044 495-95-55

Групові тренування

Групові заняття у фітнес-клубі «5 елемент»

Тим, хто не любить займатися спортом в поодинці і вважає за краще колегіальні заняття в тренажерному чи фітнес-залі, рекомендуємо групові тренування!

В фітнес-клубі «5 елемент» проводяться групові заняття з кількох актуальних напрямків і якщо ви ще не визначилися з видом спорту - наш менеджер розповість про специфіку кожного більш детально по телефону.

Групові заняття проводяться за спеціально розробленою програмою в присутності висококваліфікованого інструктора.

 • Групові тренування по фітнесу в різноманітних фітнес-класах - це. аеробіка, танці, силові і змішані напрямки, а також сайкл, єдиноборства, FREEMOTION SPINNING і MIND&BODY. Заняття рекомендовані з метою загального оздоровлення і реабілітації.
 • Групові заняття в класах йоги актуальні для тих, хто прагне до гармонії, духовному, фізичному розвитку і активно цікавиться здоровим способом життя. Стать, вік і фізична підготовка для групових занять йогою ролі не грають.
 • Стретчинг - напрямок в фізкультури, яке в буквальному сенсі зміцнить вашу м’язову системи, допоможе зняти напругу і зробить тіло гнучким, струнким, гарним. Популярність групових занять стретчингом аргументована їх ефективністю і доступністю.
 • Секція пілатесу - це унікальна система вправ для розвитку всіх м’язових груп, що об’єднує фізичний, інтелектуальний і духовний розвиток людини. Групові заняття пілатесом допоможуть бажаючим знайти друзів і однодумців.
 • Фітнесом і танцями рекомендується займатися тим, хто прагне не тільки до фізичних ідеалам власного тіла, а й до якісної підвищенню самооцінки. На користь даного спортивного напрямку - поєднання фізичних навантажень, творчості та активного дозвілля.
 • Групові заняття по силовий аеробіки є актуальними не тільки новачкам, але і професіоналам. У середовищі однодумців ви зможете зробити своє тіло більш сильним і красивим, не ризикуючи здоров’ям.
 • Серед групових тренувань в фітнес -зал популярністю користується біг на спеціальних тренажерах - це повноцінний атлетичний тренінг, який повністю замінює пробіжки на стадіоні. Бігові доріжки, встановлені в клубі «5 елемент», оснащені технологіями iFit, завдяки чому ви зможете індивідуально підібрати вид навантаження: для зниження ваги, щоб підтримати фізичну форму, поліпшити спортивні результати, підготуватися до участі в легкоатлетичних змаганнях.
 • У основі функціонального тренінгу - збалансований комплекс фізичних навантажень, сприяють корекції і вдосконалення фігури. Групові заняття під керівництвом досвідченого інструктора допоможуть досягти високих особистих результатів у виробленні витривалості, зміцнення координації рухів і м’язової сили.
 • Сайкл з використанням сучасних велотренажерів зацікавить всіх, хто любить драйв, швидкість і атмосферу справжніх спортивних змагань. В клубі встановлені сучасні тренувальні комплекси RealRyder, завдяки чому ви відкриєте нові унікальні можливості в поліпшенні власної фізичної форми. Групові заняття Сайкл дозволяють стати учасником захоплюючих змагань по шосейній гонці: змінювати швидкість і траєкторію руху, здійснювати адреналінові маневри, абсолютно нічим не ризикуючи.
 • Freemotion - нове слово в сучасному фітнесі. Інноваційний комплекс групових тренувань дозволяє зміцнити і об’єднати ті групи м’язів, які в звичайній активного життя людини не пов’язані між собою, тобто, функціонують окремо.
 • Групові заняття на італійському спортивному обладнанні Queenax - це тренувальний комплекс 4D-формату, просочений духом свободи, що дарує відчуття радості і справжнього польоту. Багатофункціональна система для бодібілдингу, доступна в клубі «5 елемент», - це зоряний рівень звичних тренувань.
 • Kangoo dance, Kangoo jumps - групові заняття по стрибковим вправам в джампери (спеціального взуття з амортизирующим ефектом). Комплекс навантажень сприяє загальному фізичному розвитку, допомагає зміцнити здоров’я, поліпшити психічний стан і просто повірити в себе.
 • Скай-джампінг - унікальна програма з фітнесу, розроблена фахівцями з Чехії. Комплекс передбачає виконання вправ з використанням круглого батута з ручками. За аналогією з фітнесом, sky-jumping настільки ж безпечний і дуже корисний для здоров’я.
 • Групові TRX- тренування підійдуть тим, хто прагне до досконалості свого тіла і хоче ефективно схуднути. Програма актуальна також для професіоналів, досвідчених спортсменів, яким важливо постійно підтримувати фізичну форму в нормі.
 • Зумба - для тих, хто не стоїть на місці при звуках запальної музики і любить танцювати. Досить цікаве спортивний напрямок, що сприяє гармонізації емоційного фону, а також розвитку гнучкості і пластичності.
 • Nordic FIT - секція скандинавської ходьби, що представляє собою кардіо- та силове навантаження. Сприяє розвитку сили, витривалості, зміцненню основної групи м’язів.
 • Гімнастика Gym Workout представляє собою комплекс вправ для естетики тіла. Допомагає розвинути основні фізичні навички, щоб ідеальних пропорцій і красивої фігури.
 • Fly-yoga - секція повітряної йоги в гамаках. Антигравітаційний комплекс являє собою поєднання аюрведической технік і гімнастичних, аеробних, фітнес-вправ.

Групові сертифіковані тренування Bokwa - це ліцензована програма американської компанії по фітнес-продуктів, що поєднує в собі танці, пілатес, бокс, класичну хореографію, силові вправи з використанням міні- штанг, пілоксінг і айрон-систем. Навантаження підбираються індивідуально з урахуванням фізичної підготовки людини, поставлених задач і естетичних уподобань в спортивній діяльності.

Отримати консультацію
Команда клубу
Докладніше про заняття

Часті питання про Групові тренування

5️⃣ Групові тренування — чому в клубі«5 Елемент»

Групові тренування в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Групові тренування — замовити абонемент

Групові тренування — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Групові тренування — сервіс на вищому рівні гарантований!

Групові тренування — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Групові тренування — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.42 (4)
Прокоментуйте першим

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки