044 495-95-55
 • ua
 • Аквааеробіка

  Тренуватися у воді весело, комфортно і безпечно

  Якщо Ви вирішили серйозно взятися за вдосконалення свого тіла, аквааеробіка - найбільш ефективне рішення. Тренування у воді - це не тільки корисно, а ще весело і безпечно. Основна перевага аквааеробіки - зниження навантаження на спину і суглоби, а також задіяння максимальної кількості груп м’язів. Залежно від складності і бажаного результату ми пропонуємо для своїх гостей різноманітний акваінвентарь: гантелі, гумки, Нудл, лопатки, степи, обважнювачі, медбол і інші деталі, завдяки яким тренування стають продуктивніше, а ваше тіло подтянутее. Досвідчені інструктори стежать за виконанням всіх необхідних вправ і коригують своїх підопічних, щоб досягти максимально ефективного результату для кожного з них. А весела і рухлива музика, що супроводжує заняття, налаштовує на необхідний темп і лад, перетворюючи заняття в задоволення.

  Купити клубну карту

  В першу чергу аквааеробіка київ актуальна для тих, хто хоче швидко скинути зайві кілограми. Важливо відзначити, що легка на перший погляд тренування насправді такою не є - завдяки опору води, яке постійно потрібно долати, виконуючи різні комплекси вправ, навантаження на м’язи збільшується в кілька разів. Тож не дивно, що одне тренування аквааеробіки прирівнюють до трьох занять в звичайному спортивному залі. При цьому, на відміну від класичних занять, аквааеробіка є найбільш безпечним видом тренування - травматизм тут практично неприпустимий. Уже після кількох сеансів Ви помітите приємні зміни у вашому тілі - м’язи придбають тонус, тіло стане більш гнучким, покращиться кровообіг, підвищиться імунітет, шкіра стане виглядати свіжішими і загальне самопочуття поліпшиться.

  Аквааеробікою можуть займатися навіть ті, хто не вміє плавати - для цього немає потреби в будь-яких особливих навичках. До того ж ви можете займатися в Аквапояс, які неодмінно утримають Вас на плаву за будь-яких умовах.

  Подбали ми і про тих, хто вважає за краще силові тренування - спеціальний інвентар збільшить опір і дозволить більш ефективно працювати з певними групами м’язів. Такі заняття відрізняються складністю, але їх результат однозначно варто того.

  Клуб здорових задоволень «5 елемент» не обмежується традиційним інвентарем і вправами. Для тих, хто хоче досягти реального результату, ми пропонуємо тренування з використанням гідрорайдера - унікального тренажера, який представляє собою велотренажер, занурений у воду. Завдяки цьому заняття на ньому прирівнюється до трьох аеробних тренувань за ступенем енерговитратності і спалюванню калорій. Тому саме гідрорайдер є одним з найбільш ефективних тренажерів для схуднення. Ще однією його особливістю є той факт, що навіть з крепатура заняття на ньому приносять тільки задоволення і позитивні емоції.

  Подбали ми і про майбутніх мам, розробивши спеціальну програму аквааеробіки для вагітних жінок. Ми як ніхто розуміємо важливість цього етапу у вашому житті і знаємо, як зробити його приємнішим і комфортнішим. Заняття аквааеробікою є оптимальним варіантом підготовки до пологів, оскільки дозволяють підібрати оптимальну навантаження для організму жінки в положенні, а також сприяють поліпшенню її самопочуття під час вагітності. Силові та аеробні вправи у воді дозволяють зберегти тонус ваших м’язів і впоратися з родовим процесом легше, а також прискорять процес відновлення після пологів. Ми також приділяємо особливу увагу дихальним практикам, щоб підготувати вас і майбутнього малюка до сутичок, під час яких доступ до кисню у плода обмежується. Завдяки регулярним тренуванням вашому малюкові буде легше впоратися з дискомфортом і з‘явитися на світ здоровим.

  Не залишили без уваги ми і людей з обмеженими можливостями та тих, хто переніс складні травми або бореться з хронічними захворюваннями опорно-рухової, серцево-судинної і нервової системи. Реабілітаційна аквааеробіка дозволяє поліпшити самопочуття наших гостей і зняти навантаження з хребта, відчути свободу рухів і прискорити відновні процеси в організмі.

  Купити клубну карту

  Детальніше

  Гідрорайдер

  Зміцнюємо м'язи ніг, преса і знижуємо вагу

  Гідрорайдер - унікальний винахід нового покоління. Він являє собою велотренажер, встановлений на дно басейну. Спеціально розроблена для нього група вправ є самим високоинтенсивним методом тренування в воді. При цьому, на відміну від звичайних аеробних тренувань, заняття на гідрорайдере набагато позитивніше відображаються на серцево-судинної і дихальної системах, не викликають ускладнень, при цьому завантаження на м’язи виростає в кілька разів порівняно з заняттям на звичайному велотренажері. Причина тому - опір води, яке Вам доводиться долати, виконуючи вправи у воді.

  Детальніше Отримати консультацію
  • Фото Гідрорайдер — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Гідрорайдер — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Гідрорайдер — фітнес-клуб 5 елемент

  Аквааеробіка для вагітних

  ​Спеціальні заняття у воді

  ​Спеціальні заняття у воді під час вагітності допомагають краще себе почувати, зміцнюють м’язи, поліпшують кровообіг і кровопостачання всіх внутрішніх органів, збільшуючи доставку кисню і поживних речовин дитині.

  Детальніше Отримати консультацію
  • Фото Аквааеробіка для вагітних — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Аквааеробіка для вагітних — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Аквааеробіка для вагітних — фітнес-клуб 5 елемент

  Реабілітаційна аквааеробіка

  Допомагаємо відновитися

  ​Плавання в басейні - це один з небагатьох видів спорту корисних і, що дуже важливо, безпечних для літніх і людей з проблемами серцево-судинної системи.

  Детальніше Отримати консультацію
  • Фото Реабілітаційна аквааеробіка — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Реабілітаційна аквааеробіка — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Реабілітаційна аквааеробіка — фітнес-клуб 5 елемент
  Клуб «5 eлемент» радить

  Часті питання про Аквааеробіка

  5️⃣ Аквааеробіка — чому в клубі«5 Елемент»

  Аквааеробіка в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

  ⭐️ Аквааеробіка — замовити абонемент

  Аквааеробіка — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

  🎫 Аквааеробіка — сервіс на вищому рівні гарантований!

  Аквааеробіка — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

  📌 Аквааеробіка — новини клубу «5 Елемент»

  Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
  4.19 (2)
  Прокоментуйте першим

  Залишити коментар