044 495-95-55

Теніс

Теніс - це шахи в русі

«Теніс - це шахи в русі» - сказав єдиний у світі дворазовий володар Великого шолома Род Лейвер. Теніс, дійсно, щось більше, ніж спорт - це спосіб мислення. Ідея нашого клубу полягає у розвиткові й підтримці цього модного, престижного, елітного й аристократичного виду.

Спільність успішних і цікавих людей - це теніс-ліга «5 елемент», яка дозволяє знайти нових партнерів по грі і здобувати новий ігровий досвід. Об’єднуючись, ми граємо, а об’єднавшись - виграємо!

У нашому клубі представлені 5 критих кортів з професійним покриттям. Корт зі штучною травою від італійського виробника Limonta (він єдиний виробник штучної трави, що отримав сертифікат FIFA). Покриття ідеально розвантажує суглоби, і не поступається натуральній траві ні в тактильному, ні в технічному, ні в візуальному сприйнятті.

2 грунтових критих корти і 1 критий корт з покриттям Taraflex, що використовується на Олімпійських іграх і різних світових чемпіонатах.

Також у клубі «5 елемент» є унікальний професійний «плаваючий» паркет на одному з кортів, який убезпечить Ваші суглоби і зв’язки від травматизму під час гри. Таким чином, до Ваших послуг 5 кортів для гри в теніс, на яких ви можете грати цілий рік.

Якщо ви або ваша дитина хоче навчитися грати або підвищити рівень майстерності, рекомендуємо взяти уроки тенісу в наших кваліфікованих тренерів. Вони складуть для Вас індивідуальну програму тренувань, проведуть персональне або групове заняття, навчать відчувати м’яч і майданчик, допоможуть освоїти техніку, з якої й починається теніс.

Отримати консультацію Турніри Резервацiя кортiв
Докладніше про заняття

Часті питання про Теніс

5️⃣ Теніс — чому в клубі«5 Елемент»

Теніс в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Теніс — замовити абонемент

Теніс — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Теніс — сервіс на вищому рівні гарантований!

Теніс — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Теніс — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.22 (9)

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки