044 495-95-55
Купити карту Відгуки
 • ua

 • Фітнес-бар

  Смачно і корисно!

  На другому поверсі нашого комплексу, в кардіозалі, розмістився дуже корисний фітнес-бар. Корисний тому, що допомагає закріпити Ваші спортивні результати.

  Приміром, склянка фрешу перед тренуванням збагачує організм вітамінами і наповнює його необхідною вологою. Чаї допомагають у процесі схуднення, втамовують спрагу і піднімають тонус. А чашечка ароматного еспресо за годину до тренування сприяє прискоренню метаболізму і спалюванню жиру. До того ж 1 порція кави без цукру і вершків містить усього 2 калорії.

  У барі, звичайно, представлено і професійне спортивне харчування. Ваш особистий тренер або бармен зможуть дати грамотну консультацію в його підборі. Адже для гарного результату потрібно знати які речовини і вітаміни потрібні саме Вашому організму, в якій дозуванні і яка торгова марка представляє комплекс потрібних Вам елементів.

  На барі Вам також запропонують спортивні коктейлі. Протеїни і гейнери найчастіше представлені у формі порошку і розводяться молоком, водою або соком. Їх компоненти засвоюються організмом легше, ніж з продуктів харчування і можуть поєднувати різні корисні речовини.

  Використовуйте спортивне харчування тільки за призначенням тренера або після консультації з дієтологом. Пам’ятайте гарна фігура - це результат регулярних тренувань і правильного харчування.

  Купити клубну карту
  • Фото Фітнес-бар — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Фітнес-бар — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Фітнес-бар — фітнес-клуб 5 елемент
  Прокоментуйте першим

  Залишити коментар