044 495-95-55
 • ua

 • Корекція і фарбування брів

  Корекція брів - б‘юті-процедура, яка в наші дні виходить на перший план. Їх форма і відтінок можуть повністю змінити обличчя - як в кращий, так і в гірший бік. Саме тому архітектурі брів приділяється підвищена увага, а кінцевий результат багато в чому залежить від обраного способу корекції і професіоналізму бровіста.

  Брови - підкреслюють колір очей, загальний настрій, роблять контури обличчя більш виразними. Тонкі - вони можуть візуально зробити здивований погляд, а широкі - сумний або замислений. Тому багато дівчат вважають за краще робити процедуру оформлення, фарбування і коригування брів у салоні краси, довірившись досвідченому професіоналу. Найпопулярніший спосіб оформлення брів - корекція форми пінцетом, фарбування спеціальною фарбою, макіяж за допомогою олівця, тіней і туші для брів.

  Вибираючи відтінок брів, керуйтеся простим правилом: у блондинок брови повинні бути на тон-два темніше коренів волосся, а у брюнеток - навпаки, трохи світліше.

  Брови можна фарбувати спеціальною фарбою, яка тримається тривалий час або хною.

  Вибрати форму і тон брів вам допоможуть бровісти центру краси клубу «5 елемент». Записуйтеся на процедуру за телефоном 067 555 1543

  Отримати консультацію
  • Фото Корекція і фарбування брів — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Корекція і фарбування брів — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Корекція і фарбування брів — фітнес-клуб 5 елемент

  Часті питання про Корекція і фарбування брів

  5️⃣ Корекція і фарбування брів — чому в клубі«5 Елемент»

  Корекція і фарбування брів в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

  ⭐️ Корекція і фарбування брів — замовити абонемент

  Корекція і фарбування брів — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

  🎫 Корекція і фарбування брів — сервіс на вищому рівні гарантований!

  Корекція і фарбування брів — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

  📌 Корекція і фарбування брів — новини клубу «5 Елемент»

  Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
  4.37 (4)
  Прокоментуйте першим

  Залишити коментар


  RU UA EN