044 495-95-55

Фітнес програми

Клуб «5 елемент» визнаний лідер в області фітнесу в Україні

Ви не любите займатися фітнесом наодинці? Вас пригнічує холодна байдужість машин здоров’я в тренажерному залі? Ви хочете познайомитися з новими людьми? Тоді ласкаво просимо на групові заняття!

Групові заняття фітнесом

До ваших послуг неймовірне розмаїття фітнес-класів. Тільки уявіть: аеробні та танцювальні, силові та класи змішаного формату, FREEMOTION & SPINNING і сайкл, MIND & BODY. А також єдиноборства, функціональні тренування і класи, спрямовані на оздоровлення та реабілітацію.

У нашому клубі 18 просторих студій. Це гарантує Вам місце на груповому занятті або вільний зал для персонального тренування.

Індивідуальні заняття фітнесом

А ще у нас є індивідуальні тренування, які можуть бути частиною загальної спортивної програми, чергуватися з груповими відвідинами і роботою в міні-групах або ж залишатися єдиною формою занять.

Купити клубну карту

Класи PILOXING (поєднання танців, боксу, пілатесу та класичної хореографії), HOT IRON (силовий клас з мініштангами) сертифіковані Академією пілоксингу (США, Каліфорнія) і Iron Sysem (Німеччина). Важливо, що сертифікація та ліцензування дають Вам упевненість в якості пропонованих продуктів. По-перше, усі запропоновані вправи - це спеціально розроблена фітнес-система, що дає Вам бажаний ефект. По-друге, тренери клубу «5 елемент» проходять спеціальне навчання за програмами компаній. І, головне, сертифікація гарантує регулярне оновлення програм класів. А це означає, що в кожному новому сезоні Вас чекають нові цікаві вправи під запальну музику.

Обирайте з найпопулярніших класів відповідно до вашого рівня підготовки.

Для початківців - аеробні класи: STEP і TRACKING, танцювальний клас BELLY DANCE BASIC і улюблена всіма ZUMBA, яка створює унікальну комбінацію кардіонавантажень і вправ на зміцнення м’язів. Клас REAL RIDER - імітація шосейної гонки на велотренажерах нового покоління; вправи виконуються в трьох площинах і ефективно впливають на м’язи живота й опорно-рухової системи.

Для середнього рівня - STEP ADVANCED - степ-урок зі складними координаційними комбінаціями. ГРЕБЛЯ MIX - тренування з використанням гребного тренажера, TRX, вправ для розтяжки. FIT-CROSS - функціональне тренування з використанням різного фітнес-обладнання.

Для досвідчених- HOT IRON - силовий клас з мініштангами, спрямований на тренування всіх основних м’язових груп, з ефектом спалювання жирових відкладень. І модний TRX - тренувальна система з обладнанням у вигляді петель, у тренуваннях використовується вага власного тіла, розвивається сила, гнучкість, витривалість і баланс тіла.

Ви можете комбінувати групові тренування між собою, доповнювати їх заняттями в басейні або в тренажерному залі.

І головне, ви будете займатися разом з друзями! Чекаємо на Вас!

Купити клубну карту

Детальніше

Групові заняття Queenax

Новий фітнес-простір

Уперше в Україні нове покоління в світі спортивного обладнання - Queenax. Тренувальний комплекс з духом свободи і польоту для вашого повноцінного функціонального тренування.

Детальніше Отримати консультацію

TRX тренування

TRX тренування - це ефективна програма для бажаючих схуднути

Серед розмаїття програм, спрямованих на схуднення, особливою популярністю користуються TRX-тренування. За відгуками, програма актуальна не тільки для новачків фітнес-залів, які прийшли туди за красивою фігурою, але і професіоналів, спортсменів, для яких важливо постійне підтримання ідеальної фізичної форми.

Детальніше Отримати консультацію

Freemotion

Новий підхід до тренування

Новий час диктує нові вимоги й до фітнесу. Сучасна людина віддає перевагу інноваційним комплексним тренуванням, адже в реальному житті м’язи не функціонують окремо один від одного.

Free Motion (програма і тренажери), що перекладається як вільний рух, - вибір сучасного фітнес-людства.

Free Motion-програма - це сучасна спортивна філософія, сформована американськими фахівцями.

Детальніше Отримати консультацію

Сайкл

Заняття на велотренажерах

Клуб «5 елемент» запрошує всіх, хто любить рух і атмосферу спортивних змагань, записатися на заняття Сайкл у фітнес-залі. Сучасні велотренажери RealRyder - тренувальні комплекси останнього покоління - відкривають унікальні можливості для поліпшення фізичної підготовки.

Ви станете учасником захоплюючої шосейної гонки, де можна змінювати швидкість, рухатися в різних площинах, здійснювати круті повороти. На багатофункціональному тренажері опрацьовуються м’язи спини, ніг, преса, плечового поясу. Під час тренувань, зміцнюється серцевий м’яз, активізується кровообіг. Відчуття радості після занять пов’язано з попаданням в кров ендорфіну «гормону щастя», який виробляється в організмі під час активного руху.

Детальніше Отримати консультацію

Силова аеробіка

Силова аеробіка для новачків і професіоналів: красиве і сильне тіло без ризику для здоров’я

Краса і здоров’я тіла - поняття взаємодоповнюючі. Різноманітність спортивних напрямків, доступних будь-якому жителю мегаполісу, дозволяє підібрати активний тренінг персонально для себе з урахуванням статі, віку і анатомічних особливостей фігури.

Детальніше Отримати консультацію

Функціональний тренінг

Сучасний підхід до фітнес-тренувань

Функціональний тренінг - збалансований комплекс тренувальних навантажень, спрямованих на вдосконалення фігури і розвиток необхідних людині в повсякденному житті якостей, до яких відносяться витривалість, координація рухів, швидкість реакції, м’язова сила.

Регулярні тренування, доступні за рівнем складності навіть новачкам, дають вражаючі результати: по-перше, кардинально підвищується рівень фізичної підготовки, по-друге, знижується вага, по-третє, нормалізується стан нервової системи. До цього списку можна додати виправлення постави, поліпшення координації рухів, відновлення доброго самопочуття

Детальніше Отримати консультацію

Степ-аеробіка

Низкоударне кардіотренування

Групові заняття степ-аеробікою - популярний напрям у сучасному фітнесі. Воно являє собою низкоударне кардіотренування, побудоване на базі найпростіших рухів з використанням регульованого по висоті підвищення, яке називається степ-платформою. Тренування на степі допомагають сформувати підтягнуту фігуру і позбавитися зайвих кілограмів, не перевищуючи своїх фізичних можливостей. Їх можна проводити і в домашніх умовах, придбавши степ-платформу. Але вдома ви не зможете створити ту особливу атмосферу, яку панує тільки на групових заняттях. Тренування в групах зі степ-аеробіки в Києві пропонує фітнес-центр «5 елемент».

Детальніше Отримати консультацію

Workout Gym

Заняття Gym Workout, навчання гімнастичним навичкам

Gym Workout - це не просто комплекс гімнастичних вправ у залі з власною вагою, а своєрідна естетика тіла, спрямована на створення красивої спортивної фігури

Детальніше Отримати консультацію

Барре-фітнес

Модний тренд

Модним трендом у сучасному фітнесі є групові заняття барре. Цей напрямок виник ще в середині минулого століття, коли німецька балерина Лотта Берк, пошкодивши хребет, розробила систему вправ для своєї реабілітації після травми. Заняття барре включають балетні рухи, пози йоги, елементи пілатесу та функціонального тренінгу, а тому спрямовані на зміцнення м’язів кора, рук, ніг і спини. Для занять цим видом фітнесу не потрібно особливих спортивних або танцювальних навичок і фізичної підготовки, тому він підійде навіть новачкам. Групові barre тренування в Києві пропонує всім бажаючим фітнес-центр «5 елемент».

Детальніше Отримати консультацію

Зумба

Зумба в Києві: студія танцювальної аеробіки у фітнес-клубі «5 елемент»

Захоплює запальна музика? Полюбляєте танцювати? Перебуваєте у пошуку цікавого фітнес-напрямку для душі і тіла? Один з кращих фітнес-клубів Києва запрошує вас у студію Zumba!

Захоплюючі заняття під керівництвом досвідченого інструктора із зумби допоможуть вам гармонізувати емоційний фон, стати пластичніше, стрункіше і привабливіше!

Детальніше Отримати консультацію

Pole Dance Sport

Об'єднує в собі танці, акробатику і гімнастику

Pole Sport - сучасний напрямок у фітнесі, який активно розвивається з початку нинішнього століття і фактично перебуває в стадії свого становлення. Цей напрямок, що об’єднує в собі танцювальні рухи, елементи повітряної акробатики і гімнастики, переживає сьогодні справжній бум популярності. Всі рухи і трюки при занятті пол-спортом виконуються з підтримкою за пілон (жердину) - поліровану трубу, виготовлену з нержавіючої сталі і закріплену вертикально. Пілон одночасно забезпечує ковзання і хороше зчеплення при контакті зі шкірою танцівниці, щоб зафіксувати положення її тіла на жердині. Навчитися виконувати спортивні танці на пілоні можна в фітнес-центрі «5 елемент» в Києві.

Детальніше Отримати консультацію

Танцювальні напрямки фітнесу

Фітнес-танці в елітному фітнес-клубі «5 елемент»: краса і здоров'я без нудних тренувань!

Фітнес і танці - ключ не тільки до фізично розвиненого стрункого тіла, а й до підвищення самооцінки. Популяризація здорового способу життя пояснює зростання інтересу до сучасних фітнес-напрямків, що дозволяє поєднувати фізичні навантаження і дозвілля.

Детальніше Отримати консультацію

Скай джампінг

Скай джампінг - весело та ефективно

Скай-джампінг - надійний, ефективний і абсолютно доступний спосіб привести себе в форму. Скай-джампінг - унікальна фітнес-програма, розроблена і запатентована в Чехії. В її основі - комплекс вправ на круглому батуті з ручками. Як фітнес, sky-jumping - безпечний і корисний для здоров’я.

Детальніше Отримати консультацію

Кенгу Джамп у Києві

Групові заняття Kangoo jumps / Kangoo dance в фітнес-центрі «5 елемент»

Регулярні заняття Кенгу джамп (стрибкові вправи в спеціальному амортизуючому взутті - «джамперах») чудово впливають на організм людини, сприяючи загальному зміцненню здоров’я, поліпшенню фізичної форми і психічного стану.

Детальніше Отримати консультацію

Скандинавська ходьба

Групове заняття Nordic FIT

Клас Nordic FIT є інтервальним тренуванням, що складається зі скандинавської ходьби (кардіо) і силового навантаження. Таке поєднання дозволяє найбільш ефективно зміцнити основні групи м’язів і розвинути загальну витривалість.

Детальніше Отримати консультацію

Біг і ходьба в тренажерному залі

Заняття на бігових доріжках

Біг у фітнес-залі ─ повноцінне атлетичне тренування, а також заміна пробіжки по стадіону. На сучасних тренажерах задані програми, що містять комплекс занять і для новачків, і для людей із середнім і високим рівнем підготовки.

Сучасні бігові доріжки з вбудованими iFit-технологіями дозволяють проводити тренування з різних напрямків з метою зниження ваги, підтримки фізичної форми, поліпшення спортивних результатів, участі у віртуальних легкоатлетичних змаганнях.

Детальніше Отримати консультацію

Заняття йогою

Знаходячи гармонію, мир і щастя

Духовний та фізичний розвиток - основне завдання, на виконання якого спрямована йога. Київ пропонує любителям здорового способу життя різні напрямки і школи йоги на Оболоні, центрі та в інших районах міста. Наприклад, йога на Оболоні представлена в елітному фітнес-клубі здорових задоволень «5 елемент». Центр запрошує на групові заняття всіх бажаючих, незалежно від статі, віку і фізичної підготовки.

Детальніше Отримати консультацію

Fly Yoga

Флай-йога в клубі «5 елемент»: групові заняття з повітряної антигравітаційної йоги в гамаках

Fly-йога - відносно новий, але уже популярний напрямок розвитку аеробіки. Фізичне моделювання духу і тіла засноване на виконанні класичних yoga-асан, але не на підлозі, а у повітрі, за допомогою надійно закріплених зверху строп.

Fly-yoga представляє собою комбінацію аюрведичної практики і різних фізичних вправ, що зустрічаються в фітнесі, аеробіці, гімнастиці.

Секція флай-йоги в Києві діє при елітному спортивному комплексі «5 елемент». Групові заняття в групах до 6 осіб проводяться під егідою висококваліфікованих фахівців з ефективних тілесних практик.

Аеройога унікальна тим, що нею можуть займатися люди з будь-яким рівнем фізпідготовки. За 60 хвилин тренування ви відчуєте себе абсолютно новою людиною! Ефективна антигравітаційна методика, розроблена танцюристом Крістофером Харрісоном, буквально переверне ваш світ з ніг на голову. І це варто перевірити!

Йога, стретчинг і повітряна гімнастика: все, що необхідно знати про Fly-yoga

Детальніше Отримати консультацію

Пілатес

Секція пілатесу в Києві на базі фітнес-клубу «5 елемент»

Популярність пілатесу помітно зростає - унікальною системою вправ займається вже понад 10 млн людей у всьому світі.

Фітнес-комплекс був розроблений на початку XX століття, але заслужив визнання лише в наш час. Пілатес передбачає вправи на розвиток усіх груп м’язів, при цьому формування красивого тіла відбувається невідривно від інтелектуального і духовного становлення.

Детальніше Отримати консультацію

Пілатес на реформерах Allegro

Максимальний ефект від тренування

Пілатес - один із найпопулярніших напрямків фітнесу, займатися яким можна на килимку або спеціальних тренажерах. Пілатес на тренажерах у Києві доступний для всіх членів фітнес-центру «5 елемент». Ми пропонуємо власникам клубної картки групові заняття на найбільш відомому у всьому світі тренажері - Pilates Allegro Reformer під керівництвом досвідчених інструкторів. Пілатес на реформерах «Алегро» допоможе вдосконалити техніку виконання вправ і отримати максимальний ефект від тренувального процесу.

Детальніше Отримати консультацію

Aerostratching

Заняття з гамаком подарять вам незабутні враження.

М’яка і безпечна робота з тілом, незабутні відчуття польоту в гамаку.

Витяжіння хребта відбувається через розслаблення, а укріплення м’язів проходить м’яко.

Детальніше Отримати консультацію

Стретчинг

Гармонійний розвиток ваших м'язів

Розтяжка м’язів - стретчинг - відносно нова система вправ, яка прийшла до нас зі Швеції. Її основне завдання – зняти м’язове напруження, зміцнити м’язи і суглоби, зробити тіло гнучким. Популярність заняття стретчинг в Києві, обумовлена його доступністю й ефективністю. У цьому ви можете переконатися в елітному фітнес-центрі «5 елемент».

Детальніше Отримати консультацію

Міофасціальний реліз

МФР-тренування

Фітнес-індустрія постійно розвивається, пропонуючи нові види фізичної активності. Одним з них є МФР-тренування, яке сьогодні представлене і в розкладі групових програм фітнес-центру «5 елемент». МФР розшифровується, як міофасціальний реліз, і є самомасажем, спрямованим на розслаблення і розчіплювання (release) фасцій м’язів. Фасція (fascia) - це оболонка зі сполучної тканини, що покриває судини, нерви і внутрішні органи. У нашому випадку мова йде про фасції, що покривають м’язи (mio). При склеюванні фасцій (втрати еластичності), м’язи не можуть вільно ковзати відносно один одного, що призводить до больових відчуттів й інших проблем. Масаж допомагає роз’єднати фасції і підвищити еластичність, позбутися спазмів і затисків, а також домогтися розслаблення глибоких м’язів.

Детальніше Отримати консультацію
Клуб «5 eлемент» радить

Часті питання про Фітнес програми

5️⃣ Фітнес програми — чому в клубі«5 Елемент»

Фітнес програми в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Фітнес програми — замовити абонемент

Фітнес програми — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Фітнес програми — сервіс на вищому рівні гарантований!

Фітнес програми — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Фітнес програми — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.45 (4)
Прокоментуйте першим

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки