044 495-95-55

Дитяча спортивна школа

Спортивна школа на базі елітного клубу «5 елемент» - одна з кращих у Києві!

Чи потрібна дитині спортивна школа? Цим питанням рано чи пізно задаються усі батьки, зацікавлені в гармонійному розвитку свого малюка. «У здоровому тілі - здоровий дух», - говорили класики, і мали рацію. Для молодого зростаючого організму заняття фізкультурою і естетичним спортом - це:

 • правильне формування кістково-м’язових тканин (як результат - профілактика сколіозу і захворювань опорно-рухового апарату);
 • загальний фізичний розвиток систем і органів;
 • цікаве заняття, організація позаурочного дозвілля;
 • новий світ емоційних відчуттів - колектив друзів і однодумців;
 • формування моральних та особистісних якостей (відповідальність, дисциплінованість, сила волі);
 • виховання концепції здорового способу життя.

Спортивна школа - це середовище, в якому не тільки формуються вміння, а й відкриваються таланти. Багато «зірок» світового спорту починали свій шлях на п’єдестал перемоги саме з дитячих спортивних секцій, а сьогодні згадують це з приємною ностальгією.

Купити клубну карту

Спортивні секції для дітей: чим зайнятися?

Спортивні школи Києва пропонують масу тематичних напрямків, пов’язаних як із класичним, так і з сучасним спортом. На чому ж зупинити свій вибір?

Психологи і практикуючі тренери рекомендують батькам не реалізовувати в дитині свою мрію дитинства і не записувати її в секцію дитячо-юнацької спортивної школи на основі особистої симпатії до дисципліни. Особливо застереження стосується силових видів: боксу, боротьби, карате.

Гармонійний розвиток особистості малюка можливо лише в усвідомленні ним естетичної складової спортивного спрямування. У красивому тілі прекрасно все, тому фахівці рекомендують зосередитися на:

 • плаванні;
 • хореографії чи танцях;
 • художній гімнастиці;
 • сквошеві;
 • тенісі тощо

Вибираючи дитячі спортивні секції, важливо враховувати:

 • вік і стать дитини;
 • фізичний стан і особливості здоров’я;
 • темперамент, риси характеру;
 • особисте бажання займатися тим чи іншим видом спорту.

З якого віку почати?

Як тільки дитина зробила свій перший крок, вона починає займатися активною фізичною діяльністю: бігати, стрибати, танцювати, викручуючи смішні па. Ранній дошкільний вік - ідеальний час для того, щоб відвести малюка в приватну спортивну школу.

У спортшколі на базі елітного фітнес-клубу «5 елемент» заняття плаванням, художньою гімнастикою, сквошем, тенісом, хореографією і танцями можливі для самих маленьких «підкорювачів Олімпу» - дітей від 2 років.

Дипломовані фахівці, що мають багаторічний стаж роботи з «маленькими чемпіонами», допоможуть вам визначитися з напрямком, з огляду на:

 • вік і стать дитини;
 • фізичний розвиток;
 • темперамент, творчі уподобання;
 • побажання батьків.

При необхідності, на базі клубу «5 елемент» можна отримати професійну консультацію медичного фахівця, що виключає протипоказання до занять конкретним видом спорту.

Вікові критерії вибору спортивного гуртка

 • Спортивні секції для дітей 2-3 років - це захоплюючі рухливі ігри з елементами танців, аеробіки, гімнастики і т.д. Дитина розвиває координацію рухів, удосконалює навички ходьби, стрибків. У цьому віці рекомендується записувати дітей в групи загального раннього розвитку, а також на плавання, хореографію.
 • Для дитини 4 років відкриваються двері в справжні - «дорослі», - спортивні дисципліни: теніс, сквош, дитяче дзюдо і т.д. Нерідко спортивні секції для дітей від 4 років і старше рекомендовані педіатром із метою поліпшення фізичної форми, корекції постави, зміцнення м’язів, розвитку особистісних і вольових якостей.
 • Спортивні секції для дітей 5 років - це організоване повноцінне дозвілля. Дитина прилучається до графіку тренувань, стає організованою, відповідальною за себе і за свою команду. Виробляється стійка симпатія до спортивної дисципліни. Зміна секцій також не заборонена, адже з 5-6 років дитині цікаві командні активні ігри.

Формат тренувань, атмосфера в групі, авторитет тренера - безсумнівно, важливі фактори при визначенні спортивного гуртка, але для дітей все ж важлива фізична, моральна, інтелектуальна готовність до тієї чи іншої діяльності.

Не останню роль відіграє респектабельність школи: батьки хочуть, щоб їх малюк відвідував кращий спортивний гурток для дітей в Києві.

«Тато, мама, я - спортивна сім’я!»

Це гасло переживає черговий пік популярності, і не випадково: мода на здоровий спосіб життя диктує свої канони краси. До того ж, сімейне фізкультурне дозвілля об‘єднує!

Під егідою професійних майстрів легко досягти не тільки перших спортивних результатів, але і скоригувати свої життєві пріоритети. Іншими словами, спортивна школа - це кузня духовного задоволення. Але чи кожному це підходить?

При виборі дитячої спортивної школи, батьки відштовхуються від таких факторів:

 • географічне розташування;
 • вартість послуг;
 • розгалуженість спортивних напрямків;
 • рівень матеріально-технічної бази закладу;
 • професіоналізм наставників;
 • можливість поєднувати дитячі секції з заняттями для дорослих.

