044 495-95-55

Плавання для дорослих

Професійне навчання плаванню дорослих у спортивному басейні

Більшість з нас опановує навички вільно триматися на воді ще в дитинстві, але не кожен може похвалитися мистецтвом впевненого плавця. Багато дорослих, які бажають навчитися плаванню з нуля (або відточити техніку кроль, брас, батерфляй), не відвідують басейн через власні страхи.

Вода - це середовище, для якого вік, соціальний стан і колір плавального костюма ролі не грають. Професійні курси плавання для дорослих діють на базі елітного фітнес-центру «5 елемент». І якщо ви ще з водою «на ви» - подолайте власні комплекси, записавшись у секцію прямо зараз!

У клубі «5 елемент» у Києві навчанням плавання дорослих займаються тільки професійні інструктори. Методика освоєння навику утримання тіла на воді починається з позбавлення від страху глибини.

Після того, як людина навчилася контролювати баланс власної ваги на водній поверхні, їй стають доступні для освоєння будь-які техніки плавання, чому також навчать у басейні для дорослих. Уроки плавання для дорослих, що викладаються досвідченим тренером, засвоюються і запам’ятовуються на все життя. Правильна техніка - основа безпечного і комфортного перебування на воді, коли людина може правильно оцінювати свої можливості і регулювати сили, а також довго плавати на глибині, не відчуваючи страху.

Як підібрати програму тренувань

Заняття проводяться в секції плавання під керівництвом професійного тренера. Програми для дорослих вибирають з урахуванням віку, здоров’я, фізичної форми (підготовки), поставленої мети. Виходячи з цих критеріїв, у центрі навчання плавання в Києві розробляють спеціалізовані курси:

 • плавання з нуля (для тих, хто погано тримається на воді);
 • освоєння в школі плавання правильної техніки рухів;
 • поліпшення техніки і фізичної форми;
 • підвищення спортивних показників (швидкість на коротких і довгих дистанціях);

Для тих, хто вже давно займається в басейні з тренером, курси стануть етапом вдосконалення раніше освоєних прийомів плавання:

 • на животі;
 • на спині;
 • пірнання з затримкою дихання;
 • підвищення аеробної витривалості й т.д.

Як проходить тренування

Перед зануренням у воду проводиться тренування в спортивному залі для розігріву м’язів і зв’язок. Основна частина занять у центрі навчання плавання проводиться в басейні. Тренер показує правильні рухи (руки, ноги, поворот корпусу, вдих-видих) і уважно стежить за їх виконанням.

Важливо, щоб плавець початківець навчився правильно дихати і регулювати роботу м’язів. Без освоєння техніки плавання рухатися далі не має сенсу, тому приготуйтеся слухати і запам’ятовувати всі вказівки тренера. Незабаром ви дійсно будете себе почувати, як риба в воді.

Що стосується тренувань із плавання для дорослих спортсменів або людей із гарною фізичною підготовкою, кожен займається за програмою, що відповідає власним цілям. Інструктор складає план занять зі зміцнення м’язів ніг, рук, спини, відпрацювання гребків, розвитку стартової і фінішної швидкостей.

Якими стилями можна навчитися плавати

Існує всього декілька стилів плавання, що розрізняються технікою виконання рухів рук, ніг і положенням тіла на воді:

 • вільний стиль (кроль);
 • брас;
 • батерфляй;
 • на спині

Кроль - найшвидшіший стиль, що вимагає великих витрат енергії, брас - найповільніший і комфортний, батерфляй-найбільш складний, заснований на високому рівні фізичної підготовки. Плавання на спині поєднує роботу над правильною осанкою та балансом.

Скільки занять потрібно, щоб навчитися плавати

Якщо ви хочете навчитися плавати, пам’ятайте, що головною умовою є регулярне відвідування занять і виконання вимог інструктора. Вам буде потрібно 10-15 занять, щоб впевнено триматися на воді й освоїти один стиль. Щоб освоїти декілька стилів (наприклад, брас і кроль), треба займатися регулярно 3-4 місяці. Під час занять закріплюються правильні навички рухів і дихання.

Мета відвідування басейну для дорослих

Басейн для дорослих - унікальне місце релаксу після виснажливого трудового дня або заряд бадьорості після вранішнього плавання. Терапевтичні властивості води й її вплив на тіло людини відомі з давніх-давен.

На тренуваннях з плавання для дорослих вам розкажуть, як правильно:

 • схуднути, відвідуючи басейн;
 • розвинути певну групу м’язів;
 • навчитися контролювати дихання, пульс і т.д.

Переваги басейнів для дорослих у клубі «5 елемент»

У нашому клубі функціонують басейни для дорослих з різним температурним режимом:

 • на 7 доріжок - вода 27-28° C;
 • на 4 доріжки - 28-29° C;
 • у гідромасажному басейні - 37-40° C (у залежності від сезону);
 • у вуличному відкритому басейні - 27-29° C (на Хрещення Господнє 19 січня - 2 ° C).

У нашому басейні функціонує високоефективна система обміну та очищення води. Завдяки багатоступінчастій фільтрації, вода тут максимально чиста і безпечна.

Очищення водопровідної води здійснюється в кілька етапів:

 • знезалізнення;
 • пом’якшення;
 • вугільно-піщана фільтрація.

У басейні використовується обладнання AstralPool (Іспанія) - еталонного бренду в секторі виробництва очисних систем для басейнів елітного рівня.

Завдяки рідкому гіпохлориту натрію Dinotec (Німеччина) показник хлору в нашій воді дорівнює нормам питного ресурсу (за ГОСТом 2874-82 - 0,3-0,5 мг на дм3). Для підтримки низького рівня хлору ми також проводимо озонування води і обробку її ультрафіолетом.

Повний цикл очищення води відбувається кожні 4 години. Контроль якості водообміну в басейнах - автоматичний.

Для того, аби виключити будь-який збій автоматики, один раз на тиждень вода проходить перевірку в лабораторії.

Записатися на плавання для дорослих за телефоном!

Навчання плаванню дорослих і дітей - процес тривалий, а тому рекомендується придбати річний абонемент. Серед переваг елітного фітнес-клубу «5 елемент»:

 • наявність декількох спортивних басейнів довжиною 25 метрів на 7 і 4 доріжки (з різним температурним режимом води);
 • застосування унікальних водоочисних технологій;
 • цілорічні тренування з професійними тренерами;
 • групові та індивідуальні заняття;
 • можливість поєднувати курси плавання для дорослих із заняттями в тренажерному залі, сауною, секціями для дітей і т.д.

Хочете надати м’язам тонусу, відновитися після пережитого стресу, зняти навантаження з хребта, стимулювати діяльність опорно-рухової системи? Відкрийте для себе плавання - кращого методу отримати задоволення і оздоровитися не існує!

Вичерпну інформацію з методики навчання плавання дорослих дізнайтеся в телефонному режимі.

Купуйте клубну картку для себе і своїх близьких - отримуйте користь і та задоволення всією сім’єю!

Отримати консультацію
Докладніше про заняття

Часті питання про Плавання для дорослих

5️⃣ Плавання для дорослих — чому в клубі«5 Елемент»

Плавання для дорослих в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Плавання для дорослих — замовити абонемент

Плавання для дорослих — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Плавання для дорослих — сервіс на вищому рівні гарантований!

Плавання для дорослих — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Плавання для дорослих — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.5 (9)
Людмила
Добрий день! Прийшла в басейн для підтримки тіла в нормі та укріплення мя*зів спини, бо появилися проблеми з поперековим відділом . А прийшла до вашого басейну після того, як прочитала статтю на https://save24.me/insurance , по позитивний вплив плавання на здоров*я. Дуже все подобається, стала себе краще почувать.
Ірина
Добрий ранок! Розклад занять в басейні( плавання для дорослих, плавання для дітей-10 р.) і ціна за одне заняття чи лише абонемент і на скільки? Дякую))
5element.ua
Розклад тренувань на сезон ви можете знайти на сторінці https://5element.ua/ua/shedule/
У продажі як одне тренування, так і абонемент на 10, 20 і більше занять. Для відвідування клубу й басейну потрібно придбати річний абонемент
Кирилл
Подскажите пожалуйста цену годовых абонементов в ваш клуб?
5element.ua
Вартість річних абонементів і їх види вам підкаже менеджер. Телефонуйте 0444959599
Elizaveta Portyanka
Посещаю бассейн 2 в фитнес-клубе 2 раза в неделю. Изначально ходила на свободное плавание. Понравился сам бассейн, раздевалки, душ. Решила, что было бы круто научиться плавать правильно. Сейчас занимаюсь с тренером. Уже почти освоила технику кроль на спине, на животе трудновато. Но результат мне очень нравится!
5element.ua
Дякуємо за відгук і наполегливість. Сподіваємося побачити на змаганнях
Егор Разин
Посещаю клуб 5 элемент уже более года, пользуюсь услугой плавание для взрослых. Бассейн помогает поддерживать хорошую форму и контролировать свой вес. Познакомился здесь с очень интересными людьми.
5element.ua
Дякуємо за відгук. Гарних тренувань
Simona Karen
Чтобы привести себя в норму после родов решила пойти сюда и заняться плаванием. Занималась ранее профессионально, поэтому проблем у меня с обучением нет. Крутые бассейны, отличное обслуживание. Довольна сверх меры. Рекомендую всем женщинам. Если не умеете плавать, научат. Работают профессионалы.
5element.ua
Дякуємо за такий розлогий відгук. Завжди раді бачити на тренуваннях

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки