044 495-95-55

Організація корпоративів

Нюанси в організації корпоративу можуть або зіпсувати свято, або підкреслити урочистість і важливість заходу

Що потрібно для того, щоб організувати корпоратив? На перший погляд, здається, немає нічого складного - кафе або ресторан, смачна кухня, веселий ведучий і дружний колектив. Однак є деякі нюанси: рівень обслуговування, час роботи закладу та місце його розташування. Вони можуть або зіпсувати захід, або підкреслити важливість корпоративного свята. Кілька порад, допоможуть організувати вашу корпоративну вечірку на високому рівні.

Місце розташування

Зручний під’їзд, транспортна розв’язка, місце для паркінгу. Переконайтеся, що дорога на організоване вами свято максимально проста та зручна, а не квест із випробуваннями. Тих хто запізниться буде значно менше, захід розпочнеться вчасно, а гості залишаться задоволеними. Ресторан клубу «5 елемент» пропонує організацію корпоративів у Києві. Його площа дозволяє проводити заходи до 500 персон у форматі банкету і до 2500 персон у форматі фуршету. До послуг гостей безкоштовна парковка. Передбачено індивідуальний графік роботи ресторану. Відкритий літній майданчик працює в теплу пору року. Гості з великим задоволенням проводять на ньому час перед офіційним початком свята за аперитивом. Просторий зал ресторану оформлений в спокійних тонах, що надасть святу елегантності.

Рівень обслуговування

Доброзичливе, якісне та швидке обслуговування - це показник високого рівня закладу. Метрдотель ресторану допоможе вам підібрати формат заходу, меню і страви для корпоративної вечірки. Він знає скільки і чого варто замовити, щоб гості не залишаться голодними, який формат заходу обрати, щоб всім запрошеним вистачило місця і було комфортно. Тактовність і послужливість офіціантів підніме значимість кожного гостя. Ресторан клубу «5 елемент» займається організацією корпоративів та інших урочистих заходів. Досвід, набутий за роки роботи, дозволяє організувати свята різної складності. Результат нашої роботи - це задоволені гості, які з року в рік віддають перевагу ресторану «5 елемент».

Кухня

Добре, коли ресторан може запропонувати страви різних кухонь. Складайте меню для корпоративу, ґрунтуючись на рекомендаціях керуючого ресторану. Можливо, варто звернути увагу на страви «від шефа» і ті, які стали візитною карткою закладу. У ресторані «5 елемент» незалежно від того, чи виберете ви традиційну європейську кухню, легку середземноморську, екзотичну японську або всіма улюблену українську - гарна подача і відмінний смак страв гарантовані.

Шоу-програма

Розважальну частину заходу, як правило, беруть на себе event-агентства. Встановлення сцени, налаштування світла і звуку, організація виступів артистів і пошук ведучого - додають чимало клопоту. Ресторан «5 елемент» готовий взяти на себе і ці турботи. Арт-директор клубу забезпечить технічне оснащення та організацію розважальної програми вечора. Не думайте про турботи - доручіть їх нам. Замовляйте організацію корпоративу в ресторані клубу «5 елемент» за телефоном 351 7744, 067 555 1543

Отримати консультацію
Докладніше про заняття

Часті питання про Організація корпоративів

5️⃣ Організація корпоративів — чому в клубі«5 Елемент»

Організація корпоративів в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Організація корпоративів — замовити абонемент

Організація корпоративів — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Організація корпоративів — сервіс на вищому рівні гарантований!

Організація корпоративів — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Організація корпоративів — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.43 (4)
Прокоментуйте першим

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки