044 495-95-55

Перукарський зал

Стилісти Центру краси - це «чарівники», які здійснюють Ваші бажання

Стилісти, перукарі, колористи нашого салону вдало підкреслять ваш звичний образ або допоможуть у виборі нового стилю. Пропонуємо стрижки, укладки, всі види фарбування (L’oreal, Kydra, Wella), вечірні зачіски, нарощування і догляди за волоссям (Kerastase, Olaplex, INNOVATIS, Balmaine, L’oreal, Barba Italiana). Наш салон краси працює зі світовими брендами, за найновішими технологіями і відповідно до останніх тенденцій моди.

LOREAL INOA

L’Orеal PROFESSIONNEL представляє INOA. Технологія фарбування майбутнього. Фарбування Inoa - це відсутність запаху і аміаку, ще більше блиску, а також 6 тижнів зволоження і живлення волосся. Технологія захищена 22 патентами, тому Inoa дозволяє досягти бажаних результатів фарбування, ідеально зафарбовує сивину і при цьому не пошкоджує структуру волосся, оскільки не містить аміаку.

KERASTASE

Марка KERASTASE пропонує високотехнологічні професійні догляди за волоссям. Справжнє мистецтво догляду, присвячене посиленню природної краси волосся, ґрунтується на 3-х головних цінностях: якість продукції, діагностика волосся фахівцем і індивідуальний підхід.

KYDRA

Фарбування волосся KYDRA - колір і істинна турбота. KYDRA, як і всі продукти від Phytosolba Laboratories, виконує завдання ефективного фарбування з одночасним захистом шкіри голови. KYDRA пропонує широку палітру кольорів від глибоких тонів до найніжніших, що задовольняє найсуворіші вимоги професійних перукарів і стилістів. Фарбування KYDRA забезпечує ідеальне покриття сивини, глибокий інтенсивний колір, що світиться, натуральні відтінки, легкість при розчісуванні й укладанні.

Отримати консультацію
Докладніше про заняття

Часті питання про Перукарський зал

5️⃣ Перукарський зал — чому в клубі«5 Елемент»

Перукарський зал в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Перукарський зал — замовити абонемент

Перукарський зал — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Перукарський зал — сервіс на вищому рівні гарантований!

Перукарський зал — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Перукарський зал — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.38 (4)
Инга Лужная
Это один из лучших парикмахерских залов в Киеве. Если есть клубная карта, то действуют неплохие скидки. Перед Новым годом сделала окрашивание KYDRA. Цвет получился глубокий и естественный. Мастерам респект!

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки