044 495-95-55

Сайкл

Заняття на велотренажерах

Клуб «5 елемент» запрошує всіх, хто любить рух і атмосферу спортивних змагань, записатися на заняття Сайкл у фітнес-залі. Сучасні велотренажери RealRyder - тренувальні комплекси останнього покоління - відкривають унікальні можливості для поліпшення фізичної підготовки.

Ви станете учасником захоплюючої шосейної гонки, де можна змінювати швидкість, рухатися в різних площинах, здійснювати круті повороти. На багатофункціональному тренажері опрацьовуються м’язи спини, ніг, преса, плечового поясу. Під час тренувань, зміцнюється серцевий м’яз, активізується кровообіг. Відчуття радості після занять пов’язано з попаданням в кров ендорфіну «гормону щастя», який виробляється в організмі під час активного руху.

Групові заняття в тренажерному залі

Сайкл-фітнес - це, в першу чергу, велотренування в груповому складі. Учасники потрапляють в атмосферу справжнього змагання. Ви зможете оцінити власний рівень підготовки за показниками швидкості і динаміки руху. Крім того, на табло відображається витрата калорій, що дозволяє, регулювати рівень навантаження і інтенсивність занять.

Геть монотонність тренувань!

Групові заняття на велотренажерах завжди проходять весело і в атмосфері спортивного азарту. Для досягнення запланованих результатів навантаження поступово підвищується. Тренер уважно слідкує за учасниками групи, зазначає особисті результати і досягнення. Ритмічна музика, під яку велосипедисти відправляються по віртуальній трасі, відволікає від думок про складність тренування і надає додаткових сил.

Основними перевагами сайклу є:

  • невелике навантаження на хребет;
  • глибока проробка м’язів і зв’язок;
  • широка варіантність регулювання навантажень;
  • відсутність обмежень за віком;
  • безпека тренувань.

Регулярні заняття на високотехнологічних тренажерах підвищать витривалість, допоможуть позбутися зайвої ваги, поліпшать показники здоров’я. Доведено, що сайкл позбавляє від депресій і стресових станів, покращує дихальну функцію (збільшується об’єм легенів) і стан нервової системи.

Переваги занять на тренажерах RealRyder

Велотренажер RealRyder максимально реалістично імітує тренування на велосипеді, завдяки конструкції рухомої рами. Посилена рама з подвійною опорою витримує кут нахилу до 18 градусів так, ніби ви входите в поворот на справжньому велосипеді. Головними перевагами занять на сайкл-тренажері RealRyder є:

  • атмосфера спортивного азарту;
  • гармонійно працюють м’язи верхньої і нижньої частини тіла (при нахилах розвиваються бічні м’язи торса);
  • ефективне аеробне навантаження (швидко спалюються калорії);
  • вироблення реакції, вміння тримати баланс тіла (запатентована техніка CoraBalance).

Велотренажер RealRyder - єдиний тренувальний комплекс, що дозволяє відпрацьовувати і закріплювати навички, що набуваються на звичайному і спортивному велосипеді.

Сайкл-тренування - це реальна можливість знайти нових друзів за інтересами, долучитися до позитивного світу фітнесу і підвищити самооцінку. Записуйтеся в тренажерний зал елітного клубу - беріть участь у захоплюючих велоперегонах, вдосконалюйте фігуру, радійте життю!

Отримати консультацію
Докладніше про заняття

Часті питання про Сайкл

5️⃣ Сайкл — чому в клубі«5 Елемент»

Сайкл в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Сайкл — замовити абонемент

Сайкл — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Сайкл — сервіс на вищому рівні гарантований!

Сайкл — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Сайкл — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.41 (4)
Svetlana
Второй месяц уже занимаюсь) Начинала с занятий йогой и пилатесом, сейчас дополнительно посещаю сайкл - мышцы горят). Довольно интенсивные тренировки даже на йоге. Радует подбор тренеров, все рассказывает в мельчайших подробностях. И сам клуб комфортный и приятный.

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки