044 495-95-55
 • ua

 • Freemotion

  Новий підхід до тренування

  Новий час диктує нові вимоги й до фітнесу. Сучасна людина віддає перевагу інноваційним комплексним тренуванням, адже в реальному житті м’язи не функціонують окремо один від одного.

  Free Motion (програма і тренажери), що перекладається як вільний рух, - вибір сучасного фітнес-людства.

  Free Motion-програма - це сучасна спортивна філософія, сформована американськими фахівцями.

  Free Motion-тренажери розвивають кожен м’яз не окремо, а в єдиному ланцюжку синхронно працюючих мускулів. До того ж на тренуваннях відтворюються рухи, які людина виконує в реальному житті. За допомогою такого тренування розвивається рухливість і гнучкість, швидкість і міць; поліпшується стійкість, спритність і координація; тіло стає стрункішим, постава покращується. Одна така машина здоров’я за результативністю може замінити цілий тренажерний зал.

  Цікавою й унікальною особливістю тренажерів Free Motion є також здатність людини відпрацьовувати специфічні рухи, необхідні в різних видах спорту: хокеї, футболі, тенісі. Займаючись на тренажерах Free Motion, Ви удосконалите багато навичок, необхідних у всіх ігрових видах спорту.

  Примітно, що для тренувань на тренажерах Free Motion не потрібна спеціальна спортивна підготовка. Ви починаєте з простих звичних рухів, а на кожному наступному занятті додаються нові захоплюючі спортивні етюди.

  Запрошуємо в сучасний фітнес!

  Купити клубну карту
  • Фото Freemotion — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Freemotion — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Freemotion — фітнес-клуб 5 елемент
  Прокоментуйте першим

  Залишити коментар