044 495-95-55
 • ua

 • Індивідуальні заняття з тренером

  Тут Ви знайдете відповідь на питання, навіщо потрібен персональний тренер?

  Якщо вивчати математику або англійську мову людина вважає за краще з хорошим репетитором, то по відношенню до власного тіла - його комплекції, здібностей, допустимих навантажень і можливостей для корекції - більшість вважають себе неперевершеними фахівцями. Здається, що досить прийти в хороший фітнес - центр або тренажерний зал, позайматися на хороших тренажерах і - вуаля! - всі проблеми з вагою вирішені і в дзеркалі відбивається пляжна супермодель з обкладинки.

  Не досягнувши бажаного результату багато, як мінімум, дивуються і намагаються шукати причини невдачі де завгодно, але тільки не у власній некомпетентності. Хоча все могло бути зовсім інакше, проводь вони заняття з персональним тренером.

  Хто такий особистий тренер і навіщо він потрібен

  • Перш за все це майстер у своїй області - фітнес, пілатес, бодібілдинг, бокс або інше - досконально знає всі плюси і мінуси різних видів тренувань. І якщо для клієнта головне - бажання, то тренеру з боку видніше, чи підходить вам такий вид спорту і яких результатів ви зможете досягти. Тренер допоможе точніше визначитися з поставленою метою і запропонувати кращі шляхи для її досягнення.
  • Професійний тренер має глибокі знання з анатомії і фізіології і складе індивідуальну програму занять, виходячи з ваших персональних даних: статі, віку, росту, ваги, комплекції, ступеня тренованості і так далі; а також відкоригує її, при необхідності, в залежності від первинного результату.
  • Правильні фізичні навантаження - тільки 30% успіху. Тренер розробить спеціальний раціон і режим дня, які будуть максимально сприяти досягненню поставленої мети.
  • І останнє, для багатьох найбільш важливе: фітнес або заняття з тренером в тренажерному залі - гарантія всебічного контролю, дотримання дисципліни та якості тренувань і, як підсумок, більш швидкий і на 100% позитивний результат ваших зусиль. Коли вважаєш, що все вже зроблено і дуже хочеться дати собі поблажку (що, в принципі, нормально для людської психології), одна думка про те, що доведеться пояснювати свою слабкість, вже є достатньо сильним стимулом для більш інтенсивної роботи.

  Ваш персональний тренер - який він?

  Приготуйтеся до того, що ваші стосунки з особистим тренером навряд чи можна буде назвати дружніми. Персональний тренер - це, скоріше, учитель, який показує, пояснює, нагадує, контролює і вимагає виконання. Той хто не дасть зупинитися на півдорозі, але буде вникати в усі нюанси вашого фізичного і психологічного стану.

  Хороший персональний тренер детально записує в спеціальному щоденнику кожне ваше тренування, зіставляє результати, робить висновки. Він знає все про стан здоров’я, харчування, режим дня клієнта і використовує цю інформацію, щоб досягти максимально позитивного результату. Практично, він з вами не тільки на тренуванні, але і на зв’язку в будь-який момент.

  І ще він фізично гарна, вольова і всебічно розвинена людина, на яку дуже хочеться бути схожим.

  Додаткові переваги індивідуальних занять з тренером

  • У вас є можливість легко поєднати фітнес з роботою чи навчанням, склавши власний графік тренувань, якої позбавлені ті, хто займається в групі;
  • Тренер простежить за правильністю виконання вправ і кількістю підходів під час тренування, підстрахує, якщо ви займаєтеся з вільним обтяженням;
  • доступно пояснить необхідність тієї чи іншої вправи або вимоги раціону харчування;
  • підбере вправу на ту ж групу м’язів на іншому тренажері, щоб у м’язів не виникало звикання;
  • особистий приклад і невимушені відносини - непогана мотивація, а також налаштованість на результат плюс заряд позитивних емоцій, який ви отримаєте, спілкуючись з майстром своєї справи.

  Чому персональні заняття з тренером - кращий вибір для новачків

  Якщо ви в перший раз відвідуєте фітнес-тренування або тренажерний зал, без консультації особистого тренера вам просто не обійтися. Навіть за умови, що ви досить «в темі» і ловите інформацію буквально на льоту, перші місяць-два краще займатися під його професійної опікою. Так ви навчитеся:

  • правильно визначати інтенсивність тренувань;
  • технічно правильно виконувати різні вправи;
  • підбирати оптимальну вагу обтяжень для силових вправ.

  Додатково ви отримаєте:

  • спеціальну програму тренувань, якій зможете надалі користуватися самостійно;
  • компетентні відповіді на всі ваші запитання, що стосуються занять, організації харчування і режиму дня.

  Але навіть почавши самостійні тренування, краще періодично відновлювати заняття з тренером - для навчання новим вправам або корекції програми.

  Заняття з персональним тренером в тренажерному залі «5 елемент» (Київ)

  Тренерський склад клубу підбирається з особливою ретельністю. Обов’язкові умови: наявність спеціального сертифікату і постійне підтвердження високого рівня професіоналізму, підвищення кваліфікації на навчальних семінарах і майстер-класах в Україні та за кордоном, хороша фізична форма і вміння піти на контакт з будь-якою людиною.

  Тренери клубу знайдуть індивідуальний підхід до кожного клієнта, незалежно від того, новачок він або вже має досвід, розроблять оптимальну тренувальну програму і створять комфортну психологічну атмосферу для занять.

  У своїй роботі індивідуальні інструктори активно використовують нові напрямки і системи тренінгу, авторські та зарубіжні розробки.

  Заняття з особистим тренером в тренажерному залі клубу це не тільки швидке досягнення результату, але і максимальна увага до клієнта, його успіхам і настрою;

  Довіртеся фахівцям нашого клубу. Вони допоможуть вам організувати якісний фітнес здоровий відпочинок і правильне харчування, зняти емоційну напругу, позбутися від комплексів і зайвих кілограмів.

  Купити клубну карту
  • Фото Індивідуальні заняття з тренером — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Індивідуальні заняття з тренером — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Індивідуальні заняття з тренером — фітнес-клуб 5 елемент

  Часті питання про Індивідуальні заняття з тренером

  5️⃣ Індивідуальні заняття з тренером — чому в клубі«5 Елемент»

  Індивідуальні заняття з тренером в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

  ⭐️ Індивідуальні заняття з тренером — замовити абонемент

  Індивідуальні заняття з тренером — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

  🎫 Індивідуальні заняття з тренером — сервіс на вищому рівні гарантований!

  Індивідуальні заняття з тренером — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

  📌 Індивідуальні заняття з тренером — новини клубу «5 Елемент»

  Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
  4.41 (4)

  Залишити коментар