044 495-95-55

Єдиноборства

Практика бойових мистецтв

Бойові мистецтва - це різні системи єдиноборств і самозахисту. Виникли вони, переважно, у східно-азіатських країнах і розвивалися спочатку як засоби ведення рукопашного поєдинку. У сучасному світі східні єдиноборства змінили своє призначення. Зараз це спортивні вправи, метою яких є оздоровлення, зниження маси тіла, спортивний результат або актуальна в наш неспокійний час жіноча самооборона. Примітно, що тренування з єдиноборств «усім віковим категоріям покірні», а також у них немає обмежень за статтю і станом здоров’я, що сприяє популярності єдиноборств.

Бойові мистецтва в клубі «5 елемент» - це, перш за все, професійні тренери, багато з яких - чемпіони України та світу. У нашому клубі здорових задоволень ви швидко освоїте основні прийоми боксу, кікбоксингу, таеквондо, самбо, дзюдо, дзю-дзюцу, карате, рукопашного бою, тайського боксу або вільної боротьби. Ми пропонуємо персональні та групові заняття для дітей та дорослих.

Наша студія боксу з професійним боксерським рингом оснащена екіпіровкою світової торговельної марки Everlast. До ваших послуг боксерські груші, мішки і пневматична груша, а також додаткове спорядження: м’ячі, скакалки і гантелі.

Крім того, у нас на Вас чекає студія східних єдиноборств з татамі та ударними манекенами.

До зустрічі на рингу!

Часті питання про Єдиноборства

5️⃣ Єдиноборства — чому в клубі«5 Елемент»

Єдиноборства в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Єдиноборства — замовити абонемент

Єдиноборства — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Єдиноборства — сервіс на вищому рівні гарантований!

Єдиноборства — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Єдиноборства — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.23 (6)
Прокоментуйте першим

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки