисні речовини.

  Використовуйте спортивне харчування тільки за призначенням тренера або після консультації з дієтологом. Пам’ятайте гарна фігура - це результат регулярних тренувань і правильного харчування.

  Отримати консультацію
  • Фото Фітнес-бар — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Фітнес-бар — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Фітнес-бар — фітнес-клуб 5 елемент

  Часті питання про Фітнес-бар

  5️⃣ Фітнес-бар — чому в клубі«5 Елемент»

  Фітнес-бар в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

  ⭐️ Фітнес-бар — замовити абонемент

  Фітнес-бар — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

  🎫 Фітнес-бар — сервіс на вищому рівні гарантований!

  Фітнес-бар — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

  📌 Фітнес-бар — новини клубу «5 Елемент»

  Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
  4.25 (3)
  Прокоментуйте першим

  Залишити коментар


  RU UA EN