044 495-95-55
 • ua

 • Водне поло

  Азарт і задоволення

  Якщо ви не любите зупинятися на досягнутому, освоївши стилі плавання,- відкрийте для себе водне поло! Цей водний вид спорту вимагає особливих навичок - плавати в різних положеннях, відштовхуватися від води без допомоги рук і підніматися до пояса, стежити за грою, вчасно реагуючи і використовуючи кращі моменти.

  Тренування в секції водного поло приводить м’язи в тонус, розвиває витривалість, увагу, реакцію сприяє спалюванню калорій і стрункішою. А командний дух і спортивний азарт позитивно впливають на емоційний стан гравців - завдяки яскравим емоціям від гри ватерполісти завжди перебувають у піднесеному настрої, таке тренування знижує рівень стресу і розслабляє. Не випадково, водне поло в Києві стає з кожним роком все більш популярним видом спорту!

  Водне поло в клубі «5 елемент»

  Відкрийте для себе нові враження і можливості разом з нами! Водне поло є одним з найскладніших видів спорту нарівні з велоспортом і марафонським бігом. Однак є максимально корисним і безпечним порівняно з іншими - кількість травм, зафіксованих при заняттях водним поло на порядок нижче. Якщо говорити про переваги цього виду спорту, неодмінно варто згадати, що саме водне поло дозволяє розвивати максимальну кількість м’язів: під час тренувань задіяні руки, ноги, спина, прес. Безумовно, це відбивається на тілі спортсмена - він розвивається гармонійно і виглядає атлетично.

  Що стосується користі водного поло для здоров’я, крім того, що задіяні практично всі м’язи тіла, воно також позитивно впливає на дихальну і кровоносну систему, розвиває витривалість. Завдяки тому, що ватерполісти знаходяться у воді у вертикальному положенні, спина зміцнюється, а хребет розтягується більше, ніж під час плавання.

  Пов’язано це з тим, що у водному поло гравець тримає себе руками (положення тіла вертикальне), а в плаванні - тілом (положення тіла горизонтальне).

  Заняття водним поло також сприяють боротьбі зі сколіозом і неправильною поставою. Не варто забувати, що водне поло вимагає великих енерговитрат, тим самим сприяє спалюванню зайвого жиру, а тому тренування ватерполістів дозволяють швидко і ефективно позбутися від зайвих кілограмів. А шалений азарт від гри і командний дух, який панує на тренуваннях, позитивно впливає на нервову систему, відбивається на самопочутті й хорошому настрої спортсменів.

  Коротка історія гри у водне поло

  Родина водного поло - Англія. У 1869 році шанувальник футболу Вільям Вілсон представив глядачам ігрове змагання на воді з м’ячем, де діяли футбольні правила. Мета - забити м’яч у ворота супротивника. Під час змагань дозволялося застосовувати силові прийоми проти гравців команди супротивника для заволодіння м’ячем. Ігри проводилися на річках, озерах, в інших відкритих водоймах. У 1876 році правила «Футболу на воді» були виведені на офіційний рівень, а в 1885 році водне поло визнано офіційним видом спорту.

  У 1900 році спортивна дисципліна увійшла в програму Олімпійських ігор. Світові чемпіонати серед чоловічих команд проводяться з 1973 року, серед жіночих - з 1986 року. Із 2000 року жінки беруть участь в олімпійських змаганнях. Водне поло користується величезною популярністю в європейських країнах, особливо в Угорщині, де в кожному невеликому місті побудований спеціальний спортивний комплекс для підготовки ватерполістів.

  Правила гри

  У грі бере участь дві команди, в кожній з них - 6 гравців і 1 воротар. Розіграш починається з атаки на м’яч, що знаходиться в центрі поля. Два спортсмени з різних команд пливуть до м’яча, щоб першим захопити снаряд і отримати ігрову перевагу.

  На атаку відводиться 25 секунд. Після успішного завершення атаки гра поновлюється командою, якій забито гол, з центру басейну. М’яч не можна брати двома руками, але можна штовхати перед собою по воді, піднімати над головою і забивати будь-якою частиною тіла, за винятком руки, стиснутої в кулак.

  Правила забороняють напад на гравця без м’яча чи занурення снаряда під воду.

  Гра розбивається на 4 тайми по 8 хвилин. За рівного рахунку призначаються два додаткові тайми по 3 хвилини. Протягом основного часу команди можуть використовувати 4 тайм-аути тривалістю в 1 хвилину для проведення заміни гравців та отримання тренерських настанов. У додатковий час можна взяти 1 тайм-аут і паузи, якщо вони не були використані.

  Отримати консультацію
  • Фото Водне поло — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Водне поло — фітнес-клуб 5 елемент
  • Фото Водне поло — фітнес-клуб 5 елемент

  Часті питання про Водне поло

  5️⃣ Водне поло — чому в клубі«5 Елемент»

  Водне поло в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

  ⭐️ Водне поло — замовити абонемент

  Водне поло — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

  🎫 Водне поло — сервіс на вищому рівні гарантований!

  Водне поло — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

  📌 Водне поло — новини клубу «5 Елемент»

  Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
  4.26 (3)
  Прокоментуйте першим

  Залишити коментар


  RU UA EN