044 495-95-55
 • ua

 • Перукарський зал

  Стилісти Центру краси - це «чарівники», які здійснюють Ваші бажання

  Стилісти, перукарі, колористи нашого салону вдало підкреслять ваш звичний образ або допоможуть у виборі нового стилю. Пропонуємо стрижки, укладки, всі види фарбування (L’oreal, Kydra, Wella), вечірні зачіски, нарощування і догляди за волоссям (Kerastase, Olaplex, INNOVATIS, Balmaine, L’oreal, Barba Italiana). Наш салон краси працює зі світовими брендами, за найновішими технологіями і відповідно до останніх тенденцій моди.

  LOREAL INOA

  L’Orеal PROFESSIONNEL представляє INOA. Технологія фарбування майбутнього. Фарбування Inoa - це відсутність запаху і аміаку, ще більше блиску, а також 6 тижнів зволоження і живлення волосся. Технологія захищена 22 патентами, тому Inoa дозволяє досягти бажаних результатів фарбування, ідеально зафарбовує сивину і при цьому не пошкоджує структуру волосся, оскільки не містить аміаку.

  KERASTASE

  Марка KERASTASE пропонує високотехнологічні професійні догляди за волоссям. Справжнє мистецтво догляду, присвячене посиленню природної краси волосся, ґрунтується на 3-х головних цінностях: якість продукції, діагностика волосся фахівцем і індивідуальний підхід.

  KYDRA

  Фарбування волосся KYDRA - колір і істинна турбота. KYDRA, як і всі продукти від Phytosolba Laboratories, виконує завдання ефективного фарбування з одночасним захистом шкіри голови. KYDRA пропонує широку палітру кольорів від глибоких тонів до найніжніших, що задовольняє найсуворіші вимоги професійних перукарів і стилістів. Фарбування KYDRA забезпечує ідеальне покриття сивини, глибокий інтенсивний колір, що світиться, натуральні відтінки, легкість при розчісуванні й укладанні.

  Отримати консультацію
  • Фото Перукарський зал — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Перукарський зал — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Перукарський зал — фітнес-клуб 5 елемент

  Часті питання про Перукарський зал

  5️⃣ Перукарський зал — чому в клубі«5 Елемент»

  Перукарський зал в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

  ⭐️ Перукарський зал — замовити абонемент

  Перукарський зал — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

  🎫 Перукарський зал — сервіс на вищому рівні гарантований!

  Перукарський зал — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

  📌 Перукарський зал — новини клубу «5 Елемент»

  Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
  4.38 (4)
  Инга Лужная
  Это один из лучших парикмахерских залов в Киеве. Если есть клубная карта, то действуют неплохие скидки. Перед Новым годом сделала окрашивание KYDRA. Цвет получился глубокий и естественный. Мастерам респект!

  Залишити коментар


  RU UA EN