044 495-95-55

Організація заходів у ресторані

Втілюємо задумане в реальність

Організація заходів займає особливе місце в нашому клубі. За допомогою наших професіоналів Ви зможете втілити задумане в реальність і провести Ваш захід на найвищому рівні. Зверніться за додатковою інформацією до метрдотелю ресторану за телефоном 067 555 12 54 або 351 77 44.

Організація корпоративів, презентацій, семінарів займає особливе місце у нашому клубі. Метрдотель ресторану порадить та підбере варіанти розміщення з урахуванням усіх ваших побажань. Він же допоможе скласти комплексне меню, підібрати напої та закуски. Ще одна перевага нашого ресторану – бездоганний сервіс.Зверніться по додаткову інформацію до метрдотелю ресторану за телефоном 067 555 12 54 або 351 77 44.

Враховуючи всі ваші побажання та тимчасові можливості, ми організуємо захід будь-якого формату, починаючи від ділового чи офіційного обіду та закінчуючи розважальним вечором із шоу-програмою.

Організація заходів у клубі «5 елемент». У розкішній обстановці ресторану ви зможете провести корпоративні свята:

• фуршети

• семінари

• конференції

• презентації

• корпоративні вечірки

• дні народження

• весілля

Для вашого комфорту ми продумали найоптимальніші варіанти розміщення гостей у різних залах ресторану.

ЗАКРИТА ЗАЛА

Для зустрічей та закритих презентацій до 10 осіб підійде окрема зала на другому поверсі ресторану. Прихована від сторонніх очей кімната, відрізняється стилем та гармонійністю, кожна дрібниця оформлення ретельно підібрана.

VIP ЗАЛ

Світлий і просторий зал на другому рівні ресторану здатен вмістити до 30 осіб. Він ідеальний для проведення семінарів, презентацій, конференцій та днів народження. Тут хороша вентиляція та система кондиціонування, встановлено обладнання для презентацій передбачено супровід IT-фахівців.

ВИННА ЗАЛА

Компактна зала підкорює своєю камерністю. Атмосфера з перших хвилин сприяє романтичному дозвіллю у супроводі благородного напою.

М’які зручні дивани біля журнальних столиків – ідеальне місце для легкої та невимушеної розмови.

ЗАЛ «ЛАСУНКА»

Простора зала, в якій можуть вільно розміститися до 50 осіб на зручних стільцях за великим столом. Велика кришталева люстра стала головним акцентом і прикрасою цього простору. Шум дитячих днів народжень та невеликих корпоративів організованих у цьому залі не відволікатиме інших гостей ресторану.

ЗАЛ ДЛЯ ІВЕНТІВ

Для масштабних заходів пропонуємо скористатися залом на 300 осіб. Тут можливе втілення будь-якої вашої фантазії. Розміщення професійної сцени, звуку та світла, тематичне оформлення інтер’єру та навіть презентація авто – все можливе на 600 квадратних метрах.

ОСНОВНА ЗАЛА

Головний зал ресторану розташований на двох рівнях. Панорамні вікна та прозора стеля наповнюють простір світлом, створюють відчуття легкості та свободи. У денний та вечірній час зал віртуозно перевтілюється змінюючи акценти. Локація розрахована на 150
персон у форматі банкета і 300 у форматі фуршет. Сцена, професійне світло та звук роблять цю локацію ідельною для корпоративів, фуршетів, банкетів та презентацій.

Ви можете орендувати будь-який із залів нашого ресторану, зателефонувавши за номером 067 555 12 54.

Отримати консультацію
Докладніше про заняття

Часті питання про Організація заходів у ресторані

5️⃣ Організація заходів у ресторані — чому в клубі«5 Елемент»

Організація заходів у ресторані в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Організація заходів у ресторані — замовити абонемент

Організація заходів у ресторані — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Організація заходів у ресторані — сервіс на вищому рівні гарантований!

Організація заходів у ресторані — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Організація заходів у ресторані — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.52 (5)
Наталья Санина
Понравилась возможность проведения в клубе 5-й элемент всевозможных мероприятий. Отличная кухня, специальная сцена и различные шоу-программы для взрослых и детей помогают разнообразить праздник. Дизайнеры стараются в декорировании зала и атмосфера создается незабываемая.
Анюта
В конце года, по старой традиции наша фирма проводит заключительный семинар. Подведение итогов за год и обязательно в конце вечера праздничный фуршет. Для этого мероприятия в этом году мы выбрали ресторан «5 элемент» и не пожалели. Организация была на высшем уровне, украсили зал в тематике нашей фирмы. На фуршете всего хватило, и выпивки и закуски. Кухня достойная.

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки