044 495-95-55

Скай джампінг

Скай джампінг - весело та ефективно

Скай-джампінг - надійний, ефективний і абсолютно доступний спосіб привести себе в форму. Скай-джампінг - унікальна фітнес-програма, розроблена і запатентована в Чехії. В її основі - комплекс вправ на круглому батуті з ручками. Як фітнес, sky-jumping - безпечний і корисний для здоров’я.

Sky-jumping в Києві: фітнес на батуті в елітному клубі «5 елемент»

Скай-джампінг - унікальна фітнес-програма, розроблена і запатентована в Чехії. В основі фітнес-джампінгу - комплекс вправ на круглому батуті з ручками. За відгуками професійних інструкторів, стрибки протягом 10 хвилин замінюють біг на дистанцію в 3 км, а тому є чудовою альтернативою ранкових пробіжок.

Скай-джампінг - надійний, ефективний і абсолютно доступний спосіб привести себе в форму. У ході динамічних стрибків у організмі людини виробляється ендорфін “гормон щастя”, а тому заняття на батуті - це завжди емоційний підйом і величезне задоволення.

Особливості скай-джампінгу

Як фітнес, sky-jumping - безпечний і корисний для здоров’я, оскільки:

  • заняття на батуті проводяться під наглядом досвідченого фітнес-інструктора, який контролює процес тренування;
  • полотно снаряда (батута) діє за принципом виштовхування води, завдяки чому нівелюється навантаження на суглоби і хребет;
  • відсутня додаткова компресія, тому займатися sky-jumping-фітнесом можуть навіть спортсмени з характерними професійними травмами і люди, яким заняття на твердій підлозі протипоказані;
  • відбувається активізація всіх груп м’язів і кардіостимуляція;
  • скай-джампінг - відмінний спосіб схуднути і повернутися в форму після пологів: у ході стрибкових вправ відбувається поступове зміцнення внутрішніх м’язових тканин кору і в цілому всієї сечостатевої системи;
  • стрибки на батуті стимулюють вироблення витривалості і координації рухів;
  • відбувається поліпшення психоемоційного стану: щоб позбутися від сезонної депресії і буквально відчути «драйв життя» - досить записатися на скай-джампінг.

Переваги занять на батуті

  • універсальність: програма підходить широкому спектру призначень і в якості основного фітнес-напрямку, і як елемент підготовчих заходів (наприклад, спалювання калорій для бодібілдерів, розвиток балансування для футболістів і т.д.).
  • цілий рік: якщо ранкові пробіжки в парку при несприятливих метеорологічних умовах і сезонних «примхах» стають неможливими - заняття на батуті в спеціально обладнаному залі доступні завжди.
  • спортивна методологія практично не має обмежень, у тому числі і за віком - займатися фітнесом на батуті воліють і діти, і їхні батьки.

Фітнес на батуті в самому центрі Києва

Клієнти елітного фітнес-клубу «5 елемент», які відвідують заняття на батуті, називають sky-jumping і спортом, і задоволенням.

Приємна атмосфера сучасного залу, уважний тренер-професіонал і найбільш інноваційні фітнес-технології - усе це чекає на киян.

Фітнес на батуті відносно молодий, але перспективний і модний напрямок у Києві. Дізнайтеся про графік групових тренувань у нашого консультанта за телефоном або за допомогою сайту. Абонемент на відвідування елітного фітнес-клубу - ваш пропуск у світ здорових задоволень! Дозвольте собі краще!

Отримати консультацію
Докладніше про заняття

Часті питання про Скай джампінг

5️⃣ Скай джампінг — чому в клубі«5 Елемент»

Скай джампінг в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Скай джампінг — замовити абонемент

Скай джампінг — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Скай джампінг — сервіс на вищому рівні гарантований!

Скай джампінг — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Скай джампінг — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.56 (8)
Прокоментуйте першим

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки