044 495-95-55

Вакансії

Робота в клубі здорових задоволень "5 елемент"

Ми постійно розвиваємося, а тому зацікавлені в кращих фахівцях!

Робота в клубі здорових задоволень «5 елемент» відкриває нові можливості енергійним, творчим та ініціативним особистостям.

Наш клуб відповідає міжнародним стандартам у фітнес та велнес індустрії.

Працюючи у нас, ви отримуєте шанс розвиватися і навчатися, удосконалюючи свій професійний рівень. Спеціальна програма введення персоналу, яка діє у нас, стане ще одним кроком вашого професійного зростання, а тренінги, які постійно проводяться для персоналу, відкриють нові грані в спілкуванні з клієнтами, допоможуть краще зрозуміти себе та інших людей.

Ми постійно відкриваємо нові напрямки та впроваджуємо нові проекти.

Якщо ви творча особистість, ваші найнеймовірніші ідеї будуть сприйняті та втілені в життя. У нас працюють люди, які люблять і відповідально виконують свою роботу, мають хороші перспективи зростання.

Крім того, у вас з’явиться можливість підтримувати себе в бездоганній фізичній формі, а також користуватися знижками на послуги, що надаються клубом. Гідна оплата праці та соціальний пакет також є перевагою роботи у нас.

Якщо ви енергійні, комунікабельні, доброзичливі та налаштовані на успіх, ми пропонуємо Вам надіслати своє резюме на нашу електронну адресу: hr@5el.com.ua. У темі листа, будь ласка, вкажіть вакансію, яка Вас цікавить.

Бажаємо успіху!

Надіслати резюме
4.34 (20)

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки