044 495-95-55

Римська баня

Волога римська сауна

Відомий у стародавньому Римі лікар Асклепіад вважав, що для здоров’я людині необхідні: помірна гімнастика, масаж, дієта, прогулянки на свіжому повітрі і, обов’язково! - потіння в римській лазні.

Римська сауна не втратила свою актуальність й у наші дні. Адже, завдяки впливу гарячого, дуже вологого повітря в сауні з організмом відбуваються дивовижні метаморфози. Знімається нервова і м’язова напруга, посилюється обмін речовин, шкіра стає еластичною і пружною. Волога римська лазня - це м’який, делікатний і дуже корисний догляд за своїм тілом.

У клубі здорових задоволень «5 елемент» є римська сауна для чоловіків і для жінок. Після процедури паріння підбадьоритеся під крижаним водоспадом з діжки, А для відновлення водного балансу після сауни загляньте в фітобар клубу. Вам запропонують чудові на смак і цілющі трав’яні чаї.

Відчуйте себе мешканцем Риму!

Отримати консультацію
Докладніше про заняття

Часті питання про Римська баня

5️⃣ Римська баня — чому в клубі«5 Елемент»

Римська баня в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Римська баня — замовити абонемент

Римська баня — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Римська баня — сервіс на вищому рівні гарантований!

Римська баня — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Римська баня — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.29 (3)
Прокоментуйте першим

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки