044 495-95-55
 • ua
 • Школа класичної хореографії для дітей

  Танці - це не тільки приємне хобі, а й чудовий спосіб залучити дітей до мистецтва. Школа класичного танцю для дітей допоможе підвищити соціальні навички малюків, дасть їм можливість розвиватися фізично, духовно й інтелектуально.

  Навчання дітей балету дозволяє дівчаткам відчути себе справжніми принцесами та навчитися правильно тримати поставу, спілкуватися з однолітками і протилежною статтю. Хлопчики у фраках - справжні джентльмени, як зовні, так і внутрішньо. Крім того, будь-який вид танців, у тому числі класична хореографія, має на увазі фізичну активність і певний рівень навантаження, завдяки чому в дітей розвивається гнучкість, витривалість і поліпшується здоров’я в цілому.

  У наш час уже в молодшому віці формуються проблеми з поставою, хребтом і шиєю, починається сколіоз та інші проблеми. Регулярні заняття танцями допоможуть цього уникнути, так що балет для дітей у Києві це не тільки приємно, але і корисно! Також фізична активність у вигляді танців формує впевненість у собі. Діти, які вміють рухатися, простіше знаходять друзів і не губляться в нових компаніях. Для здоров’я це корисно ще й поліпшеним кровообігом. Танці стимулюють приплив крові до всіх органів, у тому числі й до мозку, а це створюэ позитивний ефект для розумового розвитку школярів і дошкільнят.

  Мистецтво танцю розвиває почуття ритму, музичний слух, естетичні погляди, особистісні якості, лідерські задатки. У групі однодумців діти вчитимуться заводити перших друзів і усвідомлювати авторитет тренера.

  Танці і соціалізація

  Групові заняття допоможуть дітям розвивати комунікативні навички, вчитися працювати в команді, довіряти і співпрацювати. У теплій атмосфері курси балету для дітей дозволять зблизитися учням між собою, знайти спільну мову з однолітками і тренером.

  Дитяча балетна школа в Києві ідеальний варіант для скованих і сором’язливих малюків, класична хореографія для початківців допоможе їм знайти в собі сміливість і подолати соціальні бар’єри.

  Школа балету для дітей матиме позитивний вплив і на психологічне здоров’я дитини. Діти вчаться знаходити правильний вихід своїм емоціям, висловлювати їх і ділитися, розвивають впевненість у собі і своїх силах, підвищують самооцінку. Курси балету для дітей також покажуть дітям, як справлятися з невдачами і долати їх, наполегливо йти до поставленої мети.

  Художній розвиток

  Школа класичного танцю для дітей розвиває в дітях почуття прекрасного, діти вчаться не тільки слухати, а й розуміти музику, відчувати ритм і рухатися йому в такт. З раннього віку регулярні заняття танцями формують в учнів уяву й стимулюють фантазію, розвивають творчі здібності, прищеплюють любов до мистецтва, учать відокремлювати прекрасне від потворного, спираючись на власну думку.

  Діти, які займаються танцями, проявляють більше лідерських якостей, здатні чинити опір стереотипам і в підсумку з них виростають індивідуальності, окремі особистості, із сильним характером і тонким почуттям прекрасного.

  Важливо відзначити і той факт, що класична хореографія для дітей позначається на зовнішніх даних. Діти виростають витонченими, з хорошою і гнучкою фігурою, з міцними м’язами і високою витривалістю. Балет для дітей в Києві дарує малюкам з ранніх років красиву ходу і поставу, а крім користі від занять, діти отримують ще й величезне задоволення!

  Сучасна школа класичної хореографії для дітей у клубі «5 елемент» сповідує індивідуальний підхід, заняття проходять в доброзичливій атмосфері та під наглядом професійних тренерів.

  4.52 (5)
  Прокоментуйте першим

  Залишити коментар


  RU UA EN
  Відгуки