044 495-95-55
 • ua
  • Поділитися
 • Новини

  Оновлений п’ятий запрошує.

  Оновлений п’ятий запрошує. Протягом кількох місяців ми працювали над зміною інтер’єру центрального входу нашого клубу. Ми намагалися збільшити простір і залишити той затишок, до якого всі звикли. Зустрічайте:...
  Оновлений п’ятий запрошує.— фітнес-клуб 5 елемент

  #KINDBOWL благодійна акція

  Клуб здорових задоволень «5 елемент» стає партнером благодійного проекту Тетяни Гриньової, щоб допомогти зібрати 3 000 000 грн для онкохворих діток, підопічних фонду «Таблеточки».
  #KINDBOWL благодійна акція — фітнес-клуб 5 елемент

  Догляд для волосся LebeL з Японії

  Запрошуємо вас на спа-догляд за волоссям від всесвітньо відомого японського бренду LebeL в центр краси клубу «5 елемент».
  Догляд для волосся LebeL з Японії— фітнес-клуб 5 елемент

  #Polestrexperience – конвенція

  Наші тренери зі стретчінгу й пілатесу в ці вихідні пройшли майстер-класи від гуру й світового експерта в цій області Brent Dr. Anderson.
  #Polestrexperience – конвенція — фітнес-клуб 5 елемент

  Stella International Beauty Awards 2019

  Клуб здорових задоволень "5 елемент" став лауреатом міжнародної премії у сфері краси та здоров’я Премия Stella International Beauty Awards 2019.
  Stella International Beauty Awards 2019— фітнес-клуб 5 елемент

  KIDS SQUASH SCHOOL

  Вчимо дітей сквошу. Клуб здорових задоволень «5 елемент» оголошує набір дітей віком від 6 до 11 років у KIDS SQUASH SCHOOL.
  KIDS SQUASH SCHOOL— фітнес-клуб 5 елемент

  Тренажер Procedos

  Говоримо сьогодні про рух! Щоденно ми на "автоматі" робимо їх тисячі, не замислюючись про механіку. Нахиляємося, присідаємо, піднімаємо і опускаємо, підстрибуємо та підтягуємося. Насправді ж, рухаючись потрібно задіяти...
  Тренажер Procedos— фітнес-клуб 5 елемент