044 495-95-55
Купити карту Відгуки
 • ua

 • Перукарський зал

  Стилісти Центру краси - це «чарівники», які здійснюють Ваші бажання

  Стилісти, перукарі, колористи нашого салону вдало підкреслять ваш звичний образ або допоможуть у виборі нового стилю. Пропонуємо стрижки, укладки, всі види фарбування (L’oreal, Kydra, Wella), вечірні зачіски, нарощування і догляди за волоссям (Kerastase, Olaplex, INNOVATIS, Balmaine L’oreal, Barba, Italiana). Наш салон краси працює зі світовими брендами, за найновішим технологіям і відповідно до останніх тенденцій моди.

  LOREAL INOA

  L’Orеal PROFESSIONNEL представляє INOA. Технологія фарбування майбутнього вдосконалюється. Фарбування Inoa - це відсутність запаху і аміаку, ще більше блиску, а також 6 тижнів зволоження і живлення волосся. Технологія захищена 22 патентами, тому Inoa дозволяє досягти бажаних результатів фарбування, ідеально зафарбовує сивину і при цьому не пошкоджує структуру волосся, оскільки не містить аміаку. Inoa - фарбування майбутнього!

  KERASTASE

  Марка KERASTASE пропонує високотехнологічні професійні догляди за волоссям… Справжнє мистецтво догляду, присвячене посиленню природної краси волосся, ґрунтується на 3-х головних цінностях: якість продукції, діагностика волосся фахівцем і індивідуальний підхід.

  KYDRA

  Фарбування волосся KYDRA - колір і істинна турбота. KYDRA, як і всі продукти від Phytosolba Laboratories, виконує завдання ефективного фарбування з одночасним захистом шкіри голови. KYDRA пропонує широку палітру кольорів від глибоких тонів до найніжніших нюансів, що задовольняє найсуворіші вимоги професійних перукарів і стилістів. Фарбування KYDRA забезпечує ідеальне покриття сивини, глибокий інтенсивний колір, що світиться, натуральні відтінки, легкість при розчісуванні й укладанні.

  Купити клубну карту
  • Фото Перукарський зал — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Перукарський зал — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Перукарський зал — фітнес-клуб 5 елемент

  Послуги

  Мы делаем Вас успешными!

  Фітнес

  Басейн

  Ігрові види спорту

  А ще в нас є...

  Инга Лужная
  Это один из лучших парикмахерских залов в Киеве. Если есть клубная карта, то действуют неплохие скидки. Перед Новым годом сделала окрашивание KYDRA. Цвет получился глубокий и естественный. Мастерам респект!

  Залишити коментар