044 495-95-55
 • ua

 • Римська баня

  Волога римська сауна

  Відомий у Стародавньому Римі лікар Асклепиад вважав, що для здоров’я людині необхідні: помірна гімнастика, масаж, дієта, прогулянки на свіжому повітрі і, обов’язково! - потіння в римській лазні.

  Римська сауна не втратила свою актуальність і в наші дні. Адже, завдяки впливу гарячого, дуже вологого повітря в сауні з організмом відбуваються дивовижні метаморфози. Знімається нервова і м’язова напруга, посилюється обмін речовин, шкіра стає еластичною і пружною. Волога римська лазня - це м’який, делікатний і дуже корисний догляд за своїм тілом.

  У клубі здорових задоволень «5 елемент» є римська сауна для чоловіків і для жінок. А для відновлення водного балансу після сауни загляньте в фітобар клубу. Вам запропонують чудові на смак і цілющі трав’яні чаї.

  Відчуйте себе мешканцем Риму!

  Влажная римская сауна

  Римская сауна не утратила свою актуальность и в наши дни. Ведь, благодаря воздействию горячего, очень влажного воздуха в сауне с организмом происходят удивительные метаморфозы. Снимается нервное и мышечное напряжение, усиливается обмен веществ, кожа становится эластичной и упругой. Влажная римская баня – это мягкий, деликатный и очень полезный уход за своим телом.

  В клубе здоровых удовольствий «5 элемент» есть римская сауна для мужчин и для женщин. А для восстановления водного баланса после сауны загляните в фитобар клуба. Вам предложат превосходные по вкусу и целебным свойствам травяные чаи.

  Почувствуйте себя обитателем Рима!

  Купити клубну карту
  • Фото Римська баня — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Римська баня — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Римська баня — фітнес-клуб 5 елемент
  Прокоментуйте першим

  Залишити коментар