Переваги дитячих спортивних секцій клубу «5 елемент»

Спортивну школу клубу «5 елемент» вибирають зокрема і ті, хто раніше був записаний в інші ДЮСШ Києва. Все тому, що ми гарантуємо:

 • індивідуальний підхід до кожної дитини, навіть під час колективних, групових занять;
 • новітню матеріальну базу, орієнтовану на специфіку спортивного дозвілля (5 тенісних кортів із різним типом покриття для цілорічних занять, 3 сквош-кортів, 6 басейнів, 18 студій для занять);
 • сучасний підхід до класичних дисциплін (крім класичної хореографії та бальних танців, діти навчаються креативним видам танцю: контемпорарі, Funk, Popping, джаз-фанк, хіп-хоп і багатьом іншим);
 • навчити кататися на роликах;
 • максимально зручний розклад занять для вас;
 • вікову комплектацію груп із правом вибору;
 • відкритий довірчий діалог між тренерами, адміністрацією, дитиною і батьками.

Елітний фітнес-клуб «5 елемент» - це гармонійне дозвілля не лише для дитини, але і для батьків. Ознайомтеся з переліком послуг клубу зателефонувавши адміністратору по телефону.

Не всі спортивні гуртки для дітей в Києві працюють за абонементною системою, ми - одні з небагатьох!

Купуйте абонемент на відвідування нашого клубу вже зараз - і долучайтесь до фізичної культури всією сім’єю!

Купити клубну карту

Детальніше

Школа художньої гімнастики для дітей

Гармонійний розвиток дитини

Якщо ви зацікавлені у всебічно гармонійному розвитку вашої дитини - запишіть її в школу художньої гімнастики. Це одночасно і спорт, і естетика танцю, яка неможлива без музики і яскравих, барвистих костюмів!

Детальніше Отримати консультацію

Школа сквошу для дітей

SQUASH - це здорово, спортивно, корисно, приємно!

У сучасної школи сквошу досить цікава історія: за однією з версій, популярний вид спорту зародився в XIX столітті в звичайному районі Лондона, почавши шлях із хуліганства - в очікуванні черги на партію в реал-теніс, хлопчаки вправлялися киданням твердих м’ячиків об стіну, не завжди потрапляючи в ціль.

Детальніше Отримати консультацію

Великий теніс для дітей у Києві

6 тенісних кортів працюють цілий рік

Щорічно армія шанувальників мистецтва «ракетки і м’яча» збільшується, що підкреслює актуальність тенісу для дітей і дорослих. На відміну від професійного спорту, дитячий великий теніс доступніший: заняття в формі гри захоплюють дитину так само, як і справжнє - «доросле», - екіпірування.

Детальніше Отримати консультацію

Школа дзюдо для дітей у Києві

Сміливість, сила, енергія

Школа дзюдо - свого роду храм японського бойового мистецтва, який навчає боротьбі без нападу. Даний вид спорту приваблює не тільки дорослих, а й дітей. Саме дзюдо, як навик контролю власної фізичної сили, психологи часто рекомендують підліткам, схильним до неприборканої агресії.

Детальніше Отримати консультацію

Танці та хореографія для дітей від 2 років

Танці для дітей - це творчий вид діяльності, котрий передбачає певні фізичні навантаження. Такі необхідні для розвитку моторики, формування стрункої постави, зміцнення м’язів і систем внутрішніх органів.

Детальніше Отримати консультацію

Самооборона для дітей у Києві

Координація рухів, фізична сила і моральна витривалість

Очевидно, що уроки самооборони для дітей не є еквівалентом занять для дорослої аудиторії. Враховуючи специфіку віку та особливості фізичного розвитку, дитина не здатна стримувати агресію зрілого суперника, а так само і адекватно їй протистояти.

Детальніше Отримати консультацію

Хортинг фехтування у Києві

Хортинг фехтування або український шабельний бій - це новітній український вид спорту, бойове мистецтво та засіб оздоровлення тіла і духу, що сьогодні активно розвивається в Україні. Він поєднує в собі фехтування на шаблях, що були поширені на території сучасної України у період між ХVI та ХVIII ст. серед запорізьких козаків, з елементами рукопашної боротьби.

Детальніше Отримати консультацію
Клуб «5 eлемент» радить

Часті питання про Дитяча спортивна школа

5️⃣ Дитяча спортивна школа — чому в клубі«5 Елемент»

Дитяча спортивна школа в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Дитяча спортивна школа — замовити абонемент

Дитяча спортивна школа — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Дитяча спортивна школа — сервіс на вищому рівні гарантований!

Дитяча спортивна школа — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Дитяча спортивна школа — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.32 (3)
Дарья
Начали с мужем задумываться о том, как можно направить развитие ребенка в правильное русло. Решили посетить Фитнес клуб 5 элемент, ведь по сравнению с остальными заведениями, он заинтересовал просто ОГРОМНЫМ выбором услуг. Когда пришли нас проконсультировали и вместе со специалистами выбрали нужную секцию - хореография. Не смотря на то, что наша девочка очень стеснительная, на контакт пошла легко, что еще раз доказывает, работают действительно квалифицированные сотрудники. Учли все! Характер, интересы, а так же, наши личные пожелания. Выбрали удобное для нас время и вуаля! Ребёнок счаслив, мы тоже, ведь знаем, что всегда там в безопасности и получает удовольствие развиваясь.

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки