044 495-95-55
 • ua
 • Єдиноборства

  Практика бойових мистецтв

  Бойові мистецтва - це різні системи єдиноборств і самозахисту. Виникли вони, переважно, в східно-азіатських країнах і розвивалися спочатку як засоби ведення рукопашного поєдинку. У сучасному світі східні єдиноборства змінили своє призначення. Зараз це спортивні вправи, метою яких є оздоровлення, зниження маси тіла, спортивний результат або актуальна в наш неспокійний час жіноча самооборона. Примітно, що тренування з єдиноборств «усім віковим категоріям покірні», а також в них немає обмежень за статтю і станом здоров’я, що сприяє популярності єдиноборств.

  Бойові мистецтва в клубі «5 елемент» - це, перш за все, професійні тренери, багато з яких - чемпіони України та світу. В нашому клубі здорових задоволень Ви швидко освоїте основні прийоми боксу, кікбоксингу, таеквондо, самбо, дзюдо, дзю-дзюцу, карате, рукопашного бою, тайського боксу або вільної боротьби. Ми пропонуємо персональні та групові заняття для дітей та дорослих.

  Наша студія боксу з професійним боксерським рингом оснащена екіпіровкою світової торговельної марки Everlast. До Ваших послуг боксерські груші, мішки і пневматична груша, а також додаткове спорядження: м’ячі, скакалки і гантелі.

  Крім того, у нас на Вас чекає студія східних єдиноборств з татамі та ударними манекенами.

  До зустрічі на рингу!

  Прокоментуйте першим

  Залишити коментар