044 495-95-55

Перманентний макіяж

​Перманентний макіяж в елітному салоні Києва: краса, комфорт і безпека

Для багатьох знайомство з перманентним макіяжем починається з вичитування тематичних відгуків в Мережі.

Якщо охарактеризувати процедуру коротко, то це:

• стійкий макіяж, який не потрібно знімати на ніч;

• відсутність необхідності наводити красу вранці;

• екологічність, збереження функцій шкірних покривів;

• тривалість дії - від 2-3 місяців до року і більше.

По суті, це макіяж-татуювання, який, змивається у міру відновлення клітин епідермісу. У професійному салоні клубу “5 елемент” перманентний макіяж роблять фахівці, які використовують сучасні технології і сертифіковані матеріали.

Висококваліфіковані майстри підберуть пігмент відповідно до індивідуальних особливостей шкіри, щоб отримати максимально природний естетичний ефект.

Записатися на перманентний макіяж в салон на Оболоні ви можете за телефоном 067 555 1543

Особливості перманентного макіяжу від майстрів студії «5 елемент».

У відомому київському центрі практикують різні види перманентного макіяжу: тату-стрілки, брови, контури губ, повік.

На відміну від засобів, що використовуються при нанесенні татуювань, при перманентному макіяжі використовуються мікропігментуючі складові на основі гліцерину та інших натуральних речовин, які проникають в тканини на глибину до 0,5 мм. Серед переваг перманентного макіяжу, зробленого в нашому салоні:

• безпека;

• малотравматичність;

• стерильність;

• високий естетичний ефект;

• тривалість.

Перманентний макіяж дозволяє відмовитися від різних видів декоративної косметики, що в результаті заощаджує клієнту безліч часу, адже підводити стрілки, підфарбовувати губи або моделювати зранку брови вам вже не буде потрібно.

Результат зберігається до декількох років, але при необхідності, візажист салону на Подолі проведе корекцію перманентного макіяжу з урахуванням побажань клієнта.

Наші фахівці допоможуть додати рисам вашого обличчя виразності та індивідуальності. Серед найзатребуваніших технік нашого салону - пудрове нанесення, пудровий татуаж. Брови, очі і губи виглядають дуже натурально, так як при пудровому напиленні створюється ефект підфарбованих тінями брів. На губах створюється ефект нанесеною помади, а на повіках - тіней. Ефект від процедури зберігається до 1.5-2-х років без зміни кольору.

Хочете, щоб над верхньою губою красувалася маленька мушка? Висококваліфіковані візажисти чудово впораються і з цим завданням!

Послуги з нанесення перманентного макіяжу в салоні клубу «5 елемент» в Києві виконуються під місцевою анестезією, що забезпечує комфортне проведення процедури для клієнтів з низьким больовим порогом!

Отримати консультацію
Докладніше про заняття

Часті питання про Перманентний макіяж

5️⃣ Перманентний макіяж — чому в клубі«5 Елемент»

Перманентний макіяж в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Перманентний макіяж — замовити абонемент

Перманентний макіяж — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Перманентний макіяж — сервіс на вищому рівні гарантований!

Перманентний макіяж — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Перманентний макіяж — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.41 (4)
Прокоментуйте першим

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки