044 495-95-55
 • ua
 • Кроссфіт

  Заняття з кроссфіту: зал силових функціональних тренувань в елітному фітнес-клубі «5 елемент»

  Сьогодні кожному бажаючому доступний широкий вибір тренувальних комплексів, завдяки яким можна швидко привести себе в гарну фізичну форму та істотно підняти самооцінку. Кроссфіт - відносно новий напрямок фітнесу для українського споживача. В основі популярної на всіх континентах програми розвитку фізичних якостей, лежить спеціальна тренувальна система, актуальна і для професійних атлетів, і для людей, які бажають скинути кілька зайвих кілограмів напередодні відпустки.

  Crossfit у Києві асоціюють з елітним фітнес-клубом «5 елемент», що не випадково: на базі нашого комплексу працює спеціально обладнаний зал для кроссфіту, а тренування проводять професійні інструктори. Якщо розвиток швидкості, сили і витривалості входить у вашу програму особистісного моделювання - записуйтеся у фітнес-клуб на Кроссфіт вже зараз! Придбати абонемент в зал кроссфіту можна за телефоном: наш менеджер розповість про всі переваги обраного напрямку і допоможе зорієнтуватися зі зручним графіком занять.

  Кроссфіт: ефективний тренувальний комплекс в Києві

  Мета кроссфіту, як функціонального силового тренінгу, - допомогти людині досягти максимальних результатів за допомогою ЗФП (загальної фізичної підготовки).

  Методику розробили в США в якості гармонійного тренінг-комплексу, який незабаром зацікавив війська спецпризначення, поліцію і пожежників.

  Результати систематичних занять кроссфітом в тренажерному залі було видно вже після перших десяти днів. Методика отримала схвалення у всіх, хто був зацікавлений новаціями в сфері фітнесу і ЗСЖ, а з початку 2000-х, завдяки популяризації в мережі, про Crossfit дізналися в усьому світі, в тому числі, в Європі, Україні і в Києві.

  Програма занять заснована на комплексному фітнесі. Особливість методики - відмова від вузької спеціалізації.

  У комплексі динамічних вправ можна знайти елементи багатьох силових видів спорту. Серед переваг кроссфіту - відсутність жорстких вимог до рівня початкової фізичної підготовки. Іншими словами, прийти в зал може кожен бажаючий, що має про «серйозну» фізкультуру розмите уявлення. Тренувальний комплекс доступний чоловікам і жінкам, незалежно від віку, ваги і нюансів статури. Одна і та ж програма підходить і чемпіонам рингу, що знаходяться на піку своєї спортивної кар’єри, і людям із порушеннями діяльності серця, дихальної системи, опорно-рухового апарату. Змінюється інтенсивність, коригується навантаження і використовується вага, але суть унікального тренінгу залишається такою ж!

  До здорового способу життя - з тренуваннями Crossfit

  Комплекс вправ, які повторюєте за тренером, утворює ланцюжок з репризою. Серед принципових відмінностей кроссфіту від стандартних тренувань по колу виділяємо: використання навантажень, спрямованих на формування відразу декількох фізичних навичок і якостей. Виходячи з цього, система розділена на три взаємодоповнюючі частини:

  • спортивну гімнастику, важку атлетику і кардіокомплекс;
  • кожне заняття максимально функціональне і складається з вправ, як із використанням гребних і велотренажерів, так і з вільною вагою (жимів, ривків, поштовхів, стрибків, а також симбіозу даних дій, але вже з гантелями, штангою, гирями);
  • йде опрацювання кількох фізичних якостей, але в різні тренувальні дні, наприклад в поєднанні: на витривалість і силу, на витривалість і спритність і т.д.

  Кроссфіт - лідер у розвитку загальної фізпідготовки

  Щоб результат від занять кроссфітом був швидким і позитивним, одного вашого бажання мало - необхідний спеціально підготовлений зал і досвідчений тренер. Опанувати систему кроссфіту максимально якісно вам допоможуть наші інструктори, готові поділитися усіма професійними секретами фітнесу. Тренажерний зал клубу «5 елемент» - один із кращих у Києві! На Оболонь, щоб займатися кроссфітом, приїжджають з усіх мікрорайонів столиці і навіть з передмістя. За необхідністю, ви можете отримати консультацію профільного лікаря, поради та рекомендації якого допоможуть опанувати найбільш складні техніки, до яких відносяться ривки, поштовхи, вправи з кільцями та інші.

  Результат правильного розподілу фізичних навантажень закономірний - відмінне здоров’я і відмінна форма!

  Купити клубну карту

  Часті питання про Кроссфіт

  5️⃣ Кроссфіт — чому в клубі«5 Елемент»

  Кроссфіт в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

  ⭐️ Кроссфіт — замовити абонемент

  Кроссфіт — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

  🎫 Кроссфіт — сервіс на вищому рівні гарантований!

  Кроссфіт — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

  📌 Кроссфіт — новини клубу «5 Елемент»

  Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
  4.15 (2)
  Прокоментуйте першим

  Залишити коментар


  RU UA EN