044 495-95-55
 • ua
 • Фітнес-клуб для вагітних

  Абонемент «Фітнес-мама»

  Фітнес для вагітних не менш важливий, ніж збалансоване харчування і вітамінізація. В очікуванні пологів, жінка повинна подбати не тільки про своє фізичне здоров’я, але і повноцінний внутрішньоутробний розвиток малюка. І фітнес для майбутніх мам грає в реалізації цього симбіозу завдань важливу роль.

  Фітнес для вагітних в Києві: професійні тренування з фахівцем

  Особливий, передбачений природою стан жіночого організму, вимагає гармонійної фізичної активності, щоб активізувати життєвий тонус майбутньої мами і не нашкодити плоду.

  Не секрет, що вагітність у всіх протікає по-різному. Більшість жінок на різних стадіях готовності до материнства скаржаться на:

  • втому;
  • сонливість;
  • занепад сил;
  • набряклість тіла;
  • біль у спині;
  • тяжкість у кінцівках.

  Фізична активність корисна майбутнім мамам, але не слід плутати звичайну фізкультуру зі спеціальною фітнес-програмою для вагітних. У чому ж різниця і особливості?

  Фітнес клуб для вагітних «5 елемент»: здорова мама - щасливий малюк

  В основі фітнес-вправ для вагітних лежать техніки розслаблення і контролю дихання, які спрямовані на оптимізацію емоційного стану майбутньої мами. Правильне дихання стане в нагоді і під час пологів: больові синдроми будуть мінімізовані, пологи пройдуть без ускладнень.

  Фізичні вправи сприяють зміцненню певної групи м’язів, щоб пізніше, під час пологів, уникнути внутрішнього травматизму і знизити ризик надмірного навантаження на хребет.

  Фітнес-заняття для вагітних - це і свого роду клуб за інтересами, де майбутні мами спілкуються, діляться враженнями, отримують важливу для себе інформацію, заряджаються оптимізмом.

  У клубі «5 елемент» проходять лекції для вагітних, на найважливіші та найактуальніші теми. Підтримка ззовні - з боку професіоналів, - дуже важлива вагітним. Особливо тим, хто буде народжувати вперше. Консультування досвідченого фітнес-тренера, відкритий діалог на усі теми, що стосуються очікування пологів і виховання майбутнього малюка, доступні в елітному клубі «5 елемент».

  Активність тренувань залежить від терміну вагітності і рекомендацій лікаря. До уваги майбутнім мамам пропонується два типи клубних карт:

  • річна (з можливістю призупинення дії);
  • спеціальна карта «Фітнес-мама» (на 6 місяців).

  Крім фітнесу, вагітні зможуть:

  • послухати корисні лекції;
  • відвідати тематичні семінари;
  • отримати компетентні відповіді на хвилюючі питання від акушерів, психологів, педіатрів;
  • пройти курс масажу.

  Будь-які організаційні питання допоможе вирішити наш адміністратор або менеджер супроводу. Придбати абонемент на фітнес-заняття для вагітних можна за адресою вул. Електриків 29а

  Купити клубну карту

  Клуб «5 eлемент» радить

  Часті питання про Фітнес-клуб для вагітних

  5️⃣ Фітнес-клуб для вагітних — чому в клубі«5 Елемент»

  Фітнес-клуб для вагітних в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

  ⭐️ Фітнес-клуб для вагітних — замовити абонемент

  Фітнес-клуб для вагітних — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

  🎫 Фітнес-клуб для вагітних — сервіс на вищому рівні гарантований!

  Фітнес-клуб для вагітних — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

  📌 Фітнес-клуб для вагітних — новини клубу «5 Елемент»

  Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
  4.41 (6)
  Гала
  Начала заниматься в 5 Элементе еще в прошлом году, ходила на курс тренировок для беременных. Занятия отлично снимали усталость и сонливость. Сейчас же вместе с малышом ходим в центр раннего развития там же.
  Ольга
  Купила абонемент "Фитнес-мама" по совету знакомой, теперь вместе ходим. Меня сильно беспокоили боли в спине, а на курсах мне помогли от них избавится при помощи расслабления и дыхания. Плюс мы тренировали те группы мышц, которые в родах мне очень помогли. Всем будущим мамочкам рекомендую пройти этот курс!

  Залишити коментар


  RU UA EN