044 495-95-55
 • ua

 • Теніс

  Теніс - це шахи в русі

  «Теніс - це шахи в русі» - сказав єдиний у світі дворазовий володар Великого шолома Род Лейвер. Теніс, дійсно, щось більше, ніж спорт - це спосіб мислення. Ідея нашого клубу полягає у розвитку й підтримці цього модного, престижного, елітного й аристократичного виду.

  Спільність процвітаючих і цікавих людей - це теніс-ліга «5 елемент», яка дозволяє знайти нових партнерів по грі і здобувати новий ігровий досвід. Об’єднуючись, ми граємо, а об’єднавшись - виграємо!

  У нашому клубі представлені 6 критих кортів з професійним покриттям. Корт зі штучною травою від італійського виробника Limonta (він єдиний виробник штучної трави, що отримав сертифікат FIFA). Покриття ідеально розвантажує суглоби, і не поступається натуральній траві ні в тактильному, ні в технічному, ні в візуальному сприйнятті. 2 грунтових критих корти і 2 критих корти з покриттям Taraflex, що використовується на Олімпійських іграх і різних світових чемпіонатах. Але, найголовніше !, «5 елемент» має унікальний в Києві професійним «плаваючим» паркетом на одному з кортів, який убезпечить Ваші суглоби і зв’язки від травматизму під час гри. Таким чином, до Ваших послуг 6 кортів для гри в теніс, на яких Ви можете грати цілий рік.

  Якщо Ви або Ваша дитина хоче навчитися грати або підвищити рівень майстерності, рекомендуємо взяти уроки тенісу у наших кваліфікованих тренерів. Вони складуть для Вас індивідуальну програму тренувань, проведуть персональне або групове заняття, навчать відчувати м’яч і майданчик, допоможуть освоїти техніку, з якої й починається теніс.

  Купити клубну карту Турніри Резервацiя кортiв
  • Фото Теніс — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Теніс — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Теніс — фітнес-клуб 5 елемент

  Часті питання про Теніс

  5️⃣ Теніс — чому в клубі«5 Елемент»

  Теніс в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

  ⭐️ Теніс — замовити абонемент

  Теніс — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

  🎫 Теніс — сервіс на вищому рівні гарантований!

  Теніс — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

  📌 Теніс — новини клубу «5 Елемент»

  Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
  4.59 (5)

  Залишити коментар