044 495-95-55

Басейн

Заняття плаванням для дорослих і дітей в одному з кращих басейнів Києва

Спортивний центр «5 елемент» - кращий фітнес-клуб з басейном на Оболоні. У клубі функціонує 6 басейнів об’ємом 1 550 000 літрів (це 1 550 метрів кубічних води). Такий же обсяг води в одному з резервуарів океанаріуму в Лісабоні для морських і океанічних мешканців. Басейни в фітнес-клубі - справжній мегаакваріум, в якому можна займатися різними видами плавання!

Спортзал із басейном на правому березі - місце для проведення аматорських та професійних тренувань. Для кожного рівня підготовки розроблені окремі програми навчання.

Тренери з плавання працюють у спортивному басейні з дітьми і дорослими в групах, індивідуально із зрізним рівнем підготовки. Фітнес клуб із басейном - це можливість поєднувати силові заняття в тренажерному залі з уроками плавання та оздоровчими програмами.

У нашому басейні на Подолі і Оболоні ви отримаєте фізичну силу, красиву фігуру і відмінне здоров’я. Тренерський склад, що працює в спортзалі з басейном, це досвідчені спортивні педагоги з успішним практичним досвідом навчання плаванню з нуля і підготовки спортсменів.

Купити клубну карту

Найбільш універсальним способом вдосконалення власного тіла є плавання, доступне і дорослим і дітям. Причини записатися в спортклуб з басейном бувають різні: хтось бажає навчитися плавати і прагне опанувати популярними техніками, комусь необхідне всебічне оздоровлення.

Плавання - ідеальний спосіб підтримки себе в формі. І якщо відкриті водойми доступні для купання лише в теплу пору року, з огляду на кліматичні особливості нашої зони, то відвідувати басейн в Києві жителі і гості столиці можуть цілий рік.

Щоб записатися в секцію плавання і відвідувати заняття під керівництвом досвідченого інструктора, досить купити абонемент в басейн. У Києві елітний фітнес-центр користується заслуженою репутацією. Вашій увазі пропонуються:

 • сучасна матеріально-технічна база;
 • унікальна система очищення води, яка використовується в провідних басейнах олімпійського рівня;
 • розгалужены напрямки для бажаючих навчитися плавати;
 • кілька басейнів для різних вікових аудиторій з варіативним температурним режимом води;
 • індивідуальні та групові заняття;
 • консультація, всебічна підтримка професійного тренера.

Переваги плавання: чому необхідно записатися у фітнес-клуб з басейном

При заняттях в басейні задіяні майже всі групи м’язів, що робить плавання одним з найоптимальніших способів впоратися із зайвою вагою. Доведено, що люди, які регулярно відвідують басейн, позбавляються від зайвих кілограмів швидше і ефективніше. Оскільки опір води набагато перевищує опір повітря, організм витрачає більше калорій, що позитивно відбивається на вашій фігурі.

Плавання робить стрункішими м’язи рук, ніг і преса, перебудовуючи вашу фігуру просто на очах. Крім того, для занять плаванням практично немає протипоказань - це корисно як малюкам, так і людям похилого віку, вагітним жінкам і людям, які проходять реабілітацію після травм. Завдяки тому, що заняття в басейні знімають навантаження зі спини і колін, опорно-рухова система відпочиває і стає більш витривалою.

Плавання позитивно впливає на серцево-судинну систему, роблячи її більш витривалою і міцною. Під час занять цим видом спорту поліпшується кровообіг, що сприяє нормалізації тиску і запобігає хворобам. Не варто забувати і позитивний вплив відвідування басейну на нервову систему людини. Після кожного сеансу плавання людина позбавляється від втоми, дратівливості і стресу.

Заняття плаванням не мають побічних ефектів і є максимально безпечними, оскільки травмуватися у воді практично неможливо.

Провести час в елітному фітнес-клубі з басейном приїжджають з усіх мікрорайонів Києва. Обладнані за останнім словом басейни забезпечать максимально комфортні умови для кожного і дозволять максимально розслабитися і віддатися занять фітнесом.

Наші інструктори будуть корисні не тільки досвідченим плавцям, а й тим, хто вперше зважився освоїти для себе заняття плаванням. Фахівці допоможуть провести грамотну реабілітацію після багатьох травм, а також підготувати організм до нових навантажень і складнощів.

Тренажерний зал з басейном у Києві: тільки популярні секції

У фітнес-центрі «5 елемент» - один з небагатьох клубів з басейнами в Києві, де вам запропонують настільки насичену секційну програму. Крім класичних видів плавання, вас чекають:

 • аквааеробіка;
 • реабілітаційні техніки;
 • заняття для вагітних і т.д.

Для тих, хто цікавиться класичним плаванням для дорослих, ми пропонуємо два спортивних басейни по 25 метрів: на чотири і сім доріжок. Температура води в одному з них трохи нижче, завдяки чому тренування проходять набагато приємніше і ефективніше.

Для малюків обладнані два спеціальних басейни: дитячий і для немовлят з 5-ступінчастою системою очищення води, що гарантує повну безпеку вашим дітям.

Вчити плавання малюків будуть досвідчені і дбайливі тренери, які зроблять все, щоб тренування були корисними і веселими. Фітнес-клуб з басейном для дорослих і малюків у Києві - це унікальна можливість відвідувати заняття з плавання всією сім’єю!

Відкритий літній басейн у Києві

Клуб «5 елемент» запрошує насолодитися усіма принадами літнього відпочинку біля басейну в Києві. На спеціально обладнаному літньому дворику вас чекає чудовий простір з басейном, шезлонгами і парасольками.

Особливість відкритого басейну - різна глибина, завдяки чому і дорослі, і діти залишаться задоволені. Відкритий басейн - ідеальне місце в Києві для відпочинку з дітьми, особливо, якщо стоїть спекотна літня погода і немає можливості відправитися за місто на природу.

Плавання для немовлят

Спортивний клуб з басейном у Києві запрошує на плавання новонароджених. Наші фахівці розробили спеціальні програми тренувань, які допомагають адаптуватися вашому чаду в новому світі і рости здоровим повноцінним людиною.

Заняття по плавання для немовлят проводяться в спеціальному басейні, обсяг води якого становить 1,5 тис літрів, під безпосереднім керівництвом фахівця і в присутності батьків.

Підтримка температури води на рівні + 36-37 градусів - автоматичне. За індивідуальним побажанням батьків малюка, температурні показники можуть коригуватися.

Басейн для немовлят розташований в окремому приміщенні з оптимальним мікрокліматом, прямі контакти дитини з іншими відвідувачами виключені.

Вода в басейні для немовлят відповідає усім санітарним нормам: перед наповненням ємності, вона проходить 5-ть ступенів фільтрації, включаючи завершальну підготовку за допомогою спеціального очисного обладнання AstralPool (Іспанія).

Відвідувати заняття по плаванню для немовлят дозволено на 14-20 день після народження малюка (по закінченню процесу загоєння пупка) - якщо немає протипоказань з боку ведучого педіатра. Вікова категорія - діти до 1 року.

Дитячий басейн у клубі «5 елемент» - облаштована аквазона

У фітнес клубі «5 елемент» діє просторий дитячий басейн площею 60 кв м. Також мілководна зона для дітей обладнана у відкритому літньому басейні, який можна відвідувати всією сім’єю.

За участю турботливого інструктора, діти раннього, дошкільного та початкового шкільного віку зможуть навчитися самостійно триматися на воді освоїти базові стилі плавання.

Вода оптимальної температури (33-34° C) відповідає санітарно-екологічним нормам і проходить 5-ть етапів попередньої очистки. Завдяки спеціальним технологіям фільтрації води, під час занять плаванням дитина буде себе почувати безпечно і комфортно.

Басейн для дітей - це гармонійний фізичний розвиток і профілактика ряду захворювань опорно-рухового апарату (ОРА), серцево-судинної, нервової та дихальної систем.

Уроки плавання для дітей проводять досвідчені тренери, які знайдуть підхід до кожного юного серця і обов’язково навчать ваших малюків не боятися води, впевнено і правильно плавати, дихати у воді, пірнати, допоможуть поліпшити координацію рухів і зміцнити організм.

Якщо ж Ви бачите у своїй дитині потенціал і хочете, щоб спорт зайняв у його житті провідну роль, наші фахівці допоможуть йому - професійні тренування, спеціальний розклад і комплексний підхід для майбутніх спортсменів дуже важливі.

Реабілітаційне плавання

Клуб з басейном актуальний для людей з особливими потребами, а також тим, хто стає на ноги після травм і хронічних захворювань. Наші реабілітологи розроблять індивідуальні програми, що дозволяють швидко відновитися і знизити больові відчуття, а також розвивати всі необхідні м’язи і ділянки вашого тіла.

Плавання для вагітних

Для майбутніх мам особливо важливо зберігати міцне здоров’я і добре самопочуття протягом усієї вагітності. Спортивний клуб з басейном у Києві надає максимальну підтримку і супровід вагітних під час занять у басейні. Ми підготували для них спеціальну аквааеробіку, яка допоможе легко впоратися з пологами, а також швидко і безболісно відновитися після них.

Джакузі під відкритим небом

Сучасний тренажерний зал з басейном у Києві запрошує і любителів джакузі. Цілий рік ви можете насолоджуватися термальним гідромасажем на літньому дворику нашого комплексу - температура води не опускається нижче 39˚С, незалежно від того, чи падає сніг або ж припікає сонечко погожим весняним днем. Крім того, не варто забувати про розслаблюючі і тонізуючі властивості гідромасажу - він знімає втому, сприяє здоровому і спокійному сну, а також збагачує тіло киснем, роблячи вашу шкіру більш гладкою та еластичною, а м’язи пружними і досконалими.

Водне поло

Популярний басейн у Києві запрошує на водне поло - вид спорту, який сприяє розвиткові всіх груп м’язів. Водне поло коригує поставу, а командний дух і азарт, які притаманні йому, подарують неймовірні емоції. Це спорт для тих, хто звик жити із задоволенням!

Акваеробіка

Якщо ви хочете швидко і ефективно позбутися зайвої ваги, при цьому мінімізувавши ризики травм і ускладнень, рекомендуємо придбати абонемент у басейн у Києві в секцію аквааеробіки.

Заняття водною аеробікою цікаві, веселі і продуктивні, вони дозволяють впоратися із зайвими кілограмами, а також сприяють корекції фігури і поліпшенню загального самопочуття.

Унікальна система очищення і обміну води

Наш клуб - один з небагатьох у Києві, де вода для басейнів проходить багатоступеневу фільтрацію. Ми приділяємо особливу увагу як процесу очищення води, так і контролю її якості.

Вода для басейнів проходить кілька етапів. Поступаючи з міського водопроводу в систему водопостачання клубу, вода проходить знезалізнення і подальше пом’якшення.

Далі вона проходить через вугільно-піщаний фільтр, який механічно очищає воду сорбентом і кварцовим піском. Після остаточного етапу фільтрації, вода надходить в ємності для хімічної водопідготовки.

Для хімічної очистки води ми застосовуємо обладнання іспанської компанії AstralPool - еталонної торгової марки в сфері виробництва обладнання для басейнів світового рівня. AstralPool - визнаний у всьому світі бренд, чиє якість не підлягає сумніву.

Не випадково саме ця компанія виступала в якості офіційного підрядника в будівництві басейну в Барселоні для проведення чемпіонату світу з плавання, а також на Олімпійських іграх в Атланті.

У клубі “5 елемент” також використовується хімічна продукція німецької компанії Dinotec - світового лідера з виробництва засобів для очищення води. Dinotec є постачальником продукції для Олімпійських ігор в Афінах, преміум-готелів Rocco Forte 5 * + Hotel Villa Kennedy в Франкфурті, Kempinski Adriatic Ressort в Хорватії, Steigenberger Hotel Цінгст (Німеччина), в Султанаті Брунею і на острові Кіпр.

Ми використовуємо рідкий гіпохлорит натрію компанії Dinotec і рівень хлору в воді становить 0.3-0.8. Це відповідає нормам питної води (ГОСТ 2874-82 регламентує 0,3-0,5 мг / дм3). Ми можемо тримати рівень хлору невисоким, завдяки наступним етапам додаткового очищення води: озонування та ультрафіолету.

У ванні для немовлят для очищення використовується активний кисень. Крім того, ми контролюємо рівень жорсткості води і тримаємо показник кислотно-лужної рівноваги води pH 7,2-7,4.

Оскільки будь-яка автоматика може іноді давати неправильні показники на табло (поломка, знос і т.д.), у всіх басейнах клубу наші медсестри і технічний персонал за допомогою спеціальних приладів щогодини роблять фактичні виміри рівня хлору і pH. Таким чином, вони перевіряють «розумну» автоматику, що додатково захищає вашу шкіру і органи дихання від передозування або ж від недостатнього рівня хімії.

У наших басейнах впроваджений повний цикл водообміну: кожні 4 години вода навіть в басейні на 7 доріжок повністю очищається. У дитячому басейні повний цикл водообміну складає 1,5 години. У багатьох басейнах цикл водообміну може розтягуватися на тиждень і більше - це дає можливість їх власникам заощадити на дорогій хімії для басейну. Однак занурюючись в таку воду, ваша шкіра стикається з великою кількістю продуктів розпаду хлору і органічних сполук.

Крім того, ми щодоби додаємо свіжу воду в обсязі 10% від загального обсягу води в кожному басейні. Саме тому ми кожні 10 днів сміливо надаємо воду на аналіз в СЕС, будучи впевнені, що вона відповідає нормам, а також для того, щоб ще раз додатково проконтролювати її якість!

Басейни з різним температурним режимом

Оскільки у нас кілька басейнів, ми можемо дозволити собі різний температурний режим в кожному з них:

 • в басейні на 7 доріжок температура води 27-28 ° C,
 • в басейні на 4 доріжки 28-29 ° C,
 • дитячому басейні температура води 33-34 ° C градуса
 • у ванні для немовлят- 35-36 ° C.

У гідромасажному басейні під відкритим небом залежно від пори року 37-40°C. У відкритому вуличному басейні в залежності від пори року і погодних умов 27-29°C, і навіть 2°C градуси один раз на рік - 19 січня під час свята Хрещення.

Купити абонемент в кращий басейн Києва по телефону або онлайн

Приєднуйтесь до членів Клубу здорових задоволень - і відкривайте для себе філософський сенс плавання! Більш детальну інформацію про специфіку елітного фітнес-клубу з басейном в Києві можна дізнатися у нашого консультанта.

Замовляйте абонемент за телефоном. Власникам клубної картки відкриті всі спортивні напрями, які зручно поєднувати з фітнесом і басейном!

Купити клубну карту

Детальніше

Плавання для дорослих

Професійне навчання плаванню дорослих у спортивному басейні

Більшість з нас опановує навички вільно триматися на воді ще в дитинстві, але не кожен може похвалитися мистецтвом впевненого плавця. Багато дорослих, які бажають навчитися плаванню з нуля (або відточити техніку кроль, брас, батерфляй), не відвідують басейн через власні страхи.

Вода - це середовище, для якого вік, соціальний стан і колір плавального костюма ролі не грають. Професійні курси плавання для дорослих діють на базі елітного фітнес-центру «5 елемент». І якщо ви ще з водою «на ви» - подолайте власні комплекси, записавшись у секцію прямо зараз!

Детальніше Отримати консультацію

Дитячий басейн

Заняття плаванням для дітей - від початкового рівня до професійної майстерності

Більшість батьків, які бажають записати дітей на плавання, цікавить віковий критерій: коли почати? Спортивні інструктори і педіатри єдині в думці: чим раніше, тим краще. Водна стихія дитині близька за своєю природою, адже навіть новонароджений у домашній ванні, наповненій теплою водою, відчуває себе впевнено і спокійно.

Чим старшою стає людина, тим помітніше його «віддалення» від водного середовища. І якщо не почати навчання плаванню у віці до 3-х років, пізніше освоєння фізіологічних навичок даватиметься складніше через природній розвиток страху глибини.

Детальніше Отримати консультацію

Відкритий басейн

Райський куточок в центрі Києва

У спекотні літні дні хочеться якомога частіше бувати у води. Але що робити, якщо робочий графік або інші сімейні причини не дозволяють сьогодні ж відправитися на моря-океани?

Літній басейн під відкритим небом - прекрасна можливість відпочити біля бассейну, на свіжому повітрі і позасмагати, не виїжджаючи за межі міста. Це кращий спосіб позбутися стресу і втоми після трудового тижня, поєднуючи гармонійні фізичні навантаження з розслаблюючими сонячними ваннами, і отримати легку рівну засмагу. Проведіть вихідні на літньому майданчику клубу «5 елемент», де розташований найкомфортніший відкритий басейн Києва.

Детальніше Отримати консультацію

Плавання малюкiв

Ваш малюк буде здоровий

На досвіді й наукою доведено, що регулярні заняття плаванням благотворно впливають на фізичний стан і нервову систему людини, незалежно від віку - від народження і до глибокої старості. А раннє навчання плаванню сприяє не тільки зміцненню здоров’я, але й розвитку надзвичайно корисних навичок впевненого перебування у воді.

У нашому кліматі й за відсутності достатньо чистих і безпечних природних водойм, кращий вибір місця для навчання плаванню - басейн для немовлят клубу «5 елемент» (Київ).

Детальніше Отримати консультацію

Реабілітаційне плавання

Лікувальне та оздоровче плавання допомагає відновитися

Плаванням займаються не тільки для задоволення або досягнення спортивних результатів. Лікувальне плавання - ефективний спосіб профілактики патологій опорно-рухової, дихальної, серцево-судинної, нервової систем, Це можливість відновити і зміцнити організм після перенесених захворювань.

Оздоровче плавання входить у програму реабілітації дорослих і дітей. Даний вид фізичної активності - ефективний метод боротьби із зайвими кілограмами, оскільки у плавців задіюються практично усі групи м’язів і прискорюється метаболізм (процес обміну речовин).

Детальніше Отримати консультацію

Плавання для вагітних

Заняття для вагітних у басейні фітнес-клубу «5 елемент»

Заняття вагітних у басейні позитивно впливають на всі органи і функції тіла матері і сприяють зміцненню здоров’я ще не народженого малюка. Тому сучасні жінки вибирають один з найефективніших видів фізичної підготовки організму - заняття з плавання для вагітних.

Детальніше Отримати консультацію

Джакузі

Насолода під відкритим небом

Цілий рік радує дух і тіло гідромасажний басейн під відкритим небом на красивому й просторому внутрішньому дворику клубу. Тут Ви можете повністю розслабитися після фізичного або розумового навантаження. Завдяки ефективному впливу пружних струменів води, насиченої іонами морської солі, ви отримуєте незабутній тонізуючий масаж для всього тіла. До слова, термальний гідромасаж - це ще й відмінний засіб для боротьби зі стресовими станами, безсонням, нервовими напруженнями.

Детальніше Отримати консультацію

Водне поло

Азарт і задоволення

Якщо ви не любите зупинятися на досягнутому, освоївши стилі плавання,- відкрийте для себе водне поло! Цей водний вид спорту вимагає особливих навичок - плавати в різних положеннях, відштовхуватися від води без допомоги рук і підніматися до пояса, стежити за грою, вчасно реагуючи і використовуючи кращі моменти.

Тренування в секції водного поло приводить м’язи в тонус, розвиває витривалість, увагу, реакцію сприяє спалюванню калорій і стрункішою. А командний дух і спортивний азарт позитивно впливають на емоційний стан гравців - завдяки яскравим емоціям від гри ватерполісти завжди перебувають у піднесеному настрої, таке тренування знижує рівень стресу і розслабляє. Не випадково, водне поло в Києві стає з кожним роком все більш популярним видом спорту!

Детальніше Отримати консультацію

Аквааеробіка

Тренуватися у воді весело, комфортно і безпечно

Мрієте швидко схуднути, при цьому отримуючи максимум задоволення від тренування? Аквааеробіка в клубі “5 елемент” - саме те, що Ви шукайте! Динамічні і продумані до дрібниць заняття з кращими тренерами допоможуть прийти у форму і відчувати себе набагато комфортніше. У чому ж секрет? Виявляється, одне заняття аквааеробікою прирівнюється до трьох тренувань у спортзалі. Завдяки тому, що під час занять постійно доводиться долати опір води, навантаження на м’язи збільшується і спалюється більше калорій. Спеціальний акваінтвентарь також відіграє особливу роль в заняттях аквааеробікою: всілякі гантелі, рукавички, лопатки, диски, степи і Нудл допомагають працювати з усіма групами м’язів. При цьому зменшується навантаження на хребет і суглоби, а також скорочується вірогідність отримання травм під час занять.

Детальніше Отримати консультацію

Індивідуальні уроки плавання

Індивідуальні заняття плаванням з персональним тренером у фітнес-клубі «5 елемент»

Бажання навчитися плавати пов’язане із закономірним прагненням людини убезпечити себе від різних ризиків, пов’язаних з відкритою водою. Плавання - це також здорове дозвілля, що сприяє підтримці життєвого тонусу.

Щоб займатися плаванням у своє задоволення, необхідно, як мінімум, уміти триматися на воді. Але питання в тому, як краще цьому вчитися: колективно, відвідуючи групові заняття, або вдавшись до індивідуальних занять плаванням за участю досвідченого тренера?

Детальніше Отримати консультацію
Клуб «5 eлемент» радить

Часті питання про Басейн

5️⃣ Басейн — чому в клубі«5 Елемент»

Басейн в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Басейн — замовити абонемент

Басейн — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Басейн — сервіс на вищому рівні гарантований!

Басейн — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Басейн — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.58 (4)
Леонид
Давно увлекаюсь плаванием и часто посещаю этот бассейн. Очень радует, что здесь можно не только плавать в свое удовольствие но и принять участие в групповых занятиях по аквааэробике, водному поло, или посетить индивидуальные уроки плавания. В общем здесь есть все для активного отдыха на воде
5element.ua
Дякуємо за ваші слова. Кожен відгук допомагає нам ставати кращими
Ирина Корина
Всем рекомендую посетить клуб 5-й элемент. Мы посещаем его всей семьей и каждый находит занятие по душе. А занятия плаванием одно из самых любимых. Открытый бассейн в летнее время, джакузи для гидромассажа нам очень нравятся.
5element.ua
Дякуємо за відгук і чекаємо вашу сім'ю в клубі. Завжди раді бачити
Надежда Симонова
Посещаю бассейн в фитнес клубе 5 элемент почти полгода. Температура воды - комфортная, посетителей не очень много (всегда спокойно могу поплавать). В раздевалках и душевых - чистота.
5element.ua
Дякуємо за відгук. Легкої води

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки