044 495-95-55

Фітнес-бар

Смачно і корисно!

Якщо ви вирішили серйозно підійти до питання вдосконалення свого тіла, то напевно знаєте, що заняття в тренажерному залі дають тільки 30% результату. Важливими залишаються такі фактори як режим дня і правильне харчування. Саме від останнього багато в чому залежить, наскільки швидко і ефективно Вам вдасться прийти в форму. Під правильним харчуванням ні в якому разі не варто мати на увазі виснажливі дієти. У першу чергу мова йде про збалансоване і здорове харчування, яке містить у собі корисні елементи й вітаміни. Саме завдяки цьому ваше тіло отримує всі необхідні для правильного розвитку і хорошого самопочуття елементи. Застерігаємо, що при нестачі калорій після занять спортом ваш стан може погіршитися і ефективність тренувань значно впаде.

Фітнес-меню - тільки здорова і корисна їжа

Ми подбали про те, щоб гості нашого клубу могли побалувати себе корисною і, що важливо, смачною їжею. Для цього шеф-кухар нашого ресторану створив спеціальне фітнес-меню, яке включає в себе перевірені та затверджені професіоналами страви: м’ясо , рибу, салати, фреші, чаї, здатні збагатити Ваш організм корисними елементами. Не забувайте, що під час інтенсивних фізичних навантажень, Ваш організм потребує відновлення водного балансу в організмі. Тому під рукою завжди повинна бути пляшечка води або спортивного напою. Що стосується основного харчування, то ми рекомендуємо їсти хоча б за годину до початку тренування і не пізніше, ніж через дві години після нього, а в ідеалі в перші 20 хвилин після його закінчення - так Вам вдасться досягти найкращого результату.

Фітнес-бар - широкий асортимент спортивних коктейлів

Крім того, природно, у нашому фітнес-барі представлено спортивне харчування, яке допоможе вашому організму справлятися з фізичними навантаженнями і прискорить процес вдосконалення вашого тіла. Наші кваліфіковані тренери допоможуть підібрати раціон спеціально для Вас, виходячи з поставлених цілей і особливостей організму. Не варто забувати і про спортивні коктейлі на основі протеїну. Ми пропонуємо широкий асортимент корисного харчування, проте рекомендуємо перед його використанням проконсультуватися з професіоналами і дієтологами, щоб підібрати те, що необхідно саме вашому організму.

Як показує практика, ті, хто в комплексі з вправами вживають збалансовану і корисну їжу, досягають поставлених цілей у кілька разів швидше, адже діють у гармонії зі своїм організмом!

Отримати консультацію
Докладніше про заняття

Часті питання про Фітнес-бар

5️⃣ Фітнес-бар — чому в клубі«5 Елемент»

Фітнес-бар в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Фітнес-бар — замовити абонемент

Фітнес-бар — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Фітнес-бар — сервіс на вищому рівні гарантований!

Фітнес-бар — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Фітнес-бар — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.53 (5)
Прокоментуйте першим

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки