044 495-95-55

Аквааеробіка

Тренуватися у воді весело, комфортно і безпечно

Аквааеробіка - один із напрямків фітнесу, що передбачає виконання комплексу вправ у воді під ритмічну музику. Вперше така техніка занять була описана китайськими народними цілителями - монахи Піднебесної відпрацьовували точність і силу ударів у воді.

Аквааеробіка, як окрема спортивна дисципліна, з’явилася в 50-ті роки в США, завдяки Джеку Лалейн, який склав перший тренувальний комплекс. Відомий фітнес-тренер вважав, що вправи у воді можуть виконувати люди будь-якого віку і з будь-яким рівнем фізичної підготовки.

Незабаром аквааеробіка в басейні розбивається на безліч підвидів, залежно від принципів і методик проведення тренувань: акваджоггинг (боротьба із зайвою вагою), аквабілдинг (моделювання фігури), аквамоушен, акватрейнінг, гідроатлетизм й інші напрямки.

Купити клубну карту

Як проходить тренування в басейні

Заняття аеробікою в басейні починається з розминки, на яку відводиться 5-10 хвилин. Далі група розташовується обличчям до тренера (у вертикальному положенні) і повторює рухи під музику. Одні з основних елементів:

 • повороти корпусу вправо-вліво з витягнутими вперед руками;
 • повороти ногами, зігнутими в колінах, у сторони з притиснутою спиною до стінки басейну (гвинт);
 • схрещування ніг з упором на борт (ножиці):
 • боксування руками;
 • стрибки вгору;
 • удари й випади ногами;

і багато інших. Кожна вправа виконується по 15-20 разів. Кількість та інтенсивність рухів поступово збільшується. Наприкінці - вправи на релаксацію.

Найважливіше в аквааеробіці - це навчитися правильній техніці виконання вправ.

Користь і перевага занять

У першу чергу, аквааеробіка в басейні актуальна для тих, хто хоче швидко скинути зайві кілограми. Важливо відзначити, що легке, на перший погляд, тренування насправді таким не є - завдяки опору води, який постійно потрібно долати, виконуючи різні комплекси вправ, навантаження на м’язи збільшується в кілька разів.

Тож не дивно, що одне заняття з аквааеробіки прирівнюють до трьох тренувань у звичайному спортивному залі. При цьому, на відміну від класичних занять, аквааеробіка є найбільш безпечною фітнес-дисципліною - травматизм практично не зустрічається. Уже після кількох сеансів, ви відчуєте приємні зміни: м’язи набудуть тонусу, тіло стане більш гнучким, покращиться кровообіг, підвищиться імунітет, шкіра стане виглядати свіжішою і загальне самопочуття поліпшиться.

Аквааеробікою в Києві можуть займатися навіть ті, хто не вміє плавати, - для занять цим видом фітнесу немає потреби в будь-яких особливих навичках. До того ж, ви можете займатися в аквапоясі, який неодмінно утримає вас на плаву, якщо ви відчуваєте страх.

Подбали ми на заняттях аквааеробікою і про тих, хто вважає за краще силові тренування - спеціальний інвентар збільшить опір і дозволить ефективніше працювати з певними групами м’язів. Такі заняття відрізняються складністю, але їх ефективність не підлягає сумніву.

Клуб здорових задоволень «5 елемент» на Оболоні та Подолі не обмежується традиційним інвентарем і вправами. Для тих, хто хоче досягти реального результату, ми пропонуємо тренування з використанням гідрорайдера - унікального тренажера, який представляє собою велотренажер, занурений у воду.

Заняття на підводному снаряді прирівнюється до трьох аеробних тренувань за ступенем енерговитрат і спалюванню калорій. Тому саме гідрорайдер є одним із найрезультативніших тренажерів для схуднення і активно використовується в оздоровчих тренуваннях із аквааеробіки на Оболоні.

Ще однією його особливістю є той факт, що навіть з крепатурою (біль у м’язах після силових навантажень) заняття на ньому приносять тільки задоволення й позитивні емоції. Подбали ми і про майбутніх мам, розробивши спеціальну програму аквааеробіки для вагітних у фітнес-центрі на Оболоні.

Ми, як ніхто, розуміємо важливість цього етапу у вашому житті і знаємо, як зробити його приємнішим і комфортнішим. Заняття аквааеробікою є чудовим варіантом підготовки до пологів, оскільки дозволяють підібрати оптимальне навантаження для організму вагітної жінки, а також сприяють поліпшенню її самопочуття під час вагітності.

Силові та аеробні вправи у воді дозволяють зберегти тонус ваших м’язів і впоратися з процесом пологів легше, а також прискорять процес відновлення після народження дитини. Ми також приділяємо особливу увагу дихальним практикам, щоб підготувати вас і майбутнього малюка до ситуацій, під час яких доступ до кисню у плода обмежується. Завдяки регулярним тренуванням, вашому малюкові буде легше впоратися з дискомфортом і з’явитися на світ здоровим.

Не залишили без уваги ми і людей із обмеженими можливостями та тих, хто переніс складні травми або бореться з хронічними захворюваннями опорно-рухової, серцево-судинної і нервової системи. Реабілітаційна аквааеробіка дозволяє поліпшити самопочуття наших гостей і зняти навантаження з хребта, відчути свободу рухів і прискорити відновлювальні процеси в організмі.

Підводячи підсумки, робимо висновки про користь аквааеробіки в басейні:

 • підвищення еластичності та сили м’язів;
 • зміцнення серцево-судинної системи;
 • зміцнення опорно-рухового апарату;
 • покращення постави;
 • прискорення обмінних процесів, підвищення імунітету;
 • зняття емоційної напруги;
 • відновлення нормального сну.

Для отримання відчутних результатів від водних тренувань, необхідно відвідувати заняття мінімум 2-3 рази на тиждень. Позитивні зміни в обрисах фігури ви побачите приблизно через місяць.

Протипоказання

Протипоказань до занять із аквааеробіки набагато менше, у порівнянні з іншими видами спорту. До них відносяться:

 • гостра серцева недостатність;
 • шкірні захворювання;
 • невилікувані інфекції будь-якої локалізації;
 • травми хребта (необхідна консультація ортопеда);
 • підвищена температура тіла.

Тим, хто не вміє плавати, видаються спеціальні пояси і рекомендується пройти ознайомче тренування перед заняттям.

Заняття аквааеробікою в фітнес центрі на Оболоні Подолі проходять під ритмічну виразну музику, що сприяє створенню гарного настрою і дає потужний заряд бадьорості на весь день.

Купити клубну карту

Детальніше

Гідрорайдер

Зміцнюємо м'язи ніг, преса і знижуємо вагу

Гідрорайдер - унікальний винахід нового покоління. Він являє собою велотренажер, встановлений на дно басейну. Спеціально розроблена для нього група вправ є самим високоинтенсивним методом тренування в воді. При цьому, на відміну від звичайних аеробних тренувань, заняття на гідрорайдере набагато позитивніше відображаються на серцево-судинної і дихальної системах, не викликають ускладнень, при цьому завантаження на м’язи виростає в кілька разів порівняно з заняттям на звичайному велотренажері. Причина тому - опір води, яке Вам доводиться долати, виконуючи вправи у воді.

Детальніше Отримати консультацію

Аквааеробіка для вагітних

​Спеціальні заняття у воді

​Спеціальні заняття у воді під час вагітності допомагають краще себе почувати, зміцнюють м’язи, поліпшують кровообіг і кровопостачання всіх внутрішніх органів, збільшуючи доставку кисню і поживних речовин дитині.

Детальніше Отримати консультацію

Реабілітаційна аквааеробіка

Допомагаємо відновитися

​Плавання в басейні - це один з небагатьох видів спорту корисних і, що дуже важливо, безпечних для літніх і людей з проблемами серцево-судинної системи.

Детальніше Отримати консультацію
Клуб «5 eлемент» радить

Часті питання про Аквааеробіка

5️⃣ Аквааеробіка — чому в клубі«5 Елемент»

Аквааеробіка в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Аквааеробіка — замовити абонемент

Аквааеробіка — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Аквааеробіка — сервіс на вищому рівні гарантований!

Аквааеробіка — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Аквааеробіка — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.46 (3)
Сергей
Хочу от души поблагодарить тренерский состава клуба 5 элемент на Оболони в который уже второй год ходит моя дочь Алина. Занятия водной аэробикой спасло здоровье нашей дочурки когда врачи уже опускали руки. С помощью водного спорта Алина вылечила осложнения после воспаления легких и сейчас показывает хорошие результаты. Спасибо за вашу заботу о здоровье людей!
5element.ua
Дякуємо за коментар. Завжди вам раді на тренуваннях. Залишайтеся здоровими

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки