044 495-95-55

Freemotion

Новий підхід до тренування

Новий час диктує нові вимоги й до фітнесу. Сучасна людина віддає перевагу інноваційним комплексним тренуванням, адже в реальному житті м’язи не функціонують окремо один від одного.

Free Motion (програма і тренажери), що перекладається як вільний рух, - вибір сучасного фітнес-людства.

Free Motion-програма - це сучасна спортивна філософія, сформована американськими фахівцями.

Free Motion-тренажери розвивають кожен м’яз не окремо, а в єдиному ланцюжку синхронно працюючих м’язів. До того ж на тренуваннях відтворюються рухи, які людина виконує в реальному житті. За допомогою такого тренування розвивається рухливість і гнучкість, швидкість і міць; поліпшується стійкість, спритність і координація; тіло стає стрункішим, постава покращується. Одна така машина здоров’я за результативністю може замінити цілий тренажерний зал.

Цікавою й унікальною особливістю тренажерів Free Motion є також здатність людини відпрацьовувати специфічні рухи, необхідні в різних видах спорту: хокеї, футболі, тенісі. Займаючись на тренажерах Free Motion, ви удосконалите багато навичок, необхідних у всіх ігрових видах спорту.

Примітно, що для тренувань на тренажерах Free Motion не потрібна спеціальна спортивна підготовка. Ви починаєте з простих звичних рухів, а на кожному наступному занятті додаються нові захоплюючі спортивні етюди.

Запрошуємо в сучасний фітнес!

Отримати консультацію
Докладніше про заняття

Часті питання про Freemotion

5️⃣ Freemotion — чому в клубі«5 Елемент»

Freemotion в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Freemotion — замовити абонемент

Freemotion — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Freemotion — сервіс на вищому рівні гарантований!

Freemotion — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Freemotion — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.36 (4)
Прокоментуйте першим

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки