044 495-95-55

Стретчинг

Гармонійний розвиток ваших м'язів

Розтяжка м’язів - стретчинг - відносно нова система вправ, яка прийшла до нас зі Швеції. Її основне завдання – зняти м’язове напруження, зміцнити м’язи і суглоби, зробити тіло гнучким. Популярність заняття стретчинг в Києві, обумовлена його доступністю й ефективністю. У цьому ви можете переконатися в елітному фітнес-центрі «5 елемент».

Фітнес-розтяжка: поради і правила

Які принципи лежать в основі вправ стретчинга?

 • Регулярність. Якщо хочете отримати швидкий ефект, stretch-фітнес важливо відвідувати щодня. У крайньому випадку можливі два тренування в тиждень;
 • Наполегливість і терпіння;
 • Міра в інтенсивності навантаження. Це той вид фітнесу, в якому вправи нагадують медитацію, оскільки виконуються повільно і плавно. Силові і різкі ривки виключаються: вони можуть привести до травми;
 • Спокій і розслабленість м’язів та нервової системи під час виконання комплексу stretch-фітнес. Цьому сприяє наступний принцип - концентрація на виконанні вправи, зосередження на тій частині тіла, яку тренуєте. Усі проблеми і негаразди таким чином відійдуть на другий план;
 • Глибоке і спокійне дихання.

У кожної людини ступінь еластичності зв’язок різна, як і фізична форма, тому на заняттях стретчингом слід діяти обережно, поступово розігріваючи м’язи і зв’язки.

Не варто також поспішати, інакше добитися результатів буде складно.

Тренування на гнучкість і розтяжку бажано проводити з професійним інструктором. Він допоможе вам освоїти вправи, зрозуміти їхню логіку, що дуже важливо, оскільки є ризик нашкодити собі.

У чому користь стретчинг-заняття?

Важко уявити, які результати приносить, здавалося б, така легка і майже пасивна методика фітнесу як розтяжка. Київ, як і більшість мегаполісів, населяють люди, фізична активність яких часто зводиться тільки до вирішення щоденних ділових і побутових питань. Стреси, надмірна вага, хвороби суглобів і хребта, пригнічений настрій - неминуча плата за такий спосіб життя.

Але три слова можуть змінити життя жителя міста: стретчинг, Київ, Оболонь. Клуб, який розташовується тут, запрошує на групові заняття людей будь-якої фізичної підготовки і віку. Адже стретчинг в Києві підходить практично всім, навіть ослабленим після хвороб і травм, тим, кому через надмірні навантаження заборонені спортивні заняття, або мамам, що годують немовлят.

Школа стретчинга змінить ваше тіло, оздоровить організм:

 • Зніметься м’язове напруження;
 • Завдяки обмінним процесам, які активізуються, фітнес-розтяжка допоможе скинути зайві кілограми;
 • Покращиться циркуляція лімфи і кровообіг;
 • Очистяться від солей суглоби. Вони, як і хребет, стануть більш гнучкими;
 • Стретчинг не дасть з‘явитися целюліту;
 • Ви станете більш спокійні і стійкі до фізичних і нервових навантажень;
 • Покращиться координація рухів.

Якщо хочете отримати більш виражений і швидкий ефект, виберіть ще один напрямок фітнесу і додайте до нього стретчинг. Київ і клуб «5 елемент» пропонують ознайомитися з переліком різноманітних послуг на сайті https://5element.ua/.

Придбати клубну карту за найкращою ціною в Києві можна зараз!

Отримати консультацію
Докладніше про заняття

Часті питання про Стретчинг

5️⃣ Стретчинг — чому в клубі«5 Елемент»

Стретчинг в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Стретчинг — замовити абонемент

Стретчинг — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Стретчинг — сервіс на вищому рівні гарантований!

Стретчинг — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Стретчинг — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.36 (4)
Elena Demchenko
Клуб "5 элемент" - очень классное место для всей семьи! Мои ходят в бассейн и тренажёрку, а я забегаю на стретчинг. Занятия в группе эффективнее, чем дома. Тренер компетентный, место красиво оборудовано.

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